FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Plany Wydawnicze 2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiscie to jedynym ratunkiem dla nich jest wydanie czegoś na wzór Antologii Beatlesów z lat 90. Na kilku dyskach zawrzeć najwiecej jak tylko mogą czyli demówki , duety , remiksy , wszystkie b-side'y czy nawet kilka utworów na wzór tego co zrobili na MiH ( tak żeby fani mieli wszystko w jednym miejscu ) . Do tego sukcesywne wydawanie DVD z koncertami, z naciskiem na lata 70. Gdyby tak postąpili zyskali by w moich oczach trochę szacunku . Na razie niesmak wciąż pozostaje to tym całym Lambercie i innych wtopach Confused
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze wszystkim co napisałam Mozzer w 100%-tach Exclamation
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2380197/Rave-grave-Michael-Jackson-Freddie-Mercury-duets-officially-released--decades-recorded.html

Ta informacja rowniez na oficjalnym profilu Briana na fejsie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie do fanów, którzy żyli i pamiętają czasy Queen, kiedy to zabrali się za tworzenie Made In Heaven. Czy były jakieś podawane informacje np w 1993, że wzięli się do roboty za nowy album Queen i po takim ogłoszeniu przestali o tym mówić na długi czas, aż przyszedł czas w którym mieli wydać album? Jestem tego ciekaw...
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AABBAAA



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 155
Skąd: rozległe łąki Rohanu

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wtedy jeszcze nie istniałem w sensie fizycznym, ale może jacyś starsi fani się wypowiedzą Laughing
_________________
Do you think you're better ev'ry day?
No, I just think I'm two steps nearer to my grave
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kramer



Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 106

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamietam dobrze jak w 1993 były wzmianki w gazetach muzycznych na temat nowej płyty Queen, oczywiście tytułu nikt wtedy nie znał, natomiast w tv pamietam 1 wypowiedz Briana ale to chyba pod koniec 1994 r, że pracuja nad płytą i pewnie na poczatku 1995 się ukaże, no jak wiadomo ukazała sie pod koniec 1995 r Wink Przed samym ukazaniem się płyty była duża kampania reklamowa w MTV i VIVIE II. To tyle pamietam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to słyszałem że Roger i John wszystko zaczęli w 1993 a Brian początkowo był niechętny. Dopiero później się przekonał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Ja za to słyszałem że Roger i John wszystko zaczęli w 1993 a Brian początkowo był niechętny. Dopiero później się przekonał.


Chociaż zabrzmi to niewiarygodnie, Brian ogólnie był niechętny i przechodził takie chroniczne "I don't believe in Queen anymore" - i tak np. 18 września 1993 w Cowdrey Park jako Queen wystąpił duet Roger + John.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż przejrzę dziś archiwalne numery Tylko Rocka 93-95 :p .
Ale z tego co pamiętam faktycznie jak pisał Kramer była spora kampania promocyjna przed ukazaniem się płyty . Pamiętam że zaraz po premierze kupiłem oryginalna kasetę i słuchałem z zapartym tchem . W sumie wtedy jeszcze nie wiedziałem, że na albumie są tylko 3 "nowe " piosenki Embarassed No i na kasecie nie było Track 13 Razz
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozzer napisał:
Aż przejrzę dziś archiwalne numery Tylko Rocka 93-95 :p .


O, tak, tak! Jeszcze gdybyś rzucił skanem jakimś...
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Ja za to słyszałem że Roger i John wszystko zaczęli w 1993 a Brian początkowo był niechętny. Dopiero później się przekonał.


ba Brian buchnął im taśmy, bo się wkurzył, że bez niego zaczęli pracę. To dzięki Rogerowi i Jankowi to ogólnie ruszyło, co teraz wydaje sie trudne do uwierzenia potym jak john się wycofał.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak podaje Teraz Rock utwory Queen i Jacksona są prawie gotowe do publikacji.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawie robi wielką różnicę ;D

możliwe, że poczekamy do listopada (tak na logikę - rocznica śmierci Freda i od razu album reklamowany w tv, radio etc. przy okazji mówienia o rocznicy śmierci Fredka)
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
qwertyasdfgh napisał:
Ja za to słyszałem że Roger i John wszystko zaczęli w 1993 a Brian początkowo był niechętny. Dopiero później się przekonał.


Chociaż zabrzmi to niewiarygodnie, Brian ogólnie był niechętny i przechodził takie chroniczne "I don't believe in Queen anymore" - i tak np. 18 września 1993 w Cowdrey Park jako Queen wystąpił duet Roger + John.


BTW, gitarka w We Will Rock You bardzo fajnie funkuje i, mimo że Roger szyje tekst, bardzo podchodzi ma ta wersja.
P.S. Kiedyś żyłem w przekonaniu, że może John wycina tu w zastępstwie na gitarze, za co bardzo go hołubiłem. Okazuje się oczywiście, że cały zespół pomocników tam dyla (nawet perka).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet był tam chyba Collins - nie Joan a Phil Very Happy
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry za pytanie Embarassed , ale czy wtedy ( te 30 lat temu) kiedy powstały te 3 kawałki Freda i MJ, w ich nagrywaniu brał udział ktoś z pozostałej trójki Queen ???
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anela



Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 186

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu abercjusz wstawił takie oto info

aber napisał:
Zachciało mi się poszukać doniesienia z konwencji z 2001 r. napisał:
Michael Jackson tracks: Greg is positive that the tracks will eventually appear on a CD in some form, there is 1 track in the Queen archives: VICTORY, but they aren't allowed yet to release it! the track has all the queen boys singing backing vocals!


skoro w chórkach mamy "All the Queen boys".. to mam nadzieję, że maczali palce bardziej niż tylko w chórkach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hot rychu



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 170

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
Ja mam pytanie do fanów, którzy żyli i pamiętają czasy Queen, kiedy to zabrali się za tworzenie Made In Heaven. Czy były jakieś podawane informacje np w 1993, że wzięli się do roboty za nowy album Queen i po takim ogłoszeniu przestali o tym mówić na długi czas, aż przyszedł czas w którym mieli wydać album? Jestem tego ciekaw...

....ja żyłem w tamtych czasach ( rocznik 1979 ) i doskonale pamietam jak to wszystko się toczyło ....
Już wiosną 1992 roku prasa i media nadawaly że ukaże się jeszcze jakiś album z utworami queen z fredem na wokalu.Sami członkowie Queen potwierdzili to dopiero w drugiej połowie 1992 roku ,brian w wywiadzie dla bravo z września 1992 roku potwierdził że zamierzają wydać album z utworami queen w których spiewa freddie a które nie zmieściły się na INNUENDO - powiedział wtedy że jest tego 5-6 utworów ( co ciekawe na MIH znalazły się tylko 2 - MOTHER LOVE,A WINTERS TALE --- ?)
Potem w okolicach świąt bozego narodzenia 1992 roku - pojawiła się informacja że queen może wydać swiąteczny singiel z Queenowską wersja TO MUCH LOVE WILL KILL YOU - niestety jak się okazało singiel się nie ukazał. Następnie brian May wyryszył w swoją solową trasę i prace nad płytą rozpoczeli Roger i john - było to gdzies w połowie 1993 roku , pod koniec 1993 roku prasa i media informowały że queen pracyje nad płytą z wokalami freda - i że płyta ma ukazać się w 1994 roku.
W jednym z numerów pisma bravo pod koniec 1993 r.lub na początku 1994 jest nawet zamieszczona replika faxu wysłanego przez Rogera do bravo o tym że pracuja nad płytą.Sam Roger potwierdził to w jednym z telewizyjnych wywiadów dla telewizji Ukrainskiej w 1993 r.- gdzie przebywał na wakacjach na nartach .Kiedy nastał rok 1995 a o płycie ani słuchu wrzawa trochę ucichła i jakby trochę w mediach o niej zapomniano (skąd my to znamy Very Happy ) ....Potem temat powrócił ponownie na początku września 1995 roku kiedy to w niemieckiej telewizji ATRE nadano chyba po raz pierwszy film dokumentalny QUEEN FENOMEN -i świat po raz pierwszy usłyszałm fragmenty nowych dzieł queen -HEAVEN FOR EVERYONE,MOTHER LOVE,TO MUCH LOVE WILL KILL YOU,oraz A WINTERS TALE ...
...tak to było w największym skrócie.. acha i potem jeszcze w pażdzierniku 1995 roku z audycji radiowej TRÓJKI - pan Piotr Kaczkowski (słynny prezenter) - podczas jednej ze swoich audycji przedstawiał zawartośc plyty MADE IN HEAVEN - i podczas tej właśnie audycji padło kilka ważnych i pamietnych dla mnie- i nie tylko dla mnie zdań....a mianowicie pan Piotr powiedział że kilka dni prędzej rozmawiał ze swoim przyjacielem z anglii PETEREM ( czyżby Freestone ??????) i ten powiedział mu ze queen mają w archiwach jeszcze kilkanascie utworów - GOTOWYCH UTWORÓW - na których spiewa Freddie - i mają zamiar wydać je za 2.3 lata na kolejnej płycie.....jak się okazało do tego nie doszło ...i to właśnie jest najwieksza w moim życiu zagadka ...czy KACZKOWSKI KŁAMAŁ - CZY MÓWIŁ PRAWDE - I TE UTWORY TERAZ SIĘ UKAŻĄ ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
Ale z czego wy się tak cieszycie? Na MiH wygrzebali wszystko to, co warto było wygrzebać. Zapychali nawet mniej ciekawymi rzeczami, a nawet kilkakrotnie się powtórzyli prezentując znany już materiał w nowych wersjach, byle tylko czymś zapchać. Gdyby mieli cokolwiek wartego pokazania, pokazali by to na MiH.

Ty gdybasz, a faktem przecież jest (fakty > gdybanie), że istnieją takie niewydane rzeczy jak "Face It Alone", "My Secret Fantasy", "The Assassin", 2 kawałki z Jacksonem itd. Są to rzeczy, które już wyciekły z archiwów i są one dostępne w necie.
A dlaczego nie wykorzystali na "Made in Heaven" wszystkiego, co miało wartość? Można to różnie tłumaczyć, ale prawdopodobnie... oni mieli taki bałagan w archiwach (i ośmielę się stwierdzić, że niewiele się zmieniło do dziś), że nie wygrzebali wielu niewydanych, a już całkiem zaawansowanych dem.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ucieszyłbym się z czegokolwiek. bside też :d

jak dla mnie:

1. FACE IT ALONE
2. THE ASSASIN
3. DOG WITH A BONE (dlaczego by nie?)
4. MY SECRET FANTASY
5. jakieś niepublikowane (być może nowe) solo Bri
6. FEEL LIKE
7. LET ME LIVE (feat. Rod Stewart)
8. I GUESS WE'RE FALLING OUT
9. THERE MUST BE MORE TO LIFE THAN THIS (feat. MJ)
10. VICTORY (feat. MJ)
11. STATE OF SHOCK (feat. MJ i założę się, że tutaj Bri dogrywa gitarę ;D)
12. bonusowo ta piosenka Anity Dobson i mamy pełen album. a w archiwach pewnie jeszcze materii na kilka płyt Smile
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Affairs i Grand Dame to też dość zaawansowane w produkcji dema.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to przed śmiercią* chcę tylko usłyszeć Let Me Live ze Stewardem i Jeffem Beckiem. No i może ewentualnie nowy solowy album Briana, ale głęboko wątpię czy jest jeszcze on w stanie utrzymać poziom z BTTL i AW.


*Mówimy tylko o rzeczach wokółqueenowych; jest wiele innych, które bym chciał usłyszeć

_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hot rychu napisał:
( co ciekawe na MIH znalazły się tylko 2 - MOTHER LOVE,A WINTERS TALE --- ?)

jest ich 3, You Don't Fool Me, A Winter's Tale i Mother Love.
A co do dalszego ciągu Twojej odpowiedzi na moje pytanie dziękuję Smile
Zapomniałem, że mój tata to wszystko idealnie pamięta i opowiadał prawie tak jak Ty. Ale nie no super i dzięki, serio. Potrzebowałem tej wiedzy, bo trochę podobieństw jest w tym co teraz jest... więc nie tracę nadzieję.
Gnietek napisał:

Ty gdybasz, a faktem przecież jest (fakty > gdybanie), że istnieją takie niewydane rzeczy jak "Face It Alone", "My Secret Fantasy", "The Assassin", 2 kawałki z Jacksonem itd. Są to rzeczy, które już wyciekły z archiwów i są one dostępne w necie.
A dlaczego nie wykorzystali na "Made in Heaven" wszystkiego, co miało wartość? Można to różnie tłumaczyć, ale prawdopodobnie... oni mieli taki bałagan w archiwach (i ośmielę się stwierdzić, że niewiele się zmieniło do dziś), że nie wygrzebali wielu niewydanych, a już całkiem zaawansowanych dem.

Ja sądzę też, że Made In Heaven po prostu miało taką tematykę i musieli tak to ułożyć, a nie, że już nie mieli z czego to robić. To był dokładnie przemyślany album, w sensie, że jeszcze gdy Freddie żył, było to dobrze przemyślane. Tak mi się tylko zdaje, że było to ustalone, mniej więcej, jak to ma wyglądać, co mają na tą płytę zrobić, a co dalej zrobią, czy zrobią kolejne, to sami muszą to chcieć. Bo materiału mają na pewno na kilka płyt. Przecież oni nie nagrywali tylko 8 czy 10 piosenek idealnie na album. Jak patrzymy na błąd przy wybieraniu między Tear It Up, a I Go Crazy, to jest to możliwe, że po prostu jest takich piosenek sporo. Po prostu, jestem przekonany, że w końcu doczekamy się tej płyty i właśnie może w listopadzie... to prawda, że rocznica śmierci Freddiego mogłaby dać podwójnego kopa płycie... ale dwie tak wielkie legendy, dwa największe nazwiska muzyki, to jednak jest coś niesamowitego. Taki album ma dwa wyjścia, albo zostać potępiony, albo pobić rekord wszech czasów. Nie ma innego wyjścia.
zgredzik napisał:
ucieszyłbym się z czegokolwiek. bside też :d
jak dla mnie:
1. FACE IT ALONE
2. THE ASSASIN
3. DOG WITH A BONE (dlaczego by nie?)
4. MY SECRET FANTASY
5. jakieś niepublikowane (być może nowe) solo Bri
6. FEEL LIKE
7. LET ME LIVE (feat. Rod Stewart)
8. I GUESS WE'RE FALLING OUT
9. THERE MUST BE MORE TO LIFE THAN THIS (feat. MJ)
10. VICTORY (feat. MJ)
11. STATE OF SHOCK (feat. MJ i założę się, że tutaj Bri dogrywa gitarę ;D)
12. bonusowo ta piosenka Anity Dobson i mamy pełen album. a w archiwach pewnie jeszcze materii na kilka płyt Smile

Sądzę, że w archiwach leżą bardziej wartościowe piosenki od pozycji 3, 6 i 8. Choć, nie oceniam tego oficjalnie, bo nie wiemy wszyscy jak wyglądają te pełniejsze, bądź pełne wersje, których nie usłyszeliśmy w ogóle dotychczas. Wink
mike napisał:
Affairs i Grand Dame to też dość zaawansowane w produkcji dema.

Zgodzę się, Affairs szczególnie. Wryło mi się w pamięć, w słuch. Melodia jest naprawdę dobra, pamiętliwa. Niekompletny tekst tam jest, przynajmniej w tej wersji, którą znamy, ale ogólnie dobrze ułożona jest. Nic innego jak użyć wyobraźni i posłuchać jej w jakiejś kompletnej wersji... Mam nadzieję, że naprawdę powstanie coś wartościowego...
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... To, co mówi Kacio brzmi dość optymistycznie. Osobiście nie wierzę w jakieś przebogate archiwa, ale jeżeli to, co mówisz jest prawdą i można będzie sklecić więcej niż jedną płytą - to moim kolejnym marzeniem jest, aby Brian odkrył tę żyłę złota i ją wytrwale eksploatował - zamiast żyły w postaci koncertów z Lambertem, Bieberem i Timberlakiem.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NatArt



Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 198
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie jest też kilka dobrych wersji tych dem, których oni w archiwach nie mają. Być może są w posiadaniu jakichś zatwardziałych kolekcjonerów, którzy nigdy się tym z nikim nie podzielą, a co gorsza słuchając w samotności, onanizują się pewnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hot rychu napisał:
pan Piotr powiedział że kilka dni prędzej rozmawiał ze swoim przyjacielem z anglii PETEREM ( czyżby Freestone ??????) i ten powiedział mu ze queen mają w archiwach jeszcze kilkanascie utworów - GOTOWYCH UTWORÓW - na których spiewa Freddie - i mają zamiar wydać je za 2.3 lata na kolejnej płycie.....jak się okazało do tego nie doszło ...i to właśnie jest najwieksza w moim życiu zagadka ...czy KACZKOWSKI KŁAMAŁ - CZY MÓWIŁ PRAWDE - I TE UTWORY TERAZ SIĘ UKAŻĄ ???


Od 10 lat słucham każdego Minimaxu i nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek Piotr Kaczkowski ściemniał Razz

W ogóle to w końcu chodzi tylko o te 3 utwory z Jacksonem, czy można liczyć jeszcze na choćby 2-3 utwory prawdziwego Queen do tej pory niewydane,a które znajdą się na tej kompilacji?, bo już się pogubiłem.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haes82 napisał:
Hmmm... To, co mówi Kacio brzmi dość optymistycznie. Osobiście nie wierzę w jakieś przebogate archiwa, ale jeżeli to, co mówisz jest prawdą i można będzie sklecić więcej niż jedną płytą - to moim kolejnym marzeniem jest, aby Brian odkrył tę żyłę złota i ją wytrwale eksploatował - zamiast żyły w postaci koncertów z Lambertem, Bieberem i Timberlakiem.

Jest to bardzo możliwe, Queen naprawdę nie nagrywało po 8-10 piosenek i tyle i koniec sesji. Tego jest na bank od groma, niektóre nieukończone wcale, drugie zaś w połowie, a jeszcze inne w całości ukończone, lecz odrzucone i zapomniane, bo nie pasowały tematyką, czy stylistką do kolejnych albumów Queen. Tworzenie ich albumów od pierwszego do ostatniego było dokładnie przemyślane i z góry ustalone. To nie jest przypadkowe, czy nie wiem jakie Wink
Trochę optymizmu, bo niedługo to będzie forum anty-Queen Wink
NatArt napisał:
Prawdopodobnie jest też kilka dobrych wersji tych dem, których oni w archiwach nie mają. Być może są w posiadaniu jakichś zatwardziałych kolekcjonerów, którzy nigdy się tym z nikim nie podzielą, a co gorsza słuchając w samotności, onanizują się pewnie Smile

To jest wielka niewiadoma... btw, nie cierpię KOLEKCJONERÓW, zabierają to dla siebie i uznają się za WIELKICH FANÓW, walę ich kasę! Smile
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:

Od 10 lat słucham każdego Minimaxu i nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek Piotr Kaczkowski ściemniał Razz

W ogóle to w końcu chodzi tylko o te 3 utwory z Jacksonem, czy można liczyć jeszcze na choćby 2-3 utwory prawdziwego Queen do tej pory niewydane,a które znajdą się na tej kompilacji?, bo już się pogubiłem.

Więcej wiary... przeczuwam, że niedługo wiele osób będzie musiało odszczekać to wszystko co mówiło Wink
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do Kaczkowskiego i rozmowy jego z kimś. Swego czasu z 8lat temu gadałam z fanem, Polakiem siedzącym w UK od wieków, kumplującym się z Jacky, Spikiem i Jimem Hutonem. Twierdził on, że właśnie po wydaniu MIH w rozmowie z Jacky padło, że wydadzą MIH2 i.... nagle zapadło w tym temacie milczenie... Ja wówczas szczerze mówiąc, mało uwierzyłam temu znajomemu, bo wydało mi sie to jakieś mało rzeczywiste.. ale teraz... czyli Kaczkowskie jest kolejną cegiełką... jakas mega skleroza występuje chyba w obozie Queen...

na razie czekam na date premiery albumu Rogera... miał być wrzesień...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podchodzę do tego bardzo optymistycznie, teraz albo nigdy. Jeśli tym razem zawiodą Nas, to odbije się na nich bardzo nie mile... Też właśnie czekam jak to z tym albumem Rogera. Kilka wydawnictw w tym roku może być naprawdę świetnych, tzn jeśli pójdzie wszystko tak jak ma, to ten rok będzie pierwszym tak świetnym rokiem od czasu właśnie Made In Heaven, jak ktoś tu tak to oznajmił.
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 25 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek