FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Michael Jackson (1958-2009)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bogdan999



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:
www.facebook.com/mjmoonwalkerpl (ten prowadzę ja wraz z kumpelą, skupia się głównie na okresie "Bad" ale najświeższe wiadomości związane z wydawnictwami czy przeciekami, też publikujemy)


ooo na tę stronę niedawno trafiłem i przypadła mi do gustu - już ją lubiłem, ale nie wiedziałem że to Ty prowadzisz Smile .

Dzięki za ofertę, jak mi coś przyjdzie do głowy to dam znać - większość wydawnictw ma moja siostra kupionych (poza singlami), a wiele płyt sam jej kupowałem więc przewinęły się przez moje ręce Laughing . W końcu muszę sam coś kupić dla siebie, bo płyty z domu z siostrą "wypłynęły" a wstyd nie mieć w dyskografii własnych płyt MJ Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek