FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
[*] Fenderek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Corey napisał:
Bizon napisał:
Corey napisał:
wasdfg7 napisał:
Jezu. Jakie dramaty dzieją się w prawdziwym świecie Shocked


Jakby kurwa jakimś Bogiem był to jeszcze bym zrozumiał, ale po co się przewrażliwiać na punkcie jakiegoś frajera Confused


znasz?


Chciałbym chociaż się dowiedzieć wkońcu co było powodem, że kolega was totalnie olał, ale wy mi tu opowiadacie o jakimś popychaniu jogurtu i jajecznicy. Skoro to było głównym powodem tego, że sprawa tak wygląda, to nie znając go mogłem śmiało nazwać go frajerem. Bardzo ciekawy przypadek, ale po co to wszystko?


Niestety, wydaje mi się że nie do końca łapiesz specyfikę tego forum. Tutaj poważne sprawy są błahe, a błahe poważne. Odejście Fenderka było jednocześnie błahe i poważne. Nie rozumiesz. I pewnie po Małyszu też nie płakałaś. Prędzej po Hannawaldzie Wink


Masz racje. Te forum ma więcej tajemnic niż FBI, CIA i NASA razem wzięte i nic dziwnego, że na 2709 użytkowników tylko 15-stu w nim pisze. Dobry przykład ściśle prywatnego forum dla fanów rozmów o wszystkim i przy okazji fanów Queen Wink

O Hannawaldzie mi nie mów, pamiętam jak frajer dostał w Zakopanym ze śniegu w ten swój gługi pysk, a później to już wszyscy dobrze wiemy jak kończą frajerzy.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, a mnie Fenderek nie wywalił ze znajomych.

Pewnie dlatego, że może sobie na mnie nabijać punkty w Songpopie. Confused

EDIT:
Corey napisał:
Dobry przykład ściśle prywatnego forum dla fanów rozmów o wszystkim i przy okazji fanów Queen Wink

To takie słodkie, że jeszcze ktoś myśli, że na tym forum są fani Queen. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Bizon napisał:
Corey napisał:
wasdfg7 napisał:
Jezu. Jakie dramaty dzieją się w prawdziwym świecie Shocked


Jakby kurwa jakimś Bogiem był to jeszcze bym zrozumiał, ale po co się przewrażliwiać na punkcie jakiegoś frajera Confused


znasz?


Chciałbym chociaż się dowiedzieć wkońcu co było powodem, że kolega was totalnie olał, ale wy mi tu opowiadacie o jakimś popychaniu jogurtu i jajecznicy. Skoro to było głównym powodem tego, że sprawa tak wygląda, to nie znając go mogłem śmiało nazwać go frajerem. Bardzo ciekawy przypadek, ale po co to wszystko?


po pierwsze - kolega nas totalnie nie olał, tylko po 10 latach mial dosc i ma lepsze rzeczy do roboty w zyciu obecnie niz siedzenie na forum, na ktorym nie za bardzo ma z kim gadac.

po drugie - nie mialo to nic wspolnego z zadnymi jogurtami i jajecznicami. taka juz specyfika tego forum, ze rozne glupie hasla sie tu przyjmują i są uzywane w kazdym mozliwym kontekscie pozniej. nie musisz ich znac ani rozumiec, ale to cie nie zwalnia z obowiązku szanowania innych ludzi, a jesli nie jestes sie w stanie zdobyc na szacunek dla kogos, kto pisal tu przez tyle lat (nie znales, wiec nie musisz w sumie), to przynajmniej skorzystaj z prawa do zachowania milczenia na jego temat.

to co nar czy kater o nim piszą srednio mnie obchodzi bo jeden czy drugi znają go przynajmniej netowo od kilku lat i jesli im ze sobą nie po drodze, to juz ich problem (szczerze mowiac na miejscu tomka tez bym pewnie zrobil to samo gdyby mi mendzili pod kazdym wpisem na fb. jakis czas takie czepianie sie wszystkiego bylo nawet zabawne, ale od dluzszego czasu jest zwyczajnie męczące). wylewanie żali tutaj jak to ich zły fenderek wyjebal ze znajomych na fb jest jak dla mnie troche slabe, ale jesli nie mogą sie z tym pogodzic to trudno, niech pojęczą... natomiast nie zgodze sie na to, żeby byl obrazany przez kogos, kto go nawet nie zna. po pierwsze jako admin tego forum, po drugie jako jego kolega nie tylko forumowy czy fejsbukowy.

wiec po raz drugi szczerze i z dobrego serca ci radze, milcz jesli nie masz nic mądrego do napisania.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Corey napisał:
Bizon napisał:
Corey napisał:
wasdfg7 napisał:
Jezu. Jakie dramaty dzieją się w prawdziwym świecie Shocked


Jakby kurwa jakimś Bogiem był to jeszcze bym zrozumiał, ale po co się przewrażliwiać na punkcie jakiegoś frajera Confused


znasz?


Chciałbym chociaż się dowiedzieć wkońcu co było powodem, że kolega was totalnie olał, ale wy mi tu opowiadacie o jakimś popychaniu jogurtu i jajecznicy. Skoro to było głównym powodem tego, że sprawa tak wygląda, to nie znając go mogłem śmiało nazwać go frajerem. Bardzo ciekawy przypadek, ale po co to wszystko?


po pierwsze - kolega nas totalnie nie olał, tylko po 10 latach mial dosc i ma lepsze rzeczy do roboty w zyciu obecnie niz siedzenie na forum, na ktorym nie za bardzo ma z kim gadac.

po drugie - nie mialo to nic wspolnego z zadnymi jogurtami i jajecznicami. taka juz specyfika tego forum, ze rozne glupie hasla sie tu przyjmują i są uzywane w kazdym mozliwym kontekscie pozniej. nie musisz ich znac ani rozumiec, ale to cie nie zwalnia z obowiązku szanowania innych ludzi, a jesli nie jestes sie w stanie zdobyc na szacunek dla kogos, kto pisal tu przez tyle lat (nie znales, wiec nie musisz w sumie), to przynajmniej skorzystaj z prawa do zachowania milczenia na jego temat.

to co nar czy kater o nim piszą srednio mnie obchodzi bo jeden czy drugi znają go przynajmniej netowo od kilku lat i jesli im ze sobą nie po drodze, to juz ich problem (szczerze mowiac na miejscu tomka tez bym pewnie zrobil to samo gdyby mi mendzili pod kazdym wpisem na fb. jakis czas takie czepianie sie wszystkiego bylo nawet zabawne, ale od dluzszego czasu jest zwyczajnie męczące). wylewanie żali tutaj jak to ich zły fenderek wyjebal ze znajomych na fb jest jak dla mnie troche slabe, ale jesli nie mogą sie z tym pogodzic to trudno, niech pojęczą... natomiast nie zgodze sie na to, żeby byl obrazany przez kogos, kto go nawet nie zna. po pierwsze jako admin tego forum, po drugie jako jego kolega nie tylko forumowy czy fejsbukowy.

wiec po raz drugi szczerze i z dobrego serca ci radze, milcz jesli nie masz nic mądrego do napisania.


No i gitara wkońcu się dowiedziałem. Trzeba było tak od razu kiedy o to prosiłem i by nie doszło do tego. Między sobą możecie pisać w szyfrowany sposób, ale jak jakiś nowy prosi o sprostowanie, bo nie rozumie, to nie wyjeżdzajcie z enigmą.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Nie Sty 20, 2013 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:

EDIT:
Corey napisał:
Dobry przykład ściśle prywatnego forum dla fanów rozmów o wszystkim i przy okazji fanów Queen Wink

To takie słodkie, że jeszcze ktoś myśli, że na tym forum są fani Queen. Cool


Klasyfikacja fanów na tym forum:

1. Fani Marillion
2. Fani wszystkiego, tylko nie Marillion
3. Fani Pink Floyd
4. Fani Dream Theater
5. Fani Katie <3
6. Fani KOPS
7. Fani Bizona
8. Fani dagi
9. Fani Sigur coś tam
10. Fani rankingów (pozdrawiam)
11. Fani QW
12. Fani Expresso Bongo
13. Fani Fantasy Ligi
14. Fani Shakiry
15. Fani piłki nożnej
16. Fani skoków narciarskich
17. Fani spotkań na tle towarzyskim
18. Fani reklam w podpisach
19. Fani filmów (ambitne kino erotyczne)
20. Fani rządu
21. Fani opozycji
22. Fani słabego humoru
23. Fani Niemiec
24. Fani gen. Jaruzelskiego
25. Fani Queen
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:


No i gitara wkońcu się dowiedziałem. Trzeba było tak od razu kiedy o to prosiłem i by nie doszło do tego. Między sobą możecie pisać w szyfrowany sposób, ale jak jakiś nowy prosi o sprostowanie, bo nie rozumie, to nie wyjeżdzajcie z enigmą.


gdzies tu jest temat forumowe memy (czy jakos tak). serdecznie polecam, bo bez tego raz, ze nie zrozumiesz polowy rzeczy pisanych tutaj przez ludzi, to jeszcze bedzie ci sie wydawalo, ze cie co chwile obrazają. Wink

edit: o, tu http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?p=441229#441229 polecam. BARDZO. naprawde (to też forumowy mem)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
wylewanie żali tutaj jak to ich zły fenderek wyjebal ze znajomych na fb jest jak dla mnie troche slabe, ale jesli nie mogą sie z tym pogodzic to trudno, niech pojęczą...


No a gdzie mamy je wylewać, jak nas wyjebał z fb.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jakim cudem niby MIELIBYŚMY SIĘ Z TYM POGODZIĆ?
Zawsze to samo, jeden nar powie słowo za dużo i od razu wszyscy do kąta. CZY WY JESTEŚCIE POWAŻNI W OGÓLE?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale waszych kont na fb nie usunął przecie nie? Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JESZCZE! Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
no ale waszych kont na fb nie usunął przecie nie? Cool


Sugerujesz, że powinniśmy utworzyć Wydarzenie? W sumie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Corey napisał:


No i gitara wkońcu się dowiedziałem. Trzeba było tak od razu kiedy o to prosiłem i by nie doszło do tego. Między sobą możecie pisać w szyfrowany sposób, ale jak jakiś nowy prosi o sprostowanie, bo nie rozumie, to nie wyjeżdzajcie z enigmą.


gdzies tu jest temat forumowe memy (czy jakos tak). serdecznie polecam, bo bez tego raz, ze nie zrozumiesz polowy rzeczy pisanych tutaj przez ludzi, to jeszcze bedzie ci sie wydawalo, ze cie co chwile obrazają. Wink

edit: o, tu http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?p=441229#441229 polecam. BARDZO. naprawde (to też forumowy mem)


Sporo tego jest. Macie swoje jazdy chłopaki Very Happy i przepraszam za Fenderka.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Fenderek powinien sam za siebie przepraszać! (łohohohohoho)
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Bizon napisał:
Corey napisał:


No i gitara wkońcu się dowiedziałem. Trzeba było tak od razu kiedy o to prosiłem i by nie doszło do tego. Między sobą możecie pisać w szyfrowany sposób, ale jak jakiś nowy prosi o sprostowanie, bo nie rozumie, to nie wyjeżdzajcie z enigmą.


gdzies tu jest temat forumowe memy (czy jakos tak). serdecznie polecam, bo bez tego raz, ze nie zrozumiesz polowy rzeczy pisanych tutaj przez ludzi, to jeszcze bedzie ci sie wydawalo, ze cie co chwile obrazają. Wink

edit: o, tu http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?p=441229#441229 polecam. BARDZO. naprawde (to też forumowy mem)


Sporo tego jest. Macie swoje jazdy chłopaki Very Happy i przepraszam za Fenderka.


No. I spokój ma być.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wiem dlaczego z nim wygrywałem w SongPopa... Wywalił mnie. Ja naprawdę byłem sympatyczny, ja nawet go lubię. Naprawdę, może ktoś mu to przekazać? Lemur? Anyone?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, chłopaki, ale wiecie, jakbyście teraz w tej trudnej sytuacji czegoś potrzebowali, rozmowy z kimś kto Was wysłucha, termosu z ciepłą herbatą, kocyka albo pluszowego mrówkojada - nie krępujcie się. Wiem, jak Wam ciężko. W jednej chwili stracić wszystko.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qndzia cie zbanowała?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dosłownie, a fenderek nie wie z kim zadziera

smutek przemieni się w złość i zobaczy już jeden w moim życiu zadarł ze mną więc teraz ma grupę Oficjalnych Hejterów na fejsie.

odliczanie rozpoczęte

to też możecie mu przekazać, za to jak mnie potraktował.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Ej, chłopaki, ale wiecie, jakbyście teraz w tej trudnej sytuacji czegoś potrzebowali, rozmowy z kimś kto Was wysłucha, termosu z ciepłą herbatą, kocyka albo pluszowego mrówkojada - nie krępujcie się. Wiem, jak Wam ciężko. W jednej chwili stracić wszystko.


Ewentualnie PW do krsa.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Zawsze to samo, jeden nar powie słowo za dużo i od razu wszyscy do kąta. CZY WY JESTEŚCIE POWAŻNI W OGÓLE?

Proponuję, żebyście wszyscy na znak skruchy i oddania Fenderkowi solidarnie wyjebali NARa ze znajomych Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Zawsze to samo, jeden nar powie słowo za dużo i od razu wszyscy do kąta. CZY WY JESTEŚCIE POWAŻNI W OGÓLE?

spierdalaj. jak się nie podoba to mi wyjeb jajecznicą na fejsie ziom.
i które słowo niby?

Naprawdę z każdym dniem coraz mniej tutaj pasuję...
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
kater napisał:
Zawsze to samo, jeden nar powie słowo za dużo i od razu wszyscy do kąta. CZY WY JESTEŚCIE POWAŻNI W OGÓLE?

Proponuję, żebyście wszyscy na znak skruchy i oddania Fenderkowi solidarnie wyjebali NARa ze znajomych Wink


I kto wtedy będzie "lubił" moje linki z Marillion?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
kater napisał:
Zawsze to samo, jeden nar powie słowo za dużo i od razu wszyscy do kąta. CZY WY JESTEŚCIE POWAŻNI W OGÓLE?

spierdalaj. jak się nie podoba to mi wyjeb jajecznicą na fejsie ziom.
i które słowo niby?


Skąd mam wiedzieć które, nie widzę CO NAROBIŁEŚ bo mnie zbanował.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odwracaj kota ogonem, NAR. Przez Ciebie cierpią niewinni ludzie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam ten temat podążający ku nie wiadomo czemu...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek