FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Paul Rodgers Europe Live 2005 Tour CD

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:19 pm    Temat postu: Queen + Paul Rodgers Europe Live 2005 Tour CD Odpowiedz z cytatem

Jak zapatrujecie się na tworznie sobie CD z koncertowymi dokonaniami grupy? Czy ktokolwik z was zamówił rzeczony CD ? Jeżeli tak, to czy jest on wart swojej ceny, jak wyglądają dodatki (jeżeli jakieś są)? Czy cała inicjatywa w ogóle jest sensowna?

Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiar zrobic sobie takie CD ale czy cos z tego wyjdzie to inna sprawa.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planowałam ale okazalo się ,ze nie daja cąłych koncertow tylko pojedyncze piosenki a po za tym koszty 1 funt za piosenke plus cd 5funtow i brak karty płatniczej internetowej zniechecił mnie do tego.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CD JESZCZE nie zamowilem.
Piosenki do tej pory zaoferowane kupilem, ale... na razie nie mam do nich dostepu bo uzywam MACa, a mozna je sciagnac tylko na PCta...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie- 5 funtow to CD z okladka i takimi duperelami- czysty. Na niego nagrywa sie zakupione utwory. Funt od utworu. Drogo, ale...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja do tej pory myślałem, że piosenki do ściągnięcia na stronie, to tylko częśc. Myślałem też, że jeśli kupi się CD można sobie ściągać wszystkie koncerty już za friko. Ale niestety się myliłem,. teraz już na pewno nie kupię sobie tego CD. Sad
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo drogo! już wole czekać i zbierać na DVD z trasy...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyjdzie jakiś materiał z trasy, ale normlny - w sklepach - kupię na pewno. Muzy i płyt przez neta - na pewno nie Smile. Póki co zasłuchuje się bootlegami =D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja uważam, że ta akcja jest totalnym niewypałem. Miały być całe koncerty- są po dwa utwory. W takiej formie na pewno nie będę kupował. No i ceny też nie są zbyt niskie, ale to można było przewidzieć. Chcę do cholery całą Pragę! Acha- no i wolałbym jakiś lepszy format niż mp3...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest mp3- jest Windows Media.
Na razie... kupilem wszystkie Smile Wiem, zboczony jestem Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie to dobrze tam w Londynie Razz /stosunek zarobków itd/
Kurde ale wma to chyba i tak jest stratny format... Ciągle liczę na wydanie całych koncertów a póki co rozgladam się za jakimś pełnym bootlegiem. Martin nagrał i gadałem z kilkoma innymi osobami, które nagrywały więc może niedługo coś dopadnę. Szkoda, że z mojego nagrania nic nie wyszło Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stratny- ale brzmi niezle. Coz- DVD juz we wrzesniu!!! (Sheffield)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego DVDka się nie mogę doczekać też i mam nadzieję, że będą jakieś dodatki z Pragi, choćby mały kawałek video w bonusach...
Czy CD na półki sklepowe też ma trafić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, pewnie przesadzam....
Ok- potencjalnie skompletuj sobie wszystkie pojedyncze piosenki, które były grane i są dostępne na QOL (ja osobiście nie bawiłbym się w ściąganie kilku piosenek ale już "całej setlisty"). Podejrzewam, że będzie ich ~25. Ok- 25x6zł=150zł, do tego dodaj koszt płyty- ~35zł (może x2, bo cały koncert nie wejdzie na 1cd) oraz wysyłkę do Polski czyli jakieś kolejne 30zł. I tak właśnie zamykamy się w sumie nieźle ponad 200zł. Fenderek napisał, że kupił wszystkie, które są dostępne, więc więcej niż biorę pod uwagę w moim wstępnym wyliczeniu. Sorry, ale jak dla mnie- ponad 200zł za CD z zapisem koncertu, którego MUSZĘ ściagnąć, który jest zapisany w formacie mimo wszystko stratnym to dość spora kwota.
Dla Ciebie to pewnie i żadna różnica- czy płacisz 200, czy 50- ale dla mnie jednak jest i to dość duża. I to, że jestem fanem nie oznacza, że mam nie narzekać, że jest drogo. Choć nie ukrywam, że chciałbym mieć te wszystkie utwory.
Kiedyś (dawno temu) była dyskusja o cenach płyt i porównywaliśmy ceny u nas i na zachodzie w stosunku do zarobków. Różnica była, i znowu (z mojego punktu widzenia) duża.
A tak swoją drogą- kasa idzie na Phoenix Trust, nikt na tym niby nie ma zysku- ale do cholery czemu aż tak wysoka cena? Przecież gdyby była niższa więcej ludzi by to kupiło. Nie chcę nikogo osądzać, ale zdaje mi się, że jednak to jest lekko naciągane, choć być może się mylę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, idea ideą. Jestem jak najbardziej ZA aby wspierać różne organizacje, które na celu mają dobro. Tak jest i w tym wypadku. Piękny pomysł. Ale czemu od razu taka cena? Skoro nikt nie ma na tym zysku dlaczego jest tak cholernie wysoka cena? Czy nie można było ustalić bardziej przystępnej dla większości fanów ceny za powiedzmy cały koncert? Ja do akcji charytatywnych/dobroczynnych podchodzę tak, że wg mnie liczy się sam fakt przekazania jakiejś kwoty (tudzież czegoś innego)- nieważne jakiej, ale sam fakt możliwości niesienia pomocy. Czy nie mogło być tak też w tym wypadku? Wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Przynajmniej ja tak to widzę.

Co do przesyłki- ok. To jest inna sprawa i niepotrzebnie wliczyłem ją w cenę.

No i ja nie kupowałem koszulek czy breloczków Razz Kupiłem sobie sześciopensówkę i chciałem przypinkę ale mi zabrakło koron Razz A niektóre rzeczy- fakt niektóre gadżety były tandetą. A z perspektywy czasu żałuję, że nie kupiłem folderu ale może jeszcze uda się dorwać...

Nie zmieniam jednak zdania i nadal uważam, że 200zł to dla mnie ZDECYDOWANIE za dużo jak na album z koncertem.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok- trochę jednak to jest zamieszane...

Jeśli na Phoenix Trust idzie dochód z samej płyty, to to jest na prawdę niewiele w porównaniu z nagraniem całej płyty. Sądziłem, że cała akcja (łącznie z kasą za piosenki idzie na konto fundacji)! I masz rację- 30zł to niewiele i to jestem w stanie zrozumieć i poprzeć.
Ale dalej już zgadza się to, co napisałem wyżej.... Akcja jest przereklamowana i jak zwykle kupę kasy zarobią na tym chłopaki, a idea miała być głównie dobroczynna. Nie do końca to rozumiałem- te całe przedsięwzięcie, i teraz- skoro jak mówisz tylko cena za płytę idzie na PT to sprawa wygląda zupełnie inaczej. I w takim wypadku- płytę, wraz z okładką chyba zakupię a nagram na niej sobie jakiegoś bootlega ściągniętego z qz bądź z wymiany.
Co do zysku- jasne, że będzie go miało PT, ale znów- sądziłem, że cała kwota idzie NA FUNDACJĘ. I uważałem, że gdyby było taniej WIĘCEJ kasy by na ich konto wpłynęło. Teraz cena (za CD-R) jest wg mnie OK, i jak powiedziałaś przystępna dla większości fanów, choć cena za utwory jest nadal w moim rozumieniu zbyt WYSOKA. Ale teraz to inna bajka, bo można kupić CD bez kupowania piosenek.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moim zdaniem warto mieć taką płytę kolekcjonersko. Jeśli nie ze wszystkimi utworami, to na pewno z tymi, które się lubi najbardziej. To oczywiście każdego subiektywna ocena, ale z drugiej strony kiedy widziałam jak się ludzie rzucili przed koncertem na pamiątkowe koszulki i breloczki (jedno i drugie tandetne do bólu oraz wyjątkowo mało trwałe), kosztujące naprawdę dużo w porównaniu do tego co sobą reprezentowały, to nie mogę zrozumieć dlaczego im teraz szkoda pieniędzy na muzykę, która teoretycznie powinna być tutaj najistotniejsza.


czy osoby rzucajace się na tandete to ja Wink ?

Ja kupiłam bransoletke , która jest kawalkiem gumy ale zyski ida na Fundacje bo innaczej to bym w zyciu jej nie kupiła.

Co do plytek z jednej strony zyski na Fundacje a z drugiej koszty dla zwykłego Polaka i wybór piosenek. Mam nadzieje ,ze do końca roku będzie mozna kupić jeszcze te piosenki i cd to może odłoze kase i sie skusze bo mimo wszytsko jest to pamiatka.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak zwłaszca po koncercie to było oblezenie stoiska ale majac w pamieci koncert w Stodole kiedy po powrocie od Szatni stoisko świeciło pustami rzuciłam sie przed koncertem Smile

Człowiek zostanie kiedyś doprowadzony do ruiny przez swoje hobby Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 8:34 pm    Temat postu: Re: Queen + Paul Rodgers Europe Live 2005 Tour CD Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 9:16 pm    Temat postu: Re: Queen + Paul Rodgers Europe Live 2005 Tour CD Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Wychodzi na to, że usługa fajna, ale nie dla tych, co lubią reinstalować system.


Niekoniecznie. Podczas uzyskiwania licencji są pobierane dane, ale niekoniecznie systemu operacyjnego- a co mi się wydaje bardziej prawdopodobne jest pobranie informacji o konfiguracji sprzętu i format nie ma nic do rzeczy gdyż te informacje będą już gdzieś zapisane w jakiejś bazie, i po reinstalacji np. Windowsa ten cały system odczyta informacje i porówna z konfiguracją sprzętu. Przynajmniej tak to wygląda jeśli chodzi o aktywacje np. Windowsa XP, czy też Office'a XP. Nawet można wymienić niektóre części, jest dozwolony jakiś limit, i tego, co jest wymieniane. Acha- i nie upieram się, że jest tak jak piszę, a jedynie chciałem wtrącić, że bywają na prawdę skomplikowane systemy aktywacji różnych produktów... Wink

Tak, czy siak- mi się to nie podoba. Niby dlaczego ktoś ma decydować za nas, gdzie i kiedy będziemy słuchać tego, za co zapłaciliśmy? No i co z tymi, którzy nie mają Internetu? Bezsens.

Albo te systemy antypirackie w nowych wydaniach płyt- również płyt Queen- mam taką Live Killers. Śmiechu warte zabezpieczenia, które mnie tylko wkurzają gdy chcę sobie odpalić album w kompie (bardzo rzadko odpalam w kompie, ale czasem się zdarza)- otwiera się jakiś pieprzony odtwarzacz i nie ma żadnej alternatywy. Acha- i sposoby te, jak słyszałem można obejść na kilka sposobów- no i poza tym, że na kompie niezbyt przyjemnie się odpala- to wiele ludzi ma problemy z czytaniem tych płyt w wieżach. Ja na szczęście nie Razz
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...


Ostatnio zmieniony przez Mack dnia Sro Maj 11, 2005 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Maj 11, 2005 9:25 pm    Temat postu: Re: Queen + Paul Rodgers Europe Live 2005 Tour CD Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek