FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Gry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Sie 19, 2013 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Jak po pierwszym rozdziale będziesz się dalej nudził to widocznie mnie bierze bele co w grach i faktycznie mało w życiu grałem Wink Ale swego czasu mnie zachwycał ładnie.


Bardzo możliwe że to ja mam zwichrowany gust. Takie Diablo 2 wysłałem w diabły (w diabły - łapiecie?! lol xD) chyba po dwóch rozdziałach. Zwyczajnie mam czasami dziwne uczulenie na klasyki. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kolbi



Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystkim którzy jeszcze nie grali polecam Bioshock'i. Wszystkie trzy części. Świetny FPS z wciągającą fabułą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Czw Sie 22, 2013 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Xavi napisał:
Jak po pierwszym rozdziale będziesz się dalej nudził to widocznie mnie bierze bele co w grach i faktycznie mało w życiu grałem Wink Ale swego czasu mnie zachwycał ładnie.


Bardzo możliwe że to ja mam zwichrowany gust. Takie Diablo 2 wysłałem w diabły (w diabły - łapiecie?! lol xD) chyba po dwóch rozdziałach. Zwyczajnie mam czasami dziwne uczulenie na klasyki. Wink


Bo Diablo II ssie niestety. Ktokolwiek opracował patent, w którym nie można zapisać gry w trybie single player w dowolnej chwili (tak na ścisłość to w ogólnie nie można jej zapisać - zapisać można tylko aktualny stan postaci) powinien zostać skierowany do stosownej jednostki leczniczej w trybie natychmiastowym.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek