FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Forumowicze o forumowiczach - wielka spowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z reguły nie zapuszczam się do tego działu, dzisiaj mi się jakoś kliknęło i co widzę.

Mefju napisał:
lookaug:
EDIT 2013:
Tamtego drugiego już praktycznie nie ma, no a on sam? Nie wiem, ale ma w sobie coś odpychającego mnie od niego(dziwnie, nieśmieszne uwagi na mój temat?). A zresztą nieważne.


Jednym słowem: LOL. W życiu nie napisałem o tobie ani jednego słowa, ale chyba zacznę, bo naprawdę jesteś opóźniony. I to mocno. Niemniej doskonale wiem, do czego pijesz. Myślałem, że tę sprawę wyjaśniliśmy, ale z tego co widzę najwyraźniej instytucję prywatnej wiadomości uznajesz za jednostronną, więc jeszcze raz, z nadzieją, że tym razem przeczytasz i zrozumiesz.


Mefju napisał:
lookaug w Najlepszych Płytach napisał:
1. Pink Floyd - The Dark Side of the Moon *


w dalszym ciągu lookaug napisał:
..czyli płyta, która ma niepowtarzalną szansę zgarnięcia wszystkich pierwszych miejsc. Ale i tak pewnie ktoś zjebie.


ten sam lookaug głupią pomniejszoną czcionką nie wiadomo w jakim celu(zupełnie jakby się czegoś bał albo wstydził) napisał:
stawiam na mefju albo dundera / biz


Co cwaniaku, boisz się mi napisać tego prosto w twarz?

Powiem krótko: GOŃ SIĘ!

Bez odbioru!


Takiego gniota wystosowałeś w moim kierunku, odpowiedzi nie raczyłeś przeczytać, więc jeszcze raz wielkimi literami: TO NIE JA dopisałem to zdanie mniejszą czcionką, o czym zresztą świadczy zajebiście tajemniczy podpis "biz" (ciekawe, kto to mógł być...). Więc proszę cię gorąco, skończ wypisywać jakieś bzdury na mój temat, szczególnie w działach, które czytam raz na pół roku Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bizon troll
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Z reguły nie zapuszczam się do tego działu, dzisiaj mi się jakoś kliknęło i co widzę.

Mefju napisał:
lookaug:
EDIT 2013:
Tamtego drugiego już praktycznie nie ma, no a on sam? Nie wiem, ale ma w sobie coś odpychającego mnie od niego(dziwnie, nieśmieszne uwagi na mój temat?). A zresztą nieważne.


Jednym słowem: LOL. W życiu nie napisałem o tobie ani jednego słowa, ale chyba zacznę, bo naprawdę jesteś opóźniony. I to mocno. Niemniej doskonale wiem, do czego pijesz. Myślałem, że tę sprawę wyjaśniliśmy, ale z tego co widzę najwyraźniej instytucję prywatnej wiadomości uznajesz za jednostronną, więc jeszcze raz, z nadzieją, że tym razem przeczytasz i zrozumiesz.


Mefju napisał:
lookaug w Najlepszych Płytach napisał:
1. Pink Floyd - The Dark Side of the Moon *


w dalszym ciągu lookaug napisał:
..czyli płyta, która ma niepowtarzalną szansę zgarnięcia wszystkich pierwszych miejsc. Ale i tak pewnie ktoś zjebie.


ten sam lookaug głupią pomniejszoną czcionką nie wiadomo w jakim celu(zupełnie jakby się czegoś bał albo wstydził) napisał:
stawiam na mefju albo dundera / biz


Co cwaniaku, boisz się mi napisać tego prosto w twarz?

Powiem krótko: GOŃ SIĘ!

Bez odbioru!


Takiego gniota wystosowałeś w moim kierunku, odpowiedzi nie raczyłeś przeczytać, więc jeszcze raz wielkimi literami: TO NIE JA dopisałem to zdanie mniejszą czcionką, o czym zresztą świadczy zajebiście tajemniczy podpis "biz" (ciekawe, kto to mógł być...). Więc proszę cię gorąco, skończ wypisywać jakieś bzdury na mój temat, szczególnie w działach, które czytam raz na pół roku Laughing


Ja w imieniu Rady Nowych proszę o dystans, bo jeszcze coś tu wybuchnie Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok...

Szczerze to nawet nie zauważyłem, że jakaś odpowiedź na pw od Ciebie przyszła nie wiem czemu...

Nie wiem na ile wiarygodna jest ta historia, ale jeśli tak było jak piszesz no to w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak napisać: sorry, zwracam honor.
EDIT: Ok, już widzę ten "tajemniczy" podpis, którego wcześniej najwyraźniej nie dostrzegłem lub po prostu nie zrozumiałem. Także jeszcze raz sorry za to nieporozumienie.

A co do tych Twoich rzekomych komentarzy(tak, zapisanych w liczbie mnogiej) na mój temat... pisząc to miałem na myśli niektóre Twoje mało dla mnie przychylne lub rzekomo ośmieszające mnie reakcje na niektóre moje posty, listy, komentarze czy recenzje z przeszłości, że czymś mnie tam irytowały... ale teraz to już szczerze nie pamiętam czym, ani co to konkretnie były za komentarze i nie chce mi się nawet sprawdzać(może już nawet nie istnieją jeśli były w temacie o QW, który co edycję jest czyszczony). Tak ogólnikowo tylko napisałem bo nie mogłem za bardzo dotrzeć do żadnych konkretnych przykładów. Zresztą to już nieistotne.

Anyway: PEACE! Smile
Mam nadzieję, że wszystko co trzeba zostało już wyjaśnione i nie trzeba będzie znów do tego wracać.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i spoko.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek