FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Favourite Drink???
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co pijesz?
Herbata
38%
 38%  [ 19 ]
Wódka
24%
 24%  [ 12 ]
Szampan
26%
 26%  [ 13 ]
Guiness
10%
 10%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 08, 2003 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1,80!!!!!?????? to to juz chyba normalnie sama siara, truskaweczka to tylko w nazwie.... oj nie ja tak nie spadne...Smile na 4,50 sie zatrzymłam Smile Sproboj komandosa-smakuje jak szampan, mniam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Wto Gru 09, 2003 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kassik



Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 237
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 09, 2003 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX w innym temacie napisał:
Korci mnie do odkopania jednego baaardzo starego tematu... jesio zanim się tu na 'forumie' pojawiłem... pewnego dnia nie wytrzymam i to zrobię.


No i wtedy właśnie pod tym Yeah88 napisał:
No to do roboty, stary Exclamation Nic chyba nie stoi na przeszkodzie. Ja np. odkopałem niedawno temat o najlepszej piosence koncertowej, bo już dawno chciałem wyrazić swój zachwyt nad White Queen (As It Began) z Earl's Court i Staying Power z Milton Keynes.


Sam się o to prosiłeś! Twisted Evil Tee hee... swoją droga co ten temat robi w dziale OGÓLNE? Nvm...

Temat ten znalazłem ponieważ zainteresowałem się, jaki był pierwszy post Fenderka na tym forum. Oto i on:

Fenderek napisał:
Gdzie jest wino???!!!


Fenderek wygrywa w moim rankingu na najlepsze wejście Laughing

Wracając do tematu...

Jestem uzależniony od picia - wszystkiego co mi smakuje! Mam to po swoim dziadku, te same skłonności posiada równiez mój kuzyn (od strony właśnie tego samego dziadka, poprzez jego drugą córkę, a moją ciocię... ale mieszam, hehe). Podejrzewam, że ta skłonnośc do częstego żłopania pojawia się w mojej rodzinie co drugie pokolenie. Pewnie moje wnuki tez będą pić ile tylko się da.

Uwielbiam pić zimne soczki z lodówki, nie gardzę napojami gazowanymi z nutką chemii, gorącą herbatą oraz piwem (jakie piwa najbardziej lubię napisałem TUTAJ).

Jak jestesmy przy bardziej ambitnych alkoholach to cóż, z wódek zawsze najlepsza była dla mnie Finlandia (mmm). Szampan, wino, (czerwone, ale białe też nie jest złe), rum i inne specyfiki różnego kalibru (np. szkocka whisky) też są to rzeczy rajcujące kubki smakowe (i nie tylko). Nadmieniam, że z alkoholami najlepiej się obchodzę, kiedy jest ku temu okazja, nie lubię pić ot tak sobie z okazji braku okazji... urodziny, imieniny, sylwester, zakończenie szkoły itp... a na kaca najlepszy jest kompot z wiśni, hehehe!

Może coś niecoś jesio dopiszę do tego... innym razem... musze się teraz napić Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspolnego ma chyba z tym dzialem tyle ze wymienione w ankiecie napoje to ulubione napoje panow z queen...

ja wybieram wodke z tej czworki heheh szampana lubilem jakko dziecko.. teraz nie moge go pic Very Happy guiness moze byc ale wole normalne piwo.. natomiast herbaty nie pijam prawie wogole..
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, ale żeś temat odkopał, CORAX Laughing

Primo, mnie też zainteresował pierwszy post Fenderka. Aż dziwne, że tak poważny człowiek zaczyna swoją przygodę z forum od wina Razz

Secundo, w sumie faktycznie ten temat nadwałby się do free...

A teraz sedno tematu:
herbata- jak najbardziej, ale tylko z mlekiem Razz
kawa- z mlekiem, słodzona, może być Maxwell Very Happy
piwo- hmmm... no czasem, ale nie przepadam, szczerze mówiąc, za tą goryczą, dlatego czasem Heineken, a czasem jakiś Carlsberg, choć Tatra, mimo iż z goryczą, to też czasem znajdzie się w moim żołądku. Jak jest jakieś spotkanie po latach czy coś, to piję byle co, byleby było miło Smile
Wino- czasem rodzice mi naleją Wink
Wódka- bardzo rzadko, ale lubię jak jest wymieszana z żółtkiem jajka, czasem zdarza się wypić tak po prostu, żeby się nakręcić, lubię drinki wszelkiego rodzaju, ale generalnie wódę uważam za obrzydliwą Twisted Evil
Moim codziennym napojem jest Smoczuś- marchwiowo-jabłkowy sok, który zdarza mi się często pić w szkole... no i Sprite z puszki Smile
Ale moim ulubionym napojem jest MLEKO Exclamation Piję po dwa litry dziennie, często zdarza mi się siedzieć przy komputerze i wyżłopać cały karton mleka, piję je rano, po powrocie ze szkoły i wieczorem, a także w przerwach między słuchaniem Queen Very Happy
Generalnie picie napojów jest bardzo ważną częścią mojego życia Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bleeee, mleko, nigdy nie lubiłem, nie lubię i nie polubię! Najbliższą formą mleka jaką preferuję są jogurty Danone Razz

Bizon napisał:
wspolnego ma chyba z tym dzialem tyle ze wymienione w ankiecie napoje to ulubione napoje panow z queen...


Fucktycznie, ale do Freestyle lepiej by pasowało.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam sobie ten temat ale jak widze nawet nie wziąłem udziału w ankiecie ani się nie wpisywałem.

Z wymienionych zdecydowanie Guiness.
Herbata z konieczności - bo czym popijać kanapki Question Wink
Wódka - czystej nie trawie, drinki mogą być.
Szampan - nie lubię. Boli mnie po nim głowa i żołądek.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie toleruję tylko dwa napoje: niegazowaną wodę mineralną oraz kawę bez cukru. Ale nie gardzę również wytrawnym węgierskim winem, Warką i Heinekenem Wink Czystej wódki nigdy nie piłem i pić nie zamierzam, a szampan źle mi się kojarzy.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA maniakalnie potrafie nierz pić herbate ostatnio odrazu parze dwie szklanki chyba zaczynam być jak Meg (Być jak John M Wink ).

Pije herbaty słodkie (zabijam smak wiem) od czarnych aromatyzowanych, cytrynowych, Iguany (oj wiele poszło szklanek w trakcie pisania mgr Smile ), owocowych zwłaszcza Grapefriutowa.

A ostanio herbata czarba cytrynowo pomaranzcowa marki sir.Roger
Polecam

Mleko tylko ciepłe od krowy czyli dostepne tylko u babci na wsi. Z kartonu tylko jako kakao bo nie toleruje smaku a raczej zabitego smaku jak sie pisze fachowo słonecznego smaku niepasteryzowanego mleka.

Wódka czysta nigdy, w drinkach ale kolorowych ale pzry okazji tylko.

Szampan moze być.

Wina o tak zwłaszcza domowe (ostatnie lata do udoskonalanie tehnik domowej produkcji kto był na zlocie smakował Wink )oraz Fresco z Meg, Tokay i kilka innych. W grzechach młodosci piło sie w bramie 18% Wiśniówka (nie wiem jak mogłam to pić Shocked )

Piwo nigy nie znosze. Wiedzą o tym wszyscy, którzy próbowali mnie nmówić na ten napój. A w akcje desperacji zaczynam myślec nad zrobieniem koszulki ze stosownym napisem na zlot Wink : Nie pije piwa lub Nie nawidze piwa! .

A piwo wiem jak się robi bo odbyłam praktyki w mikrobrowarze (chory pomysł jak na mnie he he) na poczatku śmierdzi ale potem mozna ciecz pić Wink Szokował mnie stan techniczny śp. browarów Królewskich w Wawie ale juz zamkneli.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiec jesli chodzi o te wymienione w ankiecie, to czesto pijam herbate, z wódką niezbyt, no chyba ze drinki (chociaz z odpowiednia proporcją), no i szampana i wino (chociaz te trunki zazwyczaj przy jakis okazjach). Zdecydowanie najczesciej (jesli chodzi o % Wink )pijam piwo, najczesciej królewskie,warke,kasztelan,żubr, mysle ze w normalnych ilosciach...tak mi sie przynajmniej wydaje Laughing No i oczywiscie woda żródlana niegazowana Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest... bez niegazowanej wody sobie zycia nie wyobrazam niemal jak bez piwa... Laughing co bym nie robil to kolo biurka zawsze musi butelka stac... no bo przecie nie bede latal ciagle do kuchni hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 28, 2005 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki smakosz herbaty jak ja nie mógłby zaznaczyć nic innego w tej ankiecie hehh.. Piję herbatę nałogowo, oczywiście niesłodzoną (!), nieraz nawet kilkanaście kubków dziennie... Szczególnie lubię Earl Grey...

Ale pozostałe napoje z ankiety też lubię, wódka - jak najbardziej (heh co to było na ostatniej szkolnej wycieczce Twisted Evil ),szampana uwielbiam, tylko za Guinessem nie przepadam - zdecydowanie wolę normalne piwo.
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomnę ze alkocholikiem nie jestem Wink napoje alkocholowe (piwo, wódka) tylko przy okazjiach i to też w umiarze. Wino własnej roboty (och to można pić i pić Rolling Eyes moja ciocia bardzo dobre robi). Co do piwa też za nim nie przepadam poniewaz dla mnie jest za bardzo gorzkie, wogle tfu ale jak niema nic innego to tez nie pogardzę. Słyszałem ze mleko powinni pić tylko dzieci Wink a dorośli juz nie - chociaz tez pijam. No i pije się te chemiczne świnstwa od 'Heleny' czy innych wyrobów z Biedronki za 0,75gr. o herbacie nie wspomnę z przyczyn oczywistych.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polish vodka jak najbardziej.Piwo ostatnio mi się przejadło(niebijcie!)Powoli rośnie mi już mięsień piwny Wink Szampan bardzo lubię.Wina też lubię....mam w planie w przyszłości założyć sobie jakąś pywnicę do wina....
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

Wódka czysta nigdy...


Hmm, hmm ;) :P Z gwinta zapewne też nie? ;) :D


Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam herbatę- oczywiście niesłodzoną. Najbardziej lubię herbatkę chmielową :P No a tak serio to pijam różne gatunki, bardzo lubię większość herbat DILMAH i TEEKANNE.

Kawa- piję.

Lubię napoje (nie soki) spod znaku Tymbark.

Uwielbiam oryginalne 100% soki wyciskane bezpośrednio z owoców bez żadnych dodatków.

Jeśli chodzi o alkohol.

Piwo- chyba nie muszę się wypowiadać :) To oczywiste, uwielbiam :] Żywiec rocks, ale lubię też piwa pokroju Freeq czy z dodatkiem soku, które jednak piję zdecydowanie rzadziej.

Szampan- tak jak wyżej- uwielbiam choć rzadko piję...

Wino- lubię, ale raczej w intymnym gronie, np. z dziewczyną. Też już dawno nie miałem okazji :P

Wódeczka- smak nie należy do najlepszych i po mieszaniu ze złotą cieczą wywołuje u mnie niezbyt ciekawe reakcje. Oczywiście jestem na tak, ale musi być dobra i obowiązkowo zimna, a wręcz lodowata! Jeśli chodzi o markę, to uważam tak samo jak Freddie- Stolichnaya...
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym napojem z wyżej wymienionych jest herbata, ale nie mam jakiegoś ulubionego rodzaju.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek