FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Maanam

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Zespół Maanam
Tak, uwielbiam
33%
 33%  [ 4 ]
Tak, są ok
33%
 33%  [ 4 ]
Nie, nienawidzę
8%
 8%  [ 1 ]
Paanie daj pan spokój
25%
 25%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
innuendo91



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 228
Skąd: Gdańsk/Sopot/Gdynia

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 10:37 pm    Temat postu: Maanam Odpowiedz z cytatem

Jakie są Wasze opinie na temat Maanamu?
_________________
"My soul is painted like the wings of butterflies
Fairytales of yesterday will grow but never die
I can fly - my friends"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tylko Lipstick on the glass i lubię ten utwór. A tak to podziękuję, bo na tym kończy się moja wiedza na temat zespołu, niestety, o...
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię- myślę że bardzo wkrótce będą mieli swoje TOP10 bo już dwa razy się przymierzałem, ale jakoś tak wyszło... Lubię- ale też z jakiegoś powodu bardzo długo zajęło mi polubienie ich, sam nie wiem czemu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiem, ze nie lubie. jest pare kawalow, ktore slucham z przyjemnoscią. ale tez nigdy jakos nie wzielo mnie na tyle, zeby poznac wiecej. nie wiem, jakos tak osoba kory, jej wizerunek sceniczny i maniera wokalna (zwlaszcza ta z lat 80tych) mnie odpychają. kojarzą mi sie (te rzeczy z poprzedniego zdania, nie zespol...)nieodparcie z renatą przemyk, ktorej nie znosze Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło się słucha, to co słyszałem lubie, ale dużo nie słyszałem.

".. w moim śnie cudoooownym śnie.." - ee teraz sobie przypomniałem - ta piosenka jest na wypasiQ Wink

i jeszcze fajne mieli tjo takie o szklanej pogodzie Twisted Evil
Powrót do góry
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich ulubionych polskich zespołów, marze by zobaczyć ich na żywo, jednak po rozpadzie szansę są na to nikłe, może chociaż Kora solo.

Sama Jackowska to dla mnie wokalistka wszech czasów w Polsce, ok zgadzam się że jest troche zmanierowana i ekscentryczna, ale przynajmniej jest JAKAŚ co w dzisiejszej muzyce rzadkość, no i ten głos...

Jackowski miał niesamowitą łatwość w komponowaniu charakterystycznych, świetnych melodii, przecież te osłuchane KCKM i Lucciola to nie zwykle banalne pioseneczki o miłości.

Debiut i zwłaszcza Nocny Patrol uważam za jedne z najlepszych polskich płyt, ocierające się o wybitność w Polskich warunkach
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
w Polskich warunkach

"W Polskich warunkach" nienawidzę tego zwrotu! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Oczernia tylko Polskę i sugeruje, że mój kraj jest jakiś ubogi, kiepski, tępy, w ogóle gorszy od innych. Polska muzyka jest jak każda inna.
Dużo jest wybitnych rzeczy wcale nie gorszych od tych w innych krajach.
Musicie tak często deptać mi po odcisku na tym forum Twisted Evil Question
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Michalzbiku



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem spoko Smile . Jest kilka hitów które lubię i szanuje.

BTW : Kora gdzieś mieszka tu u mnie na osiedlu, osobiście nie widziałem ale matka owszem Very Happy
_________________
Albo mi się wydaję albo ja miałem pierwszy avatar forum 2010 xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, zdania, że "nie lubię poslkiej historii" i nie mamy na koncie żadnych godnych pamiętania sukcesów w ogóle jej nie oczernia i nic złego nie sugeruje... Rolling Eyes
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dziwne, że tak mało wpisów na temat chyba najważniejszego obok Perfectu przedstawiciela nurtu Nowej Fali w Polsce początku lat 80-tych. Cóż, myślę (choć znam wszystkie albumy do 1989), że "Nocny Patrol" to płyta obowiązkowa (wiem, że to z kolei dość wyświechtane stwierdzenie), każdy kawałek, każda nuta na tej płycie są genialne i zdaje się potwierdzać pewną "regułę" wśród wielu zespołów, że to trzeci album jest najlepszy. Tutaj nie podlega to chyba dyskusji. Nie dość, że prawie same hity, to jak wspaniale tworzą ze sobą całość tematycznie i stylistycznie. Ani wcześniejsze dzikie i zbyt jak dla mnie punkowe (debiut i "O"), ani późniejsze (zbyt "rozrzucony" Mental Cut i nudnawy "Się Ściemnia") nie dorównuje Patrolowi. Coś chyba w tym jest; każdy utwór wydaje się być pozornie z innej bajki, a jednak tworzą nastrój i dramaturgię nieczęstą w naszej rodzimej muzyce, a finalizujący wszystko "Miłość jest jak opium" tylko pozornie odbiega tematyką od całości, w rzeczywistości jest wołaniem za miłością, za jakimś Absolutem, za wyzwoleniem się z gorzkiej i przepełnionej lękiem atmosfery "tamtych dni". Oczywiście nie mogę tych czasów pamiętać, ale jak słyszę "Polskie ulice", to pośrednio jestem w stanie sobie to wyobrazić. Zapraszam do słuchania Wink
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
a jednak tworzą nastrój i dramaturgię nieczęstą w naszej rodzimej muzyce

To niewiele słuchałeś, a jak już, to nie zdałeś sobie sprawy Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grali fajnie póki im się zachciało grać jak Lady Pank, goniąc za nowoczesnością i popularnością. Brzmienie już nie te.
Ale te wszystkie stare kawałki z lat 80 i wczesnych 90 są fantastyczne i je uwielbiam.
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek