FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Homoseksualizm- jak sie do tego odnosicie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Homoseksualizm jest:
choroba, ktora trzeba leczyc
5%
 5%  [ 9 ]
nienormalna (nienaturalna) postawa- brzydze sie tymi ludzmi!
6%
 6%  [ 10 ]
mi obojetny / nie mam nic przeciwko- kazdy kocha jak chce a milosci na swiecie mamy ciagle za malo
84%
 84%  [ 140 ]
nie mam zdania / nie znam tematu, srodowiska, itd.
4%
 4%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:

Typowe dla heterasów, którzy boją się wszystkiego prócz własnej ręki przedłużonej kijem Wink

Laughing Wink Confused Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co? Shocked A nie jest tak? Confused
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
5) Jest to zboczenie. Nieszkodliwe, ale zboczenie. Wykreślenie tego z listy zboczeń było błędem WHO, brakiem konsekwencji i ugięciem się przed lobby. Bo z punktu widzenia ewolucyjnego, anatomicznego itp. ponad wszelką wątpliwość normalne to nie jest.

W zasadzie to zboczenie (słowo to co kilka lat definiuje się inaczej, a obecnie jest w ogóle niechętnie uznawane w medycynie, ale jednak jakieś w miarę określone znaczenie ma) to są zachowania społeczne uznawane w danej kulturze za odmienne, więc np. dziwne przedmioty fascynacji seksualnej, w tym pociąg do zmarłych, do ciężarnych, do dzieci itd.; ale też dziwne i odrażające w danej kulturze sposoby osiągania satysfakcji seksualnej, np. przez gwałt. Gdzieś część z tych zachowań może być uznawana za normalną (są różne dziwne rytuały w plemionach pierwotnych), zaś część z zachowań, które u nas są częste, mogą być uznawane za odrażające (choćby masturbowanie się było kiedyś wyklinane, a do dziś np. w kulturze islamu uważa je za coś równie strasznego jak picie alkoholu Razz - kolejna różnica kulturowa nota bene). A poza tym utarło się, że zboczeniami określa się raczej te parafilie, które są groźne społecznie, które mają charakter choroby i które należy leczyć, czyli sadyzm seksualny (właśnie gwałcenie) i pedofilia.

W żaden sposób homoseksualizm do tego wszystkiego nie pasuje. Wink Homoskesualizm, tak jak transseksualizm, transgenderyzm, biseksualizm i w pewnych przypadkach chyba też transwestytyzm, to zaburzenie roli i/lub identyfikacji płciowej. Bo odczuwanie pociągu do drugiego człowieka jest w zasadzie normalnym zachowaniem seksualnym. Sposób, w jaki ono jest w tym przypadku realizowane, czyli głównie seks analny, też raczej uznaje się za normalny. Jedyne zaburzenie w przypadku homoseksualizmu polega na tym, że facet podczas stosunku wchodzi w rolę kobiety i odwrotnie. Nie wiem, czy piszę przekonująco Wink , ale moim zdaniem to jest zdecydowanie mniejsza nienormalność niż wszelkie parafilie i nie bardzo da się do nich zaliczyć.

A czy ze względu ewolucyjnego to jest nienormalne? Mam wrażenie, że trochę na wyrost powszechnie się przyjmuje, że naturalnym faktem jest, iż do przedłużenia gatunku ma dążyć KAŻDY osobnik. Wydaje mi się, że z punktu widzenia przetrwania gatunku opłacalne może być, żeby część osobników nie brała bezpośredniego udziału w rozmnażaniu, tak przecież jest wśród mrówek i pszczół (robotnice się nie rozmnażają). Poza tym w tak nienaturalnie rozrodzonym gatunku, jakim jest homo sapiens występowanie naturalnych hamulców dalszego zwiększania populacji (choćby przez coraz większą liczbę bezpłodnych, aseksualnych, ale może i homoseksualnych) wydaje mi się właśnie sensowne z punktu widzenia dążenia do przetrwania gatunku.

A pod względem anatomicznym? No cóż, przecież jakoś sobie radzą, prawda? Laughing Twisted Evil
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam jeszcze do tego przedłużenia gatunku przez każdego osobnika, że to może spowodować ogromny międzynarodowy krach! No i taka Pawłowicz, która chce mnie i innych leczyć wcale nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Poprostu sama natura tak chciała, aby na ziemi ograniczyć rozmnażanie się i zapobiec przeludnieniu i innych bardzo poważnych problemów, a w przyrodę lepiej się nie wpieprzać, bo może być źle Mad
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
(choćby masturbowanie się było kiedyś wyklinane, a do dziś np. w kulturze islamu uważa je za coś równie strasznego jak picie alkoholu Razz - kolejna różnica kulturowa nota bene)

Nie do końca. W kwestii masturbacji opinie prawników są bardziej zróżnicowane niż odnośnie alkoholu, co do którego praktycznie wszystkie szkoły prawa są zgodne (może poza garstką zahirytów, ale musiałbym to sprawdzić). Sam Koran o masturbacji nie wypowiada się explicite.


Napisano w dzień wolny od pracy i zajęć dydaktycznych o 23:59. Najgorzej ;__;
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie sobie już spokój z tym waleniem konia Confused Laughing Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
haes82 napisał:
5) Jest to zboczenie. Nieszkodliwe, ale zboczenie. Wykreślenie tego z listy zboczeń było błędem WHO, brakiem konsekwencji i ugięciem się przed lobby. Bo z punktu widzenia ewolucyjnego, anatomicznego itp. ponad wszelką wątpliwość normalne to nie jest.

W zasadzie to zboczenie (słowo to co kilka lat definiuje się inaczej, a obecnie jest w ogóle niechętnie uznawane w medycynie, ale jednak jakieś w miarę określone znaczenie ma) to są zachowania społeczne uznawane w danej kulturze za odmienne, więc np. dziwne przedmioty fascynacji seksualnej, w tym pociąg do zmarłych, do ciężarnych, do dzieci itd.; ale też dziwne i odrażające w danej kulturze sposoby osiągania satysfakcji seksualnej, np. przez gwałt. Gdzieś część z tych zachowań może być uznawana za normalną (są różne dziwne rytuały w plemionach pierwotnych), zaś część z zachowań, które u nas są częste, mogą być uznawane za odrażające (choćby masturbowanie się było kiedyś wyklinane, a do dziś np. w kulturze islamu uważa je za coś równie strasznego jak picie alkoholu Razz - kolejna różnica kulturowa nota bene). A poza tym utarło się, że zboczeniami określa się raczej te parafilie, które są groźne społecznie, które mają charakter choroby i które należy leczyć, czyli sadyzm seksualny (właśnie gwałcenie) i pedofilia.


Aby wyjaśnić to nieporozumienie pokrążę najpierw na tematy pozornie bez związku.

Biolodzy od lat trudzą się z definicją życia. Nie bardzo wiedzą jak je zdefiniować tak, aby wszystkie organizmy uznawane powszechnie za żywe pod tą definicję podchodziły. Analizując wszystkie cechy wspólne życia wyłoniono jednak kilka warunków które są niezbędne aby organizm uznać za żywy, chociaż wciąż jeszcze są wątpliwości, sprzeczności i obawy co to będzie kiedy znajdziemy kolejny przypadek "graniczny" i po której stronie barykady go postawić.

A co to jest rodzina? Wiadomo - matka, ojciec, brat, siostra, syn, córka. A zięć to też rodzina? Teściowa? Szwagier? A kuzyn I stopnia? Drugiego? Trzeciego? A brat po innym ojcu? A brat przybrany? A sytuacja, w której ja i pewien osobnik mamy wspólną siostrę, ale nie jesteśmy ze sobą spokrewnieni (rzadkie sytuacje, ale się zdarzają)? Załóżmy, że pochodzę w prostej linii od Mieszka I. Czy Mieszko I to moja rodzina? Że co, że za stary? No to mój dziadek - czy to moja rodzina? Czy mój prapradziadek, który ma jeszcze żyje, ma 113 lat i gdzieś tam się uchował to też rodzina? A jego dziadek - to też moja rodzina?

A co z planetami - kiedyś Pluton był planetą. Później, ponieważ Pluton nie pasował do koncepcji, tak przedefiniowano definicję Planety, aby Pluton się na nią nie łapał.

Do czego zmierzam? Ano do tego, że najpierw tworzy się ideę czegoś, pod tę ideę podciąga się takie obiekty, które pasują do pewnej koncepcji zgodnej z naszymi poglądami, a później majstruje i kombinuje się taką definicję, aby wszystko pasowało.

Jeżeli zatem ktoś będzie chciał wyłączyć homoseksualizm z listy zboczeń - tak długo będzie krążyć, kombinować i przeinaczać definicję "zboczenia" aż w końcu otrzyma to, co chce. Tą samą drogą można stworzyć definicję zboczenia w taki sposób, aby wyłączyć z niej dowolną kombinację dewiacji - tyle, że im więcej tego jest i im bardziej różnorodne, tym bardziej skomplikowana i naciągana będzie taka definicja.

Nie ma co tu szafować definicjami - wszystko zaczyna się od ideologii. W tej chwili powszechny jest trend społeczny polegający na tolerancji i poszanowaniu wszystkiego, co się da aż do granicy przesady (a momentami nawet je dość ostro przekraczając). Niczym w Orwellu manipuluje się ludzkimi umysłami, tworzy się nową rzeczywistość i sprawia, że ludzie zaczynają postrzegać rzeczy tak, jak chcą elity.

Zagrożeniem dla ludzi jest nie gej indywidualny - ci niech sobie żyją zdrowo i szczęśliwie, byle z dala od mojej dupy. Zagrożeniem jest gej zbiorowy - ci bowiem nie tylko chcą tolerancji, poszanowania, uznania swoich praw i dania im nowych praw i przywilejów. Oni chcą czegoś jeszcze gorszego: chcą, aby ludzie myśleli tak, jak oni. A tutaj pojawia się moje głośne i stanowcze NIE.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Maj 11, 2013 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widział już to ktoś? Filmik opowiada o heterofobii. Nawet przyznam, że daje mocno do myślenia Very Happy

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3ROXTFfkcfo

Nic złego, więc polecam Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka spontaniczna refleksja dnia: we Francji rezygnują z określenia ojciec/matka na rzecz rodzic, żeby ułatwić sprawę z legalizacją małżeństw homoseksualnych tararara itd. Czyli, że teraz rodzice mogą być dowolnej płci, ale nadal jest określona ich liczba. Zastanawiam się czy (a jeśli nie to niby dlaczego) są już projekty legalizacji większej ilości naraz rodziców, w celu ułatwienia życia ludziom, którzy lubią trójkąciki ORAZ adoptowanie dzieci. Kto się oburzy przeciwko takiemu projektowi, jeśli wystąpię z takim wnioskiem i jakich niby użyje argumentów? WĘSZĘ NIEZŁY BURDEL.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL!... Shocked Brak mi słów po prostu...

Wczoraj kolega na fejsie podzielił się ze mną tym newsem.

Jak tak sobie pomyślę z czego Francja słynęła przez lata jeśli chodzi o te sprawy i porównuję z tym co jest teraz to... no takich kontrastów społecznych, mentalnych, historycznych, ba - cywilizacyjnych w życiu chyba nie widziałem!

I jak tak dalej będzie to coś czuję, że to pary heteroseksualne będą musiały pod uciskiem walczyć o swoje prawa! Confused

I jestem jak dzieci do własnych rodziców będą musiały się zwracać... "rodzicu"? No ja jebię...
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bzdura kater, to i tak nie przejdzie, bo będą jeszcze wieksze zadymy, a rząd taki głupi chyba nie jest i bierze pod uwagę wszystkie możliwe skutki.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeganab



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 83
Skąd: z Konstelacji Kasterberous

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem tolerancyjny ale np. dla mnie lepiej wyglądają dwie dziewczyny niż dwóch chlopaków.
_________________
"In space no one can hear Queen"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak nie jesteś tolerancyjny Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Czyli jednak nie jesteś tolerancyjny Laughing


a ja Corey Was toleruję, a Ciebie nawet lubię Very Happy nie rozumiem poczyniania innych, nie tolerujacych. i uwazam - kazdy kocha tak jak chce i tak samo glosuje w ankiecie Wink
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja, jak już kiedyś wspomniałem, pracuję w branży, w której 80% facetów to geje, więc jestem z nimi, że tak powiem, nieco obyty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie indziej Ci pracy nie chcieli dać jak tylko w "Błękitnej Ostrydze" hmmm? Cool

Powiedz, gdzie pracujesz?
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W turystyce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawie Smile No i oczywiście bardzo Ci zazdroszczę Laughing Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek