FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
50 Cent i jego Q-Unit

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymcio_l



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: Nysa

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 10:00 pm    Temat postu: 50 Cent i jego Q-Unit Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś słyszał to co ten (cenzura) zrobił z utworami najlepszego zespołu na świecie??Wykorzystuje podkłady np. Bohemian Rhapsody do tego aby robić hip hop. Za takie coś powinien zostać co najmiej wykastrowany! To jest skandal! Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz na to z drugiej strony: artysta z drugiego bieguna sceny muzycznej został zainspirowany właśnie Królową. Czy to nie jest powód do dumy dla Queen i dla fanów zespołu? Bo dla mnie jest! A to, jaką muzykę robi 50 Cent jest już dla mnie sprawą drugorzędną (nie słucham gościa, nie interesuje mnie jego kariera), ważne, że o Queen się pamięta (!)
God Save The Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i w ten sposób "zarazi" kolejne osoby Królewską Magią, a im więcej zwolenników Królowej tym lepiej... Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy już o tym inny temat Rolling Eyes

A tak poza tym to przyznaję rację przwdmócy, poza tym niektóe są całkiem fajne. A 'Without pressure' z Eminemem wymiata!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to w zaden sposob nie cieszy. niech sobie robi wlasna muzyke jak potrafi, a nie zeruje jak prawie wszyscy w tych czasach na tym co zrobili inni dawno temu. okazyjnie - jak najbardziej, prosze bardzo; zainspirowac sie - jeszcze lepiej; ale nie zerznac.

moze sobie robic co chce, ale mi sie to nie moze podobac
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi sie wydaje to nie jest zaden projekt 50 centa tylko typowe w ostatnim czasie laczenie podkladu oryginalnego utworu z wokalami sciagnietymi z innych utworow drugiego artysty.

Tak mi sie wydaje, a na stronie samego 50 centa nie zauwazylem zbytnio informacji o tym projekcie, tak wiec chyba mozna byc spokojnym.
A nawet gdybym nie mial racji to ludzie, przeciez zaden 50 cent czy jakas inna padlina nie zmieni naszego stosunku do Queen i do oryginalnych wykonan Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Z tego co mi sie wydaje to nie jest zaden projekt 50 centa tylko typowe w ostatnim czasie laczenie podkladu oryginalnego utworu z wokalami sciagnietymi z innych utworow drugiego artysty.


Tak tak, to się zwie mash, pełno różnych tego typu na MTV Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

this is how we bite the dust
if i cant be a champion
crazy little pimp called love
bohemian wanksta
to sa utwory które mi sie podobają Exclamation i nie sądze zeby 50cent żerowal na queen Exclamation wiecie ile musiał studiowac każdą piosenke zeby cos nagrac
bo ja nie sadze zeby sobie tak wziol utwór i od razu cos naggral
duzo pracy w to napewno włozył Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny39 napisał:
this is how we bite the dust
if i cant be a champion
crazy little pimp called love
bohemian wanksta
to sa utwory które mi sie podobają Exclamation i nie sądze zeby 50cent żerowal na queen Exclamation wiecie ile musiał studiowac każdą piosenke zeby cos nagrac
bo ja nie sadze zeby sobie tak wziol utwór i od razu cos naggral
duzo pracy w to napewno włozył Exclamation


Ale on nawet palcem nie kiwnął, to nie on to robił Razz (vide powyższe posty)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymcio_l



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po częsi się z tym zgodzę,że osoby które spotkają się z Queen np. w piosenkach 50 centa mogą się nim zainteresować...ale bez przesady...nie w tym stylu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kogoś, kto urodził się na Księżycu, to, że ten słaaaawny 50Cent wykorzystał podkłady tego zespołu Queen (a co to jest? Wink) może być nic nie mówiące. Nie sądzę, by w ten sposób ludzie zarażali się uwielbieniem (no, może przesadzam Smile) do Królowej, w końcu fani hip-hopu (czy tam rapu) nie zapałają nagle wielką miłością do rocka by Queen tylko dlatego, że ich idol (w tym momencie 50Cent) zainspirowany tą muzyką postanowił stworzyć jakiś mix...

Co do tego mam raczej obojętny stosunek, to i tak nie utrzyma się dłużej na powierzchni wody i w końcu zatonie (Wink). A oryginały Queen przetrwały, trwają i przetrwają... Rolling Eyes
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Dla kogoś, kto urodził się na Księżycu, to, że ten słaaaawny 50Cent wykorzystał podkłady tego zespołu Queen (...) że ich idol (w tym momencie 50Cent) zainspirowany tą muzyką postanowił stworzyć jakiś mix...


Której części zdania "on nawet palcem nie kiwnął" nie rozumiesz?

Q-Unit.net napisał:
All tracks remixed by The Silence Xperiment

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Qnegunda napisał:
Dla kogoś, kto urodził się na Księżycu, to, że ten słaaaawny 50Cent wykorzystał podkłady tego zespołu Queen (...) że ich idol (w tym momencie 50Cent) zainspirowany tą muzyką postanowił stworzyć jakiś mix...


Której części zdania "on nawet palcem nie kiwnął" nie rozumiesz?

Q-Unit.net napisał:
All tracks remixed by The Silence Xperiment

No dobra, już dobra, czepiasz się szczegółów... Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Q-Unit.net napisał:
COMING SOON: A NEW MASHALBUM TITLED "HotStop". Currently being mashed, looking at an end of December release date.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Gru 01, 2005 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HotStop Question Laughing
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wlasnie mialem pisac jakis nowy temat, a tu trafiłem na takie coś...
Znam się trochę na rapie i wszystko wam wytłumaczę. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać 50Cent'a i na 100% zrobił coś czego nie powinien się w żaden sposób podejmować. Nic z tego nie będzie dobrego ani dla światowej muzyki, ani dla rapu, a przede wszystkim dla Queen...
Dla nie wtajemniczonych 50Cent uchodzi w świecie rapu za największy niewypał po Puffy'm i ja też go nie lubię. Jeśli nawet słyszycie czasem 'Outta Control' to tego pięknego podkładu (świetny jest) nie zrobił Fifty tylko Mobb Deep, czyli artysta (wiem, że za nic nie nazwiecie go artystą) reprezentujący zupełnie inny poziom i doświadczenie w świecie rapu. 50Cent bez pomocy Eminema nigdy by nie zaistniał tylko siedział gdzieś głęboko w nowojorskim gettcie...
W ogóle to do kogo należą nagrania Queen? Do nich czy do wytwórni, a może do kogoś innego? Kto na to pozwolił?
Powiem Wam, że pan Fifty na siłę chce być kultowym gangsterem i w każdym teledysku tylko pokazuje glocki (pistolety) i suszy swoje piękne zęby (na pewno to widzicie bo on teraz jest wszędzie). Upodabnia się do 2Pac'a (postaci legendarnej i niezastąpionej)i tak jak on chce mieć jakieś nagranie z rock'owym podkładem... (z małym wyjątkiem, że posunął się o krok za daleko). Dobra koniec jego prezentacji. Chciałem tylko wytłumaczyć, że w świecie hip-hopu 50Cent nic nie znaczy...
Jak już wczesniej mówiłem nic z tego nie wyjdzie. Wyobrażacie sobie, żeby koleś, który na serio myśli o produkcji wibratorów miał na płytce coś z Queen? Ja nie chcę nawet o tym myślec. Nie łudźcie się tym, że 50Cent jest teraz na fali bo to nic nie znaczy i z tych nagrań też nic nie wyjdzie (jeszcze jak usłyszycie jego różne fuck i bitches...). On nic nie wie o Queen, a potrzebuje kasy i tylko kasy. Ciekawe jaki klip zrobi do tego... Tyle ode mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazz...

Tomek15 napisał:
Znam się trochę na rapie i wszystko wam wytłumaczę. Nie mam zamiaru usprawiedliwiać 50Cent'a i na 100% zrobił coś czego nie powinien się w żaden sposób podejmować.


O dzięki Ci! Przeczytałeś nasze odpowiedzi w tym temacie? 50 CENT NIE MIAŁ Z TYM NIC WSPÓLNEGO! Jest to efekt pracy jakichś ludków, fanów obojga (Queen i 50 Centa), zwie się to MASH i pełno tego typu mieszaninek dwóch różnych utworów na MTV.

Tomek15 napisał:
W ogóle to do kogo należą nagrania Queen? Do nich czy do wytwórni, a może do kogoś innego? Kto na to pozwolił?


Aha, czyli żeby zrobic jakiegoś mixa muszę mieć pozwolenie? A to ciekawe... od dawna tak?

Tomek15 napisał:
On nic nie wie o Queen, a potrzebuje kasy i tylko kasy. Ciekawe jaki klip zrobi do tego... Tyle ode mnie.


Powtarzam: 50 CENT NIE KIWNĄŁ NAWET PALCEM!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu Corax - ty to sie lubisz czepiac. moim zdaniem to co napisał Tomek15 sporo wnosi. ja na fakcie myslalem, ze 50groszy ( Laughing ) jest szanowany wsrod raperow, a tu sie okazuje ze nie. tym samym to ze takie gowno podpisuje sie pod takim projektem (niekoniecznie tworzy) troche zmienia stan rzeczy.
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że na mixy nie trzeba mieć zgody to każdy wie, ale takie na własnym kompie, a jak chciałbyś wydać taką oficjalną płytkę to byś miał od razu do czynienia z 997... Nie słucham 50Cent'a i nie wiem dokładnie kto to zrobił, ale jeżeli fani to wszystko wyjaśnia... Głupi pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
jezu Corax - ty to sie lubisz czepiac.


A ja to nazywam pisaniem prawdy, jak mi ktoś pisze, że ktoś zrobił coś, a tak naprawdę tego nie zrobił. Jakby ktoś oskarżył Cię o coś czego nie zrobiłeś (ale byłeś w pobliżu), a ja bym stanął w Twojej obronie, to bym się czepiał?

Hoder napisał:
moim zdaniem to co napisał Tomek15 sporo wnosi.


Może i wnosi, ba, na pewno wnosi, ale nie wszystko jest takie piękne.

Hoder napisał:
ja na fakcie myslalem, ze 50groszy ( Laughing ) jest szanowany wsrod raperow, a tu sie okazuje ze nie.


Dlaczego, bo tak Ci Tomek15 napisał, uprzednio dodajac że "on się zna i wszystko nam wytłumaczy"? Przypomina mi się omawianie próbnych matur z anglika, na które zwalili się rodzice, aby posłuchać o wyczynach swych pociech. Pani magister powiedziała tak:

Anglistka: "Mogę Państwu do rąk własnych przekazać arkusze, na których pracowali uczniowie, ale pewnie i tak niewiele z tego Państwo zrozumią"
Ojciec kumpla: "No to dziękujęmy Pani bardzo!"
<oklaski reszty rodziców + zmieszana mina nauczycielki>

Nie ma to jak monopol na wiedzę?

Tomek15 napisał:
Że na mixy nie trzeba mieć zgody to każdy wie, ale takie na własnym kompie, a jak chciałbyś wydać taką oficjalną płytkę to byś miał od razu do czynienia z 997... Nie słucham 50Cent'a i nie wiem dokładnie kto to zrobił, ale jeżeli fani to wszystko wyjaśnia... Głupi pomysł.


Tego przecież też nikt nie wydaje, to jest do zassania z sieci, a cover jest po to, że jak chcesz sobie wypalić audio, to możesz druknąc od razu okładkę, żeby było ładniej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corax nie przesadzaj. Tomek słucha rapu i się na nim zna, a większość z nas nie wie o rapie nic. Więc Tomek chciał nam po prostu przedstawić sytuację.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje


Ostatnio zmieniony przez Tstankie dnia Sob Gru 03, 2005 1:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem po co jest cover, ale jakby 50Cent(albo ktoś inny) kiedyś w dalekiej przyszłości chciał to wydać OFICJALNIE to nie byłoby tak wesoło(oczywiście gdyby nie miał praw).
_________________
>>> AIN'T NOTHING BUT A GANGSTER PARTY <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po za tym autor tematu napisał, że to Fifty coś przeskrobał, a ja nie czytałem dalej tylko od razu odpisałem.
_________________
>>> AIN'T NOTHING BUT A GANGSTER PARTY <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek15 napisał:
Po za tym autor tematu napisał, że to Fifty coś przeskrobał, a ja nie czytałem dalej tylko od razu odpisałem.


No to jak to tak? Wink eot
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomek15



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 55

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z rozmachu... Wkurzyłem się na Fifty'ego i nie miałem czasu.
_________________
>>> AIN'T NOTHING BUT A GANGSTER PARTY <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek