FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Piewsza piosenka Queen jaką usłyszeliście
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to nie wiem ile mogłam mieć wtedy lat, może 5-7, w radiu leciało I Want To Break Free, a ja z całego serca hejtowałam tą piosenkę bo "bo ta baba kanciasto ją śpiewa, i leci co sobota w radiu" Jakże uroczym dzieckiem byłam :>
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... dokładnie nie umiem tego określić, bo jako małe dziecko nie przywiązywałam zbytnio uwagi do tego, co leciało w radiu czy telewizji, a urodziłam się w czasach kiedy puszczano przeróżne kawałki Queen i naprawdę mógł to być prawie każdy singiel.
A tak w pełni świadomie pierwszą piosenką było "I want to break free", za sprawą mojej kochanej mamy, która odkąd pamiętam pasjonowała się utworami Queen. Może nie jest zagorzałą fanką, ale na pewno sympatyczką ich twórczości. Także poniekąd to dzięki niej poznałam Queen, z czego bardzo, bardzo się cieszę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą była ,,The Show Must Go On".Zasłyszana przypadkiem w radiu,daaawno temu. Po jakimś czasie zobaczyłam teledysk do tej piosenki i szalenie mi się spodobał,mimo że wtedy miałam z jakieś 8 lat Razz Tak zaczęła się fascynacja Queen,która z wiekiem stale rosła Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don't Stop Me Now - pierwsza, która się spodobała i pierwsza, którą kojarzyłem z nazwą QUEEN. Apropo - nie cierpię WWRY i WATC za to, że wszędzie na nie trafiam. Może kiedyś się przekonam? Very Happy
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
foxy lady



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 162
Skąd: Legnica

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak dziś - Bohemian Rhapsody: usłyszałam tą niezwykłą harmonię w środkowej części, te chórki i moje życie się zmieniło Very Happy To była miłość od pierwszego "Mama, I just killed a man..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Show must go on - miałam wtedy koło 10 lat i właśnie zaczynałam się interesować muzyką. Duże wrażenie na mnie wywarła, bo czułam, że ma w sobie wielką siłę, ale jest o czymś smutnym.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pierwszą jaką słyszałem było Living On My Own czyli raczej z dorobku Freddiego. Pamietam jak mój tata kupił taką minipłytę z 1993 roku i tam były 4 wersje tej piosenki. Przez cały miesiąc słyszałem te durne "Tiroriroreeeeeeeeee..." miałem już tego dość i pomyślałem co to ku*wa za disco polo!!! Następnie tata kupił chyba Made In Heaven, albo The Miracle już nie pamiętam i wtedy mu te płyty tak z ciekawości z pod nosa sprzątnołem by sobie na spokojnie przesłuchać co jest grane..... do dziś nie żałuję, że to zrobiłem Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Tirorere Wink to wolę zdecydowanie wersję z Mr. Bad Guy niż tą póżniejszą zremiksowaną, którą puszczają w rozgłośniach.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją pierwszą taką świadomą była The Show Must Go On i rok 1995r było głośno o Queen w tv (Fenomen Queen, Kawałki z MiH w 30Ton) jako 7 letni chłopak strasznie polubiłem Queen choć łatwo nie było bo starszy brat usilnie wmawiał mi że Freddie był niemcem a niemców się nie lubi Laughing
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaszek napisał:
Moją pierwszą taką świadomą była The Show Must Go On i rok 1995r było głośno o Queen w tv (Fenomen Queen, Kawałki z MiH w 30Ton) jako 7 letni chłopak strasznie polubiłem Queen choć łatwo nie było bo starszy brat usilnie wmawiał mi że Freddie był niemcem a niemców się nie lubi Laughing


HA Laughing HA Laughing HA Laughing Wszystko słyszałem, ale to w tej chwili bije rekord Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anioleka



Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 54

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna, ale chyba I want it all albo Breakthru. Na 100% coś z The Miracle.

Ostatnio zmieniony przez Anioleka dnia Sro Mar 20, 2013 4:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zawsze jakąś piosenkę się słyszało w radiu czy gdzieś indziej, ale pamiętam jak tata oglądał koncert z Wembley i mnie zawołał przy Radio Ga Ga: "zobacz, jak ludzie klaskali, zawsze tak było przy tej piosence". I wracając z koncertu we Wrocławiu tata mówi do mnie, że spełnił jedno ze swoich marzeń Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MonikaEs



Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radio Ga Ga- w roku 1985- miałam 12 lat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheMlodyVlog



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Ostroleka

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CLTCL kiedy mialem 8 lat ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annie_m napisał:
Na pewno zawsze jakąś piosenkę się słyszało w radiu czy gdzieś indziej, ale pamiętam jak tata oglądał koncert z Wembley i mnie zawołał przy Radio Ga Ga: "zobacz, jak ludzie klaskali, zawsze tak było przy tej piosence". I wracając z koncertu we Wrocławiu tata mówi do mnie, że spełnił jedno ze swoich marzeń Cool

Ja wtedy spełniłem swoje Very Happy
Zawsze marzyłem by klaskać do Radio Ga Ga nie w gronie 3 osób tylko kilku tysięcy Smile
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
debraska



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystko zaczeło się od "Somebody to love" i tak to trwa. Kocham ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

debraska napisał:
U mnie wszystko zaczeło się od "Somebody to love" i tak to trwa. Kocham ich.


Cieszę się, że u mnie nie zaczęło się na StL. Bo wtedy na StL by się skończyło.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STL jest zajebiste! Na początku tego nie trawiłam a teraz po kilku miesiacach cały czas mi to chodzi po głowie ! Very Happy
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No każdy ma swój gust Wink Jak dla mnie to właśnie jedna z najlepszych piosenek. W STL zakochałam się od pierwszego usłyszenia. I to jest jedna z pierwszych piosenek jakie usłyszałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
severian



Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieświadomie, to chyba słyszałem najpierw Radio Ga Ga, jako że to były czasy PRL i w TV inne kawałki leciały raczej rzadko, a jest to do dziś ulubiona piosenka mojej mamy - co ciekawe znałem ją jako utwór Freddiego Mercurego, a nie Queen.
Drugie było Bohemian Rhapsody (ulubiona piosenka cioci), ale nie znałem tytułu, tylko po prostu znałem ją jako: Mamaaaa, uuuuu Smile
Kiedy miałem 11 lat, słyszałem kilka razy The Miracle (do dziś, kiedy choćby w myślach przypomnę sobie ostatnie wersy "That time will come one day you'll see when we can all be friends", to mam ciarki...) i już prawie pokochałem ten zespół.
Świadomy przełom nastąpił jednak wraz z wejściem MTV do Polski i wtedy usłyszałem (i zobaczyłem) Innuendo - zwariowałem...
Pobiegłem do budki z kasetami i za jedne (!) kieszonkowe kupiłem od razu 15 albumów - to były czasy Smile
Minęły 2-3 lata i trochę mi się Queen przejadł - nie tyle porzuciłem słuchanie, co zabrałem się za inne zespoły.

W 2006-ym wróciłem do nich na rok, po usłyszeniu "Calling All Girls", które przez kilka dni chodziło mi po głowie - zacząłem kopać w internecie i doznałem szoku, że jest trochę teledysków, których nie widziałem jako dzieciak (o kurde, to istnieją wideoklipy do kawałków z Hot Space???) - bardzo mnie to bolało, chociaż z drugiej strony pozwoliło na nowo cieszyć się zespołem Smile Na tym etapie doceniłem ich starsze płyty (w szczególności pierwszy album: Liar i Great King Rat - genialne piosenki, których za dzieciaka chyba nie do końca rozumiałem - pod względem muzycznym, nie tekstu).

Trzecia fala nadeszła w grudniu 2012, kiedy odgrzebując jakieś stare DVD, trafiłem na Greatest Hits i usłyszałem koncertową wersję Staying Power - nie mogłem uwierzyć, że ta piosenka, której wcześniej nie mogłem strawić (te hałaśliwe trąbki!), jest w wydaniu koncertowym genialna!
No i znów się zaczęło!!! Smile

Sorki, za ten długi post, ale jest to mój pierwszy raz na forum, więc musiałem sprzedać swoją historię poznawania zespołu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

severian napisał:

Sorki, za ten długi post, ale jest to mój pierwszy raz na forum, więc musiałem sprzedać swoją historię poznawania zespołu Smile


Nic nie szkodzi, zawsze to lepiej niż napisać 2-3 słowa w jednym poście. Witamy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iskierka



Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam to dobrze. Miałam wtedy dzięsieć lat nie mniej i nie więcej . Weszłąm do dużego pokoju. A tam leciał teledysk z Facetem , w przebraniu kobiety '' I want to break Free' .-Tato ten człowiek ,on wygląda tak jak ty!-krzyczę. A tata mi powiedział kto to i tak to się zaczęło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek