FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Filmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117, 118, 119  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy111



Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś z Was jest miłośnikiem filmów o tematyce wojennej polecam tytuł "Śniegi wojny". Film powstał w 2012 roku, ale jest naprawdę godny polecenia. Film jest oparty na faktach, a historia z tamtych wydarzeń jest warta oglądnięcia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonanza



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

interesują mnie takie filmy chętnie skorzystam z polecenia
_________________
miałeś kraksę auto zastępcze z oc sprawcy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy kraksę wraz z OC, doceniając jednocześnie brak przecinków i wielkich liter, co uwiarygadnia stylistycznie taki wpis.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałeś kraksę auto zastępcze z oc sprawcy <--- polecam
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
doceniając jednocześnie brak przecinków i wielkich liter, co uwiarygadnia stylistycznie taki wpis.


Na tym forum nie jest to najmocniejszy argument Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPOILERY PEWNIE







Obejrzałem Django w końcu. Bardzo. Bardzo chcę go obejrzeć znowu. Bardzo. Naprawdę. Jezu jak świetnie, jak wspaniale. Lata świetlne przed Kill Billem, kamień milowy w dupę Inglorious Basterds i tak dalej. Zajebisty DiCaprio, Foxx i Samuel L. Jackson, ale i tak wszystko nieważne, bo Waltz. Totalnie mój ulubiony aktor ever chyba już na pewno tak sądzę z pewnością. Tarantino kompletne, śmiechu co niemiara, soundtrack rozkoszny, mnóstwo absurdu, kontrastów, nawiązań, smaczków, radosnych rozbryzgów krwi i różnych trzęsionek. Piękne. Tylko Michaela Madsena gdzieś gdziekolwiek w tle brakowało.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Django właśnie.
W filmie przewijała się taka postać w chustą na twarzy. Były zbliżenia i różne takie zabiegi, że "patrzcie, to będzie ważna postać zaraz". I lipa, dostała (bo to chyba kobieta była) szybką kulkę od Django - tam gdzie była ta chata z psami. I tu pytanie. Przeoczyłem coś w związku z tą postacią, czy po prostu było to mrugnięcie oka Tarantino, który wyśmiał stary filmowy zabieg.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ogóle miałem z Django tak, że w czwartek poszedłem do kina, a następnego dnia wróciłem do domu i znowu obejrzałem i było równie zajebiste.
I cały czas chce mi się go obejrzeć po raz kolejny, ale postaram się choć trochę jeszcze wytrzymać. Choć scenę kolacji widziałem z 5 razy już ;p

kater napisał:
Zajebisty DiCaprio, Foxx i Samuel L. Jackson, ale i tak wszystko nieważne, bo Waltz. Totalnie mój ulubiony aktor ever chyba już na pewno tak sądzę z pewnością.

no pod względem postaci to nie wiem czy nie lepiej nawet niż w Pulp Fiction.
choć szczerze to Waltz Nazista > Waltz Rewolwerowiec. W ogóle Landa to najlepsza Tarantinowska postać. Szkoda że tylko ona w Bękartach tak wyszła.

co do dziewczyny w chuście to nie mam pojęcia, ale też na nią zwróciłem uwagę. Ja w ogóle jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu Quentin dał sobie spokój z motywem silnej kobity walczącej o swoje, bo w Bękartach to już było nie do zniesienia niemal.

a propos Waltza. Widziałeś katerze Rzeź?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a propos Waltza. Widziałeś katerze Rzeź?


Oczywistość, pisałem tu o niej zresztą. Przecież nie samym Django sobie ten jegomość me względy zdobył.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogówka to prawdopodobnie najmocniejszy film Smarzowskiego, ale przy okazji chyba najsłabszy. Choć i tak cholernie polecam wiadomo bo nie odstaje znacznie od poprzedników.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na drogówkę się wybieram ale ja mam inne pytanie. Skąd bierzecie napisy do filmów? Zazwyczaj jak ściągnę je z internetu to są niedopasowane i trzeba się bawić vplayerem w przestawianie, ale nawet wtedy wraz z czasem napisy zaczynają się opóźniać i po np 30 minutach znowu trzeba je przestawiać. miał ktoś taki problem?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
na drogówkę się wybieram ale ja mam inne pytanie. Skąd bierzecie napisy do filmów? Zazwyczaj jak ściągnę je z internetu to są niedopasowane i trzeba się bawić vplayerem w przestawianie, ale nawet wtedy wraz z czasem napisy zaczynają się opóźniać i po np 30 minutach znowu trzeba je przestawiać. miał ktoś taki problem?


Oczywiste. Trzeba albo szukać dopasowanych do wersji filmu (chyba najważniejsze są fps-y, ale co ja się tam znam), albo faktycznie bawić się w jakąś straszną orkę z ustawieniami.

Drogówka moc, choć Topa jest za bardzo supermanem, który ze zwykłego gliniarza przeistacza się nagle w Bonda i Holmesa w jednym. To było dość bzdurne, ale traktowałbym to raczej pretekstowo - inaczej nie dałoby się fabularnie zestawić ze sobą tylu poziomów zła, które czynią i główni bohaterowie, i szychy, i płotki. Znaczy, z jednej strony to zło, a z drugiej - normalne życie, które po prostu toczy się tak, że czasem damy w łapę, a czasem zdradzimy żonę. Bo to jest ciągłe pytanie, czy Smarzowski jest moralizatorem czy nie. Czy potępia - czy po prostu mówi jak jest. Bo w sumie ci policjanci są jednocześnie obrzydliwi i zupełnie zwyczajni.

I czy np. scena śmierci Królato wynik zadarcia z Układem czy też zupełnie przypadkowa "kara" za grzeszki takie jak pijaństwo, które oni wszyscy tolerują

Scena na cmentarzu, poezja, co prawda taki sam mechanizm jak w Domu Złym, ten odjazd kamery i równoległa akcja w kilku miejscach szerokiego planu w jednym ujęciu - ale jakie to robi wrażenie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Nie Lut 10, 2013 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
na drogówkę się wybieram ale ja mam inne pytanie. Skąd bierzecie napisy do filmów? Zazwyczaj jak ściągnę je z internetu to są niedopasowane i trzeba się bawić vplayerem w przestawianie, ale nawet wtedy wraz z czasem napisy zaczynają się opóźniać i po np 30 minutach znowu trzeba je przestawiać. miał ktoś taki problem?


www.napiprojekt.pl - Tutaj masz program, który znajdzie ci napisy i dopasuje do twojej wersji filmu. Oczywiście nie znajdziesz napisów do każdego filmu, ale do tych w miarę znanych to bez problemu, hipsterstwo jednak odpada.

Jeśli ta opcja zawiedzie to pozostają napisy.info i opensubtitles.org czyli sprawdzamy do oporu aż trafimy Wink
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Django za mną.

Absokurwalutny.

Samuel L Jackson to geniusz w tym filmie. Granie czarnucha nienawidzącego czarnych, majstersztyk. Najlepsze są te jego wszystkie wstawki na kolacji, jak Leo gada i gada a ten prycha, przytakuje, wybucha śmiechem.
Waltz trochę mnie zawiódł, ale może za bardzo go wyidealizowałem na początku. Spodziewałem się raczej, że ujdzie z życie ratując dupę Django i Brumhildy.

Klu Klux Klan - pajton totalny, latający cyrk i co jeszcze tam można dodać. Ta scena w swej bezcelowości jest genialna. Brakował mi tylko żeby jeden z nich ściągnął tą maskę i byłby to Palin. CUDOWNE

Django jako Django i jego finałowa rozpierducha licząc wszystkich wybuchających Tarantino i odrzucające kobiety no miód. No i początek bardzo. No i jeszcze jego zadra z Billy Crashem, oj jojojo.

Wkurwiała mnie tylko Brumhilda, bo zjebała wszystko i Waltz musiał przypłacić życiem.

Choć moja hierarchia to dalej Pulp Fiction>Wściekłe Psy>Bękarty to jednak Django ciut za nimi.

Ciekawe o kim będzie trzecia część trylogii zemsty.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:


Brakował mi tylko żeby jeden z nich ściągnął tą maskę i byłby to Palin. CUDOWNE


ja myslalem, ze sie okaze ze django i doktorek tez są wsrod nich z workami xD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
mumin_king napisał:


Brakował mi tylko żeby jeden z nich ściągnął tą maskę i byłby to Palin. CUDOWNE


ja myslalem, ze sie okaze ze django i doktorek tez są wsrod nich z workami xD


Miałem napisać iksde pod cytatem mumina, ale bizonowy jest jeszcze śmieszniejszy, pogubiłem się.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Drogówka to prawdopodobnie najmocniejszy film Smarzowskiego, ale przy okazji chyba najsłabszy. Choć i tak cholernie polecam wiadomo bo nie odstaje znacznie od poprzedników.

Ponoć "Małżowina" jest słabsza (ponoć, bo jej nie widziałem). Fajnie się oglądało "Drogówkę", ale jest tam trochę rzeczy niepotrzebnych. Problem tytułowej drogówki został potraktowany dość stereotypowo, szablonowo. Jak na Smarzowskiego. Ale w sumie dość trudno nakręcić coś po czymś takim jak "Róża".
_________________
"In fact the whole of Japan is a pure invention. There is no such country, there are no such people." (Oscar Wilde)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Scena na cmentarzu, poezja, co prawda taki sam mechanizm jak w Domu Złym, ten odjazd kamery i równoległa akcja w kilku miejscach szerokiego planu w jednym ujęciu - ale jakie to robi wrażenie.


UWAGA MOŻLIWE SPOILERY

Plus te wycie syren. O kurwa, no jak mówisz, poezja.
Zresztą każdy z dotychczasowych miał takie zakończenie jak sobie przypominam. Wyjątkiem, że mało się działo była chyba tylko Róża.

Drogówka bardzo. Generalnie, mocno i z przytupem. Bez pierdolenia się w słodkie bajdurzenia, ale do tego Smarzowski przyzwyczaił.
Po trailerach bałem się, bo były takie typowo pod rozgarniętą część internautów, którzy czekają na jakiegoś pijaka, który z kolei wrzuci jakąś śmieszną "kurwę" w zdaniu. Mało tego, humoru takim raczył nas cały film. Jednak dopiero wtedy olśnienie, chyba każdy film Smarzowskiego ma w sobie ten niskolotny humor, który idealnie komponuje się z tą całą niesprawiedliwością świata i mocy zła. Jakby się zastanowić to bawet w Róży, elementy humorystyczne to jak ktoś przypadkiem pierdnie albo kurwę poślę w zabawny sposób. Więc oddalam to jako minus, tak ma być. Mało tego scena z odgryzieniem fiuta spowodowała parsknięcie u mnie. Jak i czarne dziecko Banasia.
Druga sprawa, Bournowatość Króla trochę przesadzona i faktycznie w pewnym momencie to męczy za dużo bohaterstwa IMHO. Choć biorąc pod uwagę koniec filmu, no...

Sam sobie Drogówkę oceniłbym najniżej z oglądanych Smarzowskich przeze mnie. Ale tylko ze względu, że Róża była piękną opowieścią, Dom Zły mną wstrząsnął a Wesele... Wesele dawała multum domysłów tego co tak naprawdę działo się na owym weselu i generalnie każda opcja jest możliwa.
W Drogówce wszystko podane jest na tacy, bo nie wierzę w twoją teorię małych grzeszków lemurze. Co też nie znaczy, że źle. Bo ostatnie sceny to cisza na sali, absolutna.

Polecam.

Aha, podobno jeszcze w tym roku ma wyjść drugi film Smarzowskiego pt. Anioł. Wiadomo coś o tym?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Aha, podobno jeszcze w tym roku ma wyjść drugi film Smarzowskiego pt. Anioł. Wiadomo coś o tym?

To jest ekranizacja prozy Pilcha - rzecz o alkoholiku. W roli głównej Robert Więckiewicz.
Z tego co wiem jednak, to premiera planowana jest na początek przyszłego roku. W ogóle jak Anioł choć zbliży się do Pętli, to będzie duży sukces.

Zresztą nawet na filmwebie ma stronę, o: http://www.filmweb.pl/film/Anio%C5%82-2013-660451
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękować.

Spoilery te same, ale ciągle:

Na marginesie. Czy ta scena z odgryzieniem fiuta to mały ukłon w stronę Tarantino? Pulp Fiction jak żywy.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Dziękować.

Spoilery te same, ale ciągle:

Na marginesie. Czy ta scena z odgryzieniem fiuta to mały ukłon w stronę Tarantino? Pulp Fiction jak żywy.


Raczej w stronę "Świata według Garpa"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czytałem.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodaj sobie do tej sceny dziecko nadziewające się okiem na dźwignię biegów, z której wcześniej odpadła gałka, a bohaterowie przez ćwierć książki zapominali, by ją naprawić.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CknpHpmIJtI

Parodia Django i Bękartów. Waltz Laughing
_________________

last.fm


Ostatnio zmieniony przez Faraday dnia Sro Lut 20, 2013 2:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=8r5VMkZFC-Y
http://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs

Warto zobaczyć i poświęcić te 3 minuty, znaczy łącznie 6.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=8r5VMkZFC-Y
http://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs

Warto zobaczyć i poświęcić te 3 minuty, znaczy łącznie 6.

W tych klimatach najlepsi byli - rzecz jasna - Sowieci.
http://www.youtube.com/watch?v=mOZpUDMj9t8
W sensie poważnie mówię, Dark Side animacji.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem Django już trzy razy i nadal rox. Narlepszy Tarantino ever.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I zmieniam zdanie, DiCaprio nawet bardziej niż Waltz. Tyle piękna w jednym filmie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 DiCaprio
2 Samuel L Jackson
3 Waltz
+ bonus:
4 Uśmiechnięty Foxx

ale w ogóle cała trójka jest zajebista. Pod względem postaci chyba przebił Pulp Fiction. Ale to może być typowo fenderkowy hajp. obejrzę po raz 3 to się wypowiem.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waltz przebija wszystkich Dikapriów i Jacksonów Samuelów razem wziętych.

Jedynie tu

Nar napisał:
Uśmiechnięty Foxx


bym się zawahała. Plus Foxx przebija Waltza w seksowności, ale to tylko tyle.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117, 118, 119  Następny
Strona 116 z 119

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek