FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dlaczego nie jeździcie na Zloty?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowly napisał:
Lasha napisał:

Na metrykę się licytować nie będę.
A czas zabawy dla mnie nie minął. Bawię się świetnie i na swoje życie rozrywkowe nie narzekam. Tylko ta zabawa jest na nieco innym poziomie. Jeden woli dowcip na poziomie analnym, a drugiego bawią rzeczy bardziej wyrafinowane. Z dystansem do siebie i swojego wieku to wiele wspólnego nie ma.


Pisząc "nieco inny poziom" implikujesz, że nasza jest na poziomie niższym. Jeżeli szukasz wyrafinowanego humoru, polecam komedie Moliera, czy naszego wieszcza Fredry. Chociaż z drugiej strony - tam też tylko o rzyci gadają. Queen jest zespołem rockowym, więc trudno by było zachowywać się przy ich muzyce wyrafinowanie. Wiadomo, że Zlot to pewien wentyl skrywanych w podświadomości, wariackich emocji. Większość z nas prowadzi poważne życia, studiujemy, pracujemy, niektórzy są członkami rodzin, o które dbają et ceatera. Oczywistym (chyba?) dla wszystkich jest, że na anglistyce nie śpiewam dyszkantem "Barcelony", w szkole językowej, w której uczę, nie rozpoczynam zajęć od odśpiewania "Piosenki Radiotelegrafisty", a sporządzając tłumaczenia nie dorysowuję wszędzie stóp (chociaż? Smile) Ale na Zlocie panuje taki rockowy klimat jazdy bez trzymanki. Oczywiście, droga Lasho, rozumiem że poważnej pani businesswoman taka atmosfera nie musi odpowiadać, też pewnie bym wolał wykąpać się w Oceanie Indyjskim, niż jechać na Zlot (*). Nie wydaje ci się jednak, że zabrzmiałaś nieco pretensjonalnie i mogłaś urazić kogoś bazując tylko na kilkusekundowych filmikach i parozdaniowych relacjach nie mówiących o atmosferze imprezy niczego?

zostawiam pod rozwagę i pozdrawiam serdecznie,
Organizator Smile

(*) - tak naprawdę wolałbym to połączyć i zrobić Zlot nad Oceanem Indyjskim Smile


Crowley!Ty kurde żyjesz!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie- on żył dwa lata temu, kiedy napisał tamten post Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Nie- on żył dwa lata temu, kiedy napisał tamten post Wink


Ha,ha,ha- ja to mam zapłon i powiedzieć, że mam prawo jazdy...Dzięki Fenderek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Brak kasy czy wiek to glupia wymowka.

Jezeli ktos bardzo chce jechac na zlot to robi wszystko by i kasa sie znalazla czy zgoda rodzicow. Jak jechalem na swoj pierwszy zlot to z tego co pamietam gadalem na ten temat z rodzicami jakos krotko po II zlocie.

Chcialem bardzo poznac fanow (wtedy jeszcze nikogo nie znalem ze slaskiej ekipy), a kase odkladalem + troche dorzucili rodzice (wtedy jeszcze nie mialem swoich srodkow finansowych).

A jezeli ktos nastawia sie od poczatku, ze sa grupki, nie odnajdzie sie w towarzystwie i nikt go nie bedzie kochac to tylko swiadczy o nim. Ludzi poznalem dopiero na zlocie i dopiero po nim 'wlaczylem sie' do grupy (choc z kazdym zawsze staram sie nawiazac kontakt).

Na forum mozna byc Wielkim, szkoda tylko, ze w zyciu niekiedy jestesmy calkowicie innymi postaciami.


A ja na Zloty jeżdżę od początku, a na Forum rzadko bywam i to taki paradoks...
Mnie tam żadne wyczyny Caliny i reszty nie przerażają, bo są w miarę nieszkodliwe ale jestem przeciwny dewastacją miejsc noclegowych jak to miało miejsce tego rocku. Chyba to pisał Fenderek o tym że niektórzy urywają się z domu i rodziców by się wyżyć...niektórzy pewnie tak ale warto wyjść na zewnątrz, a nie być tylko dobrym pisarzem na Forum.
Kasa?Hmmm...
Wiek?Hmmm...
...są to zapewne powody, które mogą ograniczać i nie ma się co dziwić innym. Ja zaczynałem jak byłem już sporo pełnoletni, więc nie miałem problemu...
Jako wzór postawię siebie, a potwierdzić może Zbyszek ,że z racji pstrykania Młodych Par odwołuję w terminie Zlotu jakiekolwiek robieie zdjęć, bo krótko mówiąc Zlot jest dla mnie ważniejszy- a było tak rónież w tym rocku:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka razy dowiadywałem sie czegoś konkretniejszego na temat zjazdów .Ale zawsze coś , śledzę forum od jakiegoś czasu , może nie udzielam się specjalnie ale da się zauważyć że z mojego miasta czyli Lublina nikt na zloty się nie wybiera , a samemu to wiecie ,trochę tak dziwnie zwłaszcza jak nikogo się nie zna . Ale z tego co widzę to świetnie się bawicie i tworzycie grupę którą łączy wspólny mianownik czyli Queen.
Mam nadzieję że za rok uskutecznie swoje plany i spotkam fanów Queen , wszystkich razem i będę mógł się poczuć jak wśród swoich.
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phi z Łęcznej jest co roku Papiez aka Krzysiek to chyba rzut beretem od Lublina skoro on tam pracuje. No i z Kielc jest Rafał.
Z Lubartowa jest qMichał.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest nas kilku z lubelskiego Smile Ale co maja do tego Kielce Daga Smile?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo mam wrażenie od zawsze, że Papiez z Rafałem razem zjawiają się na zlocie i razem podróżują, więc jakoś im jest po drodze.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chętnie bym kiedyś wpadła, jeżeli tylko znajdę jakiegoś towarzysza Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znajdziesz jakiegoś fana ze swojego miasta. Wystarczy się popytać na forum.
Ja w tym roku nie mogłam choć bardzo chciałam Sad
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
henryv



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem tylko te osoby, które są niepełnoletnie Wink A jeśli jest osobą dorosłą, to współczuję hipokryzji znad klawiatury Evil or Very Mad A wszystkich, których poznałem przez ostatnie 3 lata serdecznie pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Camelus



Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 18
Skąd: WRO

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten tego, w sumie to nie wiem czemu nie jeżdżę, jakiejś dobrej wymówki bym potrzebował... Rolling Eyes

O wiem, to jest dobre - bo tak ciężko skacowany nie zostałbym po powrocie wpuszczony do domu... Laughing

A poważnie - może w przyszłym roku (jeśli zlot będzie) to wjadę z rodziną, o ile znowu nie skoliduje to z planami urlopowymi. Ale to że nie wjechałem kiedyś na zlot w Trzebnicy to się będę musiał pobiczować, czy coś... (z Wrocka miałem niemożliwie blisko)
_________________
"...listen to the breeze, whisper to me please
don't send me to the path of nevermore..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzapli



Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami brakuje czasu i pieniędzy Sad
_________________
e-papierosy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek