FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
sprawdz jaki/a jestes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Może i zapomniałaś, ale skąd wiesz, że Twoja podświadomość tego nie podchwyciła? Wink

Pewna to ja mogę być jedynie śmierci i podatków Wink.
Możliwe, że podchwyciła. Niezbyt, ale możliwe. Ale decyzje i cała sprawa działa się przy pełnym udziale świadomości (niestety), więc gdybym sugerowała się owym tarotem, pewnie w ogóle decyzji bym nie podjęła. Tym bardziej, że nie jestem osobą przesądną.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ale decyzje i cała sprawa działa się przy pełnym udziale świadomości (niestety)

A może ta sprawa, która działa się przy pełnym udziale Twojej świadomości była wynikiem sugestii tej wróżki, czy kto to tam był? Very Happy Może nie bezpośrednio, ale pośrednio ta wróżba mogła wpłynąć na wygląd tej Twojej sprawy Wink

BTW: gadaj co to była za sprawa, bo nie lubię pisać o czymś, o czym nic nie wiem Twisted Evil Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PEJSY



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 72
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 w 7
Zgadza sie idealnie Wink
_________________
Too much love will kill you
If you can't make up your mind
Torn between the lover
And the love you leave behind
You're headed for disaster
'cos you never read the signs
Too much love will kill you
Every time
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
A może ta sprawa, która działa się przy pełnym udziale Twojej świadomości była wynikiem sugestii tej wróżki, czy kto to tam był? Very Happy

Nie, nie, to nie była żadna wróżka, tylko instruktorka aktorstwa, która interesuje się trochę astrologią, numerologią i takimi tam, co nie znaczy, że w nie święcie wierzy Razz. W każdym razie tarota postawić umie.
Gwoli wyjaśnienia: trudno tu o sugestię, kiedy całe wróżenie polega na tym, że myślisz o jakiejś sprawie (ale o niej nie mówisz na głos), zadajesz sobie pytanie, a potem wyciągasz karty z talii. Następnie tarocistka układa je w określonej kolejności (rewersem do góry) i potem odwraca. Symbolika kart jest odpowiedzią na pytanie. Ja myślałam o tym, czy się uda - wyszło, że nie, że polegnę na całej linii; mimo to decyzję podjęłam i wprowadziłam w życie. A więc działałam trochę wbrew.

PiotreQ napisał:
BTW: gadaj co to była za sprawa, bo nie lubię pisać o czymś, o czym nic nie wiem Twisted Evil Laughing

Nie na forum publicznym Razz
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7w8 - spora część opisu się rzeczywiście zgadza
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ja myślałam o tym, czy się uda - wyszło, że nie, że polegnę na całej linii; mimo to decyzję podjęłam i wprowadziłam w życie. A więc działałam trochę wbrew.

Wyszło, że nie? W takim razie moja teoria wygląda następująco: dowiedziałaś się, że Ci się to "coś" nie uda. Być może miałaś tak w głowie zakodowane, więc skoro się dowiedziałaś o tym, zmieniłaś postępowanie. uświadomienie sobie, że Ci się coś nie uda zmotywowało Cię na tyle, że stanęłaś na wysokości działania i/lub zrobiłaś coś na przekór.

I co teraz? Twisted Evil Wink

BTW: nie wiem ile w tym prawdy, ale kiedyś oglądałem dokument na temat jasnowidzów itp. Istnieje teoria, że potrafią oni odczytać to, co masz zakodowane w podświadomości i w ten sposób mogą powiedzieć Ci co Cię czeka w przyszłości. Jednak ta przepowiednia odnosi się do stanu Twojej podświadomości podczas seansu ( Wink ), a to, że ty zmienisz potem postępowanie, to już tylko i wyłącznie Twoja zasługa. Więc pośrednio efektem Twojego sukcesu może być przepowiadający Ci Twoją przyszłość. A jeżeli miałbym to jeszcze bardziej skomplikować, to dodam, że to wszystko może nie mieć znaczenia, czy ten ktoś zna się na przepowiadaniu przyszłości lub czy karty tarota "działają" Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Wyszło, że nie? W takim razie moja teoria wygląda następująco: dowiedziałaś się, że Ci się to "coś" nie uda. Być może miałaś tak w głowie zakodowane, więc skoro się dowiedziałaś o tym, zmieniłaś postępowanie. uświadomienie sobie, że Ci się coś nie uda zmotywowało Cię na tyle, że stanęłaś na wysokości działania i/lub zrobiłaś coś na przekór.

I co teraz? Twisted Evil Wink

ŁoJezusicku, ja się nie zamierzam kłócić z czyjąkolwiek podświadomością - a już na pewno nie własną - ale mówię jedynie, że kwestia zbieżności wyniku wróżby i mojej sytuacji jest ciekawą kwestią, w której udziału nie miało moje świadome sugerowanie się kartami Razz.

Poza tym - z tego, co piszesz, jasnowidz jednak musi znać się na tym, co robi, skoro potrafi kilkoma spostrzeżeniami określić, co siedzi nam w podświadomości. No i wypadałoby pamiętać parę formułek związanych z "przewidywaniem przyszłości" Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej dyskusji chyba potrzebne jest osobne forum Wink To nie ma wystarczająco pojemnego serwera Razz

EDIT:
Qnegunda napisał:
[...] nie zamierzam kłócić [...]

A ja właśnie dawno tego nie robiłem - trudno, może innym razem Twisted Evil

[/offtop]
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:


EDIT:
Qnegunda napisał:
[...] nie zamierzam kłócić [...]

A ja właśnie dawno tego nie robiłem - trudno, może innym razem Twisted Evil

[/offtop]


"...but you can always depend on me!" Twisted Evil.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel"

Szóstki z tym skrzydłem są generalnie ekstrawertyczne, przyjacieskie i otwarte na innych. Przyjaźń według nich jest podstawą szczęśliwego życia. Chcą być lubiane przez innych i łatwiej podążają śladem innych w przeciwieństwie do 6w5, która ma tendencję do wycofywania się i pozostawania w samotności. Szóstka 6w7, może być czarująca i towarzyska. Ma szybsze tempo życia niż 6w5, a w sprawach zawodowych ujawnia się w niej zdrowe połączenie z trójką. Często potrafi chronić samą siebie, a także charakteryzuje się ciepłem i opiekuńczością wobec innych.
W stresie 6w7, mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek. Gdy są czymś przestraszone, jedyną formą obrony jest bierna agresja, w czasie której nie da się jej do niczego przekonać ani namówić. Najczęściej spotykane z tym skrzydłem, są szóstki antyfobiczne, które mają tendencję do bycia bardzo bezpośrednimi. Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował. Czasem są bardzo konserwatywne w swoim sposobie zycia, a czasem toczą bój o zmiany.

Słynne szóstki ze skrzydłem siedem: Kim Basinger, Mel Gibson, Jack Lemmon, Richard Pryor, Meg Ryan, Susan Sarandon, Patrick Swayze, Jay Leno, Julia Roberts, Tom Hanks.



Ciekawe Wink
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już robiłem ten test i wyszło mi 4w5, czyli jestem "Włóczęgą" Very Happy
Muszę przyznać, że bardzo dużo rzeczy się zgadza z moimi zachowaniami.
Cytat:
Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś robiłem taki test... I też chyba wyszło mi tak jak Żubrowi, czyli 4w5. Niepoprawny romantyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po niespelna trzech latach od pierwszego testu zrobilem drugi i okazalo sie ze wynik jest zgola inny, zamiast 6w7 jestem 4w5:

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.


wow, jestem EMO! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o lol, to ja jakis temat na tym forum zalozylem? Laughing Cool

taa, zrobilem pare tygodni temu po latach znowu sobie z ciekawosci i wyszlo dokladnie to samo, co poprzednio, czyli przytoczone wyzej 4w5. włóczęga, ale włoczyć do gdyni na pj wczoraj mi sie nie chcialo heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4w5 - i nawet się zgadza, choć patrzę na takie rzeczy sceptycznie. Wink

Oooo, jaki stary temat, z epoki kopalnej dosłownie. Very Happy
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już kiedyś zrobiłam sobie ten test i wiem, że wyszło 1 z jakimś skrzydłem. Wink Teraz zrobiłam jeszcze raz i wynik 1w9 i generalnie muszę się z tym zgodzić. A 1. jestem nie tylko wg enneagramu. Chociaż czy idealistka... nie zawsze Wink

Jedynka w skrócie

Jedynka jest realistką, jest obowiązkowa, skrupulatna, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad.

Jedynki porównują rzeczywistość do ustalonych standardów i zasad. Mogą być obiektywne, zrównoważone i heroiczne, lub też mogą być represyjne, krytyczne i pedantyczne.
Jedynki mają silną nieświadomą tendencję do porównywania rzeczywistości z tym co uważają, że być powinno. Generalnie mają zbiór opracowanych ideałów za pomocą, których mierzą czyny i zachowanie swoje oraz innych osób. Te ideały mogą się zmieniać w zależności od osoby. Niektóre jedynki przejmują się ideałami w duchowym znaczeniu, podczas gdy inne skupiają się na dobrym zachowaniu i odpowiednich manierach. Jedne jedynki mogą być reformatorami, z kolei inne są po prostu pochłonięte odpowiednim sposobem życia czy doskonaleniem się w pracy.

Jedynka ze skrzydłem dziewięć: 1w9 - "Idealista"

Jedynka z tym skrzydłem ma podobną do dziewiątki aurę spokoju, choć nadal możliwe są u niej wybuchy gniewu. Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej zupełnie jak piątka. Ma tendencję do tworzenia zasad, które rzadko zadowalają innych, ale to też jest jej siła. Gdy jedynka jest zdrowa, może obiektywnie patrzeć na świat, jest spokojna i powściągliwa w swoich ocenach. W ubiorze często jest bardzo tradycyjna i konserwatywna. Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
Gdy jest w stresie, może mieć zbyt wysokie oczekiwania, wymagać od innych rzeczy, które nie są możliwe do realizacji przez przeciętną osobę. Może okazywać polityczne i socjalne opinie, które są logiczne ale bardzo rygorystyczne i całkowicie pozbawione współczucia lub jakichkolwiek innych ludzkich emocji. Najważniejsze stają się zasady, nie zależnie jakim kosztem. Jedynka może być bezlitosna i nieświadomie okrutna.

Słynne jedynki ze skrzydłem dziewięć: Harisson Ford, Gorge Bernard Shaw, Michael Dukakis, Katherine Hepburn, Judie Foster, George Harrison .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włóczęga. Opis nawet do mnie pasuje, niemal idealnie. Taki ze mnie ponurak Wink
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wielu nas włóczęgów. Wink
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany jaki stary temat XD ale po tych 3 latach tak samo wyszedł mi "obrazoburca" Laughing
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopię sobie z nudów :
4w3 Arystorata
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych.

Reszta jest niezbyt zgodna, ale ten akapit to jest cała prawda o mnie. Ludzie, którzy mnie bardziej znają mają okazję obserwować takie moje dwie twarze:
Wesoły, walnięty, oryginalny, impulsywny dla znajomych
Melancholijny, refleksyjny, spokojny, rozważny dla przyjaciół

Słynne czwórki ze skrzydłem trzy: Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.

No są tu dwaj ludzie, których uwielbiam i cieszę się, że jestem do nich podobny charakterem (mowa o Szopenie i Simonie)
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobnie jak ponad 5 lat temu i 2 lata temu, znowu wyszlo 4w5... a podobno ludzie sie zmieniają Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5w4

I, z tego, co pamiętam, to mi najczęściej wychodziło na przestrzeni lat. Czasem była to 4, w zależności od nastroju pewnie.

A to:

daga napisał:
ten test już dawno poznałam, a dla was jeszcze inny
http://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick


Powiedziało mi między innymi:

"Mając taki nick jesteś troche dziwny Very Happy"
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 3:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi odkąd pamiętam wychodzi 4w5.. być może coś w tym jest, chociaż nie postrzegam siebie jako tragicznego romantyka. Laughing Gdy zachodzi potrzeba, bywam pragmatyczny. Chociaż gdy czytam charakterystyki na podstawie daty urodzin to bardzo się one pokrywają z opisem 4, zwłaszcza na poziomie emocji i ich odbierania. Wydaje mi się, że ogólnie jestem emocjonalnie inteligentny, zaś sam mam tendencję do głębokich rozważań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 3:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5w4

nie mam pojęcie co robię w nocy...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2w1

Trochę tak, trochę nie. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wash&go...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
daga napisał:
ten test już dawno poznałam, a dla was jeszcze inny
http://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick


Powiedziało mi między innymi:

"Mając taki nick jesteś troche dziwny Very Happy"

U mnie wyszło:

Masz dusze artysty (muzyka, grafika itp.) Laughing
Chcesz być zauważany w swoim środowisku
Masz mały krąg zaufanych przyjaciół
Jesteś osobą silną psychicznie, odporną na wpływy innych
Jesteś człowiekiem spokojnym, ale szukającym sposobu na wyróżnienie się (subkultury itp.)
Przepełnia Cie pycha

_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobiłam znów po latach i wyszedł zupełnie inny wynik. 2w1. 2 to Dawca. Zrobiłam się bardziej charytatywna na starość czy coś. Razz

Co lubię w byciu dwójką

łatwość w nawiązywaniu znajomości i znajdowaniu sobie przyjaciół
wiem czego ludzie potrzebują i wiem jak uczynić ich szczęśliwszych
jestem hojna, czuła i opiekuńcza
jestem wrażliwa na uczucia innych i łatwo je dostrzegam
jestem entuzjastycznie nastawiona, lubię zabawę i mam duże poczucie humoru

Ludzie z tym typem mają dobrze rozwiniętą zdolność do identyfikowania się emocjonalnie z potrzebami innych. Mają oni silny nieświadomy zwyczaj wczuwania się w sytuację innych osób i intuicyjnego przepowiadania co w danej chwili taka osoba może odczuwać lub potrzebować.

Zdrowe dwójki praktykują ten zwyczaj zupełnie dobrowolnie, chcąc identyfikować się z innymi zanim znowu przyjmą swój punkt widzenia. Są zdolne do dbania o potrzeby innych, ale znają również swoją własną emocjonalną naturę i efektywnie posługują się nią dla własnych potrzeb. Zdanie "użycz siebie innym ale również daj siebie sobie" najlepiej opisuje zdrowe dwójki. Są one również zdolne do odczuwania prawdziwie bezinteresownej miłości do innych i mają unikalne zdolności pasterskie. Biografie wielu świętych pasują do opisu dwójek chętnych do poświęcenia i duchowego cierpienia.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek