FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
JAZZ na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

JAZZ
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
35%
 35%  [ 12 ]
5
55%
 55%  [ 19 ]
6
8%
 8%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche podobnie jak przy okazji NOTW - pare rzeczy znakomitych - mustapha, dead on time, more of that jazz, fat bottomed girls, dreamer's ball. pare bardzo takich se - in only seven days, fun it, if you can't beat them, reszta dość przecietna. produkcja znowu nie do konca dla mnie. jakos tak malo dynamicznie, troche za bardzo wszystko wytlumione no i brak tych wszystkich harmonii i nakladek na taką skale, jak na pierwszych plytach. jednak to ostatnia na dluzszyc czas dobra ich plyta. w zasadzie, po nagraniu jazz mogliby zawiesic dzialalnosc i wielka szkoda dla historii muzyki by sie nie stala, poza nielicznymi wyjątkami. 4 z małym minusem.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 4:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę już słuchać tej płyty... raz jedno, raz tamto... Blueee!
A co tam! 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najczęściej wracam do tej płyty, jeśli chodzi o Queenów. Niezmiernie pozytywna. Very Happy Zwłaszcza Mustapha, Dead On Time, Let Me Entertain You i genialne Don't Stop Me Now. Bardzo lubię też to mało popularne More Of That Jazz. 5 wystawiłem, bo szóstki są zarezerwowane dla Innuendo i A Night At The Opera.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podliczyłam sobie i wyszła mi średnia 5,5 jednak wystawiłam 5 bo 6 to jednak za dużo. Chociaż płytę bardzo lubię ..jedynie co mnie drażni to :
Let Me Entertain You i Fun It Razz
Uwielbiam Mustaphe, Don't Stop Me Now,Fat Bottomed Girls,Jealousy i całą resztęSmile
Musze przyznać ,że John się popisał Smile 'If You Can't Beat Them' ..
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Kupiłem ostatnio Jazz w wersji z 2011 roku (WOW!) i jestem zadowolony z książeczki i wgl, ale bonusy trochę dają mieszane uczucia... Na pewno cieszę się z dreamers ball i bicycle race, a i fajnie jest mieć singlową wersję, ale szkoda, że zajmuje dodadtokwe miejsce na płycie...
Kupiłem również QII, ale tą tańszą bez takiej fajnej książeczki... Wink
Odkryłem w tej płycie zupełnie inne podłoża, klimaty itp... Cudnie.

PS U mnie nie ma napisu: "no played synthesizer" czy cóś takiego... Nie wiem o co do końca chodzi?
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Sie 04, 2012 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo na JAZZ i NOTW nie było tego napisu we wkładce. Co nie znaczy, że użyli syntezatorów. Autor tego konkursu uważał inaczej, ale był w błędzie-wyniki z 8 grudnia:

http://queencorner.ovh.org/index.php?go=konkurs_wyn
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocena 4

W sumie najsłabsza płyta z lat 70. Obok rewelacyjnych kawałków (Mustapha , Fat Bottomed Girls , Bicycle Race, In Only Seven Days, Don't Stop Me Now ) sporo przeciętniaków , a utwory Rogera to juz lekka klapa ( Fun It broni jedynie wokal Freda). Let Me Entertain You zdecydowanie lepsze w wersji live . Ogólnie słaba produkcja a już remaster z 2011 to porażka ( w sensie brzmienia )
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest okazja odpowiedzieć Wink.
Niedawno miałam nawet na nią lekki napad i do tej pory została mi w głowie. Najsłabsze na płycie według mnie są "Fun It" i "If You Can't Beat Them", średni jest "Dead On Time", ale reszta jest już bardzo dobra. Nawet takie nagromadzenie słodyczy jak w "In Only Seven Days" i kolejnym "Dreamer's Ball" (który chodzi za mną już drugi tydzień) jest do zaakceptowania i nawet mi się podoba. Ta płyta ma taki fajny, lekko porąbany ale już bardziej niż wcześniej przystępny klimat; gdy się jej przesłucha, wejście Freddiego na scenę na ramionach Supermana podczas następującej po tym albumie trasy jest tak cudownie oczywiste. Numery 1 - FBG (taa, odezwała się fat bottomed girl) i "Bicycle Race" - po dłuższym okresie wypierania faktu, że to również od Queen, zagłębiłam się w ten pełen odniesień sympatyczny tekst i teraz bardzo doceniam ten utwór, bo to kwintesencja jazzu w rozumieniu Queen.
U mnie wysoko. 4.5
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mną chodzą 4 piosenki: Dreamers Ball, Fat Bottomed Girls, Don't Stop Me Now i Bicycle Race. To mistrzostwo, reszta troszku mniej mi się podoba ale nie jest źle. Ah, zapomniałbym o numerze rozpoczynającym: Mustapha! To jest coś Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super płyta. Naprawde jedna z tych po które najchętniej sięgam na ciężkim kacu. Choć nie ma tam żadnego przeboju, to sama jest jednym wielkim hitem. Troche nie czaje tego pierwszego muzułmańskiego bełkotu, nie wiem, może ktoś mi tu wytłumaczy co Queen chciał przez to udowodnić swoim fanom, ale cała reszta albumu jest trafiona Wink Moje ulubione to: Fat Bottomed Girls, Let Me Entertain You, Dead On Time no i oczywiście moja ukochana Dreamer's Ball Cool
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Troche nie czaje tego pierwszego muzułmańskiego bełkotu, nie wiem, może ktoś mi tu wytłumaczy co Queen chciał przez to udowodnić swoim fanom

Że nadal potrafią zaskakiwać. Wink Nagrali pastisz operetki, szaloną suitę, parodię śpiewania w starym stylu ("Lazing on a Sunday Afternoon"), to i piosenkę po "muzułmańsku" mogli nagrać. Nie mamy żadnych ograniczeń, a co! Razz
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
Corey napisał:
Troche nie czaje tego pierwszego muzułmańskiego bełkotu, nie wiem, może ktoś mi tu wytłumaczy co Queen chciał przez to udowodnić swoim fanom

Że nadal potrafią zaskakiwać. Wink Nagrali pastisz operetki, szaloną suitę, parodię śpiewania w starym stylu ("Lazing on a Sunday Afternoon"), to i piosenkę po "muzułmańsku" mogli nagrać. Nie mamy żadnych ograniczeń, a co! Razz


Dzięki, ale jakoś ta piosenka mi do całości i tak nie pasuje. Chrzanić Mustaphe, cała reszta jest wyrąbana w kosmos Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Soplica



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 680
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła płytka. Sporo przyjemnych kawałków: Dubodupne dziewczyny, Don't stop me now (zawsze poprawia nastrój), If you can't beat them, In only 7 days i Dreammer's ball. Daje 5
_________________
There's no time for us, there's no place for us...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek