FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Najgorszy klip
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie Dagi co do Hammer To Fall, wg mnie to najsłabszy klip.
Pamiętam jak poznawałem klipy z czasów Works i jeden był lepszy od drugiego i na samym końcu został mi do obejrzenia Hammer i się strasznie zawiodłem spodziewałem się czegoś super a to taka ot koncertówa Wink
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brian May jest wściekły, że nie lubicie HTF.



Osobiście nie trawię Play the Game, You Don't Fool Me, wszystkich teledysków do Jazz (minimum polotu) oraz Another One Bites the Dust (prawie minimum polotu).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Brian May jest wściekły, że nie lubicie HTF.



Osobiście nie trawię Play the Game, You Don't Fool Me, wszystkich teledysków do Jazz (minimum polotu) oraz Another One Bites the Dust (prawie minimum polotu).


rotfl, przestraszyłam się Very Happy
Według mnie okropne jest Invisible Man, boli, tak bardzo boli..
Potem teledyski z The Jazz, takie bez pomysłu trochę (poza Bicycle Race Very Happy)
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Osobiście nie trawię Play the Game, You Don't Fool Me, wszystkich teledysków do Jazz (minimum polotu) oraz Another One Bites the Dust (prawie minimum polotu).

IMO w Play The Game jest więcej polotu niż w BTD, bo jest tam zajebisty bluescreen i Fred wyskakujący na perkusję (God bless technology! Razz ), a w BTD to co? Jedyna atrakcja, to chyba czapka Freda w drugiej części klipu Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minimum polotu dotyczyło tylko klipów z Jazz Smile
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ nomen omen jak dzis zobaczyłam twoja wersje Hammer to fall z planem ataku... normalnie teledysk na dzisiejszy dzien...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheMlodyVlog



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Ostroleka

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgoryszy teledysk hmm Another one Bites The dust, piosenka super, no ale video do kitu.WWRY nudy i chotyczny teledysk.no i te z MIH Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wk**wia ta jednorodność klipów z lat 70. Wszędzie ta sama konwencja, początek to Fred przy pianinku, później ewentualnie wstaje i biega między kolegami z mikrofonem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Mnie wk**wia ta jednorodność klipów z lat 70. Wszędzie ta sama konwencja, początek to Fred przy pianinku, później ewentualnie wstaje i biega między kolegami z mikrofonem.


Era videoklipów dopiero miała swoje prawdziwe początki w latach 80 i tu mistrzem w tej dziedzinie był ś. p. Michael Jackson, więc już sam wiesz, że w tamtym okresie lat 70 mało było pomysłów na coś bardziej kreatywnego jak tzw. tradycyjna scena do zagrania i nakręcenia piosenki. Queen i tak już wytyczył pewne granice przy kręceniu i tworzeniu efektów do Bohemian Rhapsody i dlatego trza to wziąść mocno pod uwagę. Jeszcze był taki byt jak brak dobrobytu na początku kariery, co również się z tym łączyło Razz
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lata po "Bohemian Rhapsody" to już zdecydowanie nie był u nich brak dobrobytu, a przed "Bohemian Rhapsody"w ogóle nie kręcili klipów. Wink A że już na długo przed osiągnięciami Jacksona kręcono pomysłowe klipy, nieograniczające się dopokazywania zespołu grającego na scenie, to można zobaczyć choćby na przykładzie "Elected" Alice'a Coopera, "Space Oddity" Davida Bowiego czy "Arnold Layne" Pink Floyd. Queen po prostu nie przykładało w latach 70. dużej wagi do teledysku, bardziej koncentrowali się na tym, żeby muzyka była dobra. Potem najwyraźniej zmienili priorytety. Wink
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CLTCL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek