FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Marilyn Manson

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 1:16 pm    Temat postu: Marilyn Manson Odpowiedz z cytatem

Nie znalazlem takiego tematu wiec pisze. "Artysta" prowokujący, podobno przerażający (za cholere nie wiem co w nim strasznego) ale co najwazniejsze, IMHO tworzacy kawalek swietnej muzyki (oprocz ostatniego albumu). Co o nim sądzicie? Uważacie ze jest debilem, clownem, zjebem itp. czy może na odwrót? P.S. A swoją drogą to sie dziwie ze nie ma jeszcze takiego tematu.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genetycznie modyfikowany Ozzy Osbourne Very Happy
Osbourne zjadł głowę nietoperza, ale Manson podobno lepsze rzeczy odwala. Z odpryskiwaniem się na fanów włącznie Laughing
Ogólnie czasem sobie posłucham. W jego muzyce nie widzę niczego złego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover "Tainted Love" jest fajny. Coś tam innego też mi się w miarę podobąło, ale nie pamiętam co.

Robi dużo show i cyrku, umie się wypromować, tzw. znawcy twierdzą, że jego muzyka jest całkiem niezła. Mnie nie bierze, ale jest mnóstwo gorszych rzeczy. Manson przynajmniej ma styl.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cover Personal Jesus jest fajny. <przedrzeźnia lemura i robi minę Janka>

Kiedyś w czasach prehisterycznych miałem jakąś płytę gdzieś. W sumie możnaby coś ukraść.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że to co najbardziej lubię z repertuaru Mansona, to covery. Jego własne utwory jakoś mnie nie kręcą. Personal Jesus, Suicide Is Painless, czy Like A Virgin nabierają zupełnie innego (psychodelicznego) wymiaru.

Ale to, że lubię tylko covery za dobrze o samym artyście nie świadczy, prawda? Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Another Brick In The Wall (Part II) słyszeliście?
http://www.youtube.com/watch?v=gc-_PH1xuc0&feature=related
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Cover Personal Jesus jest fajny. <przedrzeźnia lemura i robi minę Janka>


W ryj ?

Mam jego antichrist-superstar oryginalne bez książeczki Laughing. Traktuję z przymrużeniem oka, nie lubię, toleruję.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciej3 napisał:
Another Brick In The Wall (Part II) słyszeliście?
http://www.youtube.com/watch?v=gc-_PH1xuc0&feature=related


tragedia, tak samo jak come together Razz lepsze jest to:

http://pl.youtube.com/watch?v=3iuve2OjY_8 Very Happy


mike napisał:
Zauważyłem, że to co najbardziej lubię z repertuaru Mansona, to covery. Jego własne utwory jakoś mnie nie kręcą. Personal Jesus, Suicide Is Painless, czy Like A Virgin nabierają zupełnie innego (psychodelicznego) wymiaru.

Ale to, że lubię tylko covery za dobrze o samym artyście nie świadczy, prawda? Wink


Zalezy z ktorej strony na popatrzec, trzeba jednak miec to "cos" zeby z platikowych kawaleczkow zrobic psychodeliczne utwory Wink
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=_NIK3dzvj2M

Dawałem w Strefie Humoru, ale... zasługuje na to, żeby trafić tu Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pusty post , gdzie dam to co chcem( teraz nie pa,mietam )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O i jest mój ukochany książe ciemności...

Brian Hugh Warner (Marilyn Manson) ur. 5 stycznia 1969 w Canton. Pochodzenie polsko-niemieckie i wcale mnie to nie dziwi... Antychryst na przełomie wieków i świetny muzyk. Ojciec wszystkich naszych dzieci, władca ciemności, specjalista od skandalu i szef wszystkich szefów. SZACUN! \m/
Większość z nas go nie lubi i nie rozumie za nie tylko graną muzykę, lecz przedewszystkim za kontrowersyjne występy i poczęści propagowanie Satanizmu...no cóź kto nie czytał dzieła Antona Szandora LaVey'a lub tym samym prac Mansona, ten zawsze będzie w ogrąmnym błędzie, gdy tylko spróbuje w sposób płytki i nie przemyślany ocenić jego twórczość. Każdy album jest jakby zupełnie inną erą w jego twórczosci. Pierwszy album "Portrait of American Family" to nic innego jak zbiór najważniejszych utworów w wznowionym i ulepszonym wydaniu tych z czasów istnienia "The Spooky Kids & Marilyn Manson". Kompletne rockowo-industrialne wypociny... no cóź to dopiero poczatki. Dopiero Kolejny zatytułowany "Antichrist Superstar" z symbolicznego '96 roku, jest gigantycznym dziełem artysty, w którym ostatecznie potwierdził swoją wole bytu i sposób zaistnienia w świecie muzyki. Kolejny znacznie słaby bo rock 'n rollowy oraz glam rockowy wywołał wśród fanów ogromne zaskoczenie i zniechęcenie. A mowa tu o "Mechanical Animals". Powtórkę z rozrywki za czasów Antichrist Superstrar mamy przy premierze kolejnej płyty "Holy Wod", która aż do dziś chwali się największą popularnością jak i kontrowersyjnoscią wśród wszystkich tych, którzy kiedy kolwiek tę płytę choć we fragmentach usłyszeli. Bez wątpienia jest to najmocniejszy materiał, lecz ja wole tą kolejną "The Golden Age Of Grotesque". Jest najbardziej czysto-gitarowy od pozostałych oraz świetna tematyka, przedstawiająca czasy sztuki teatralnej za czasów II wojny światowej. Pozostały jeszcze trzy albumy o których nie warto się wypowiadać z szacunkiem, z szczególnie o kolejnym z koleji jakim jest "Eat Me, Drink Me". Jest to twórczość typowo zakompleksiona i miłosna. Kompletnie to samo co F. Mercury zrobił z pierwszą swoją solową płytą pt. "Mr. Bad Guy". Dno do potęgi miękkiego bata. Już znacznie lepsze są dwa ostatnie albumy, "The High End Of Low" oraz "Born Villain", lecz nie koniecznie budzą jakieś tam szczególne sympatie wśród fanów przyzwyczajonych do tego Mansona z czasów Antichrist Superstar czy Holy Wod, czyli bardzo agresywnego, wulgarnego, zdecydowanego i przedewszystkim kreatywnego. Dziś twórczość Mansona spada do poziomu kompletnego bzdurnego bełkotu i do popularności przedgrupy występującej na scenie przed takimi gigantami jak np. "Rolling Stones". No ale nie każda tematyka, jaką przedstawiają nam artyści w swoich albumach nie musi zawsze równie się podobać. Byle się od siebie różniły, a najlepiej właśnie robi to Marilyn Manson w swojej twórczości. Ja stawiam na album "The Golden Age Of Grotesque" z 2003 roku, a wy??? Głupie pytanie jak widać musiałem ten temat wygrzebać z przeszło ponad roku, czyli WY wogule nie znacie się na sztuce <żal> Exclamation
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yjje



Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 55
Skąd: Wilkowo

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię tego gościa i sam zespół. Początkowa niechęć wywołana wyglądem samego Briana i reszty zespołu odeszła na drugi plan gdy spróbowałem posłuchać płyty Holly Wood.
Specjalnie nigdy nie będzie i nie interesował mnie wygląd Briana, lecz muzyka. Ten element zasługuje na brawa. Nie usłyszałem i być może nie usłyszę nigdy czegoś takiego jak Antichrist Superstar. Zespół czy sam frontman mają w sobie to coś, ten pierwiastek szaleństwa (co prawda odpowiednio dozowanego..), który tak cenie w muzyce.
Cenię muzykę MM, bez względu na to jaki szum robi wokół siebie Brian. Niektórzy kochają inni nienawidzą. Zdania są podzielone. Mi przypadły do gustu brzmienia płyt Mansona i spółki co też bardzo mi się opłaciło Smile
_________________
,,I'm filling the cracks that ran through the door
And kept my mind from wandering.
Where will it go?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yjje napisał:
Lubię tego gościa i sam zespół. Początkowa niechęć wywołana wyglądem samego Briana i reszty zespołu odeszła na drugi plan gdy spróbowałem posłuchać płyty Holly Wood.
Specjalnie nigdy nie będzie i nie interesował mnie wygląd Briana, lecz muzyka. Ten element zasługuje na brawa. Nie usłyszałem i być może nie usłyszę nigdy czegoś takiego jak Antichrist Superstar. Zespół czy sam frontman mają w sobie to coś, ten pierwiastek szaleństwa (co prawda odpowiednio dozowanego..), który tak cenie w muzyce.
Cenię muzykę MM, bez względu na to jaki szum robi wokół siebie Brian. Niektórzy kochają inni nienawidzą. Zdania są podzielone. Mi przypadły do gustu brzmienia płyt Mansona i spółki co też bardzo mi się opłaciło Smile


Noo wkońcu pojawił się ktoś, kto zna się na prawdziwej sztuce. Co do Briana to mnie się wydaje, że tak czy tak trzeba go doceniać nawet jeśli się go nie lubi, bo on naprawde robi.... no robił wielkie "spustoszenie". Drugiego takiego jak Briana już nie będzie. On jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Z resztą i dobrze bo jak widzę tych niektórych pospolitowców którzy myślą, że jak zapuszczą włosy, nauczą się grać np. na gitarze i myślą, że są kreatywni to mnie dosłownie śmiech zalewa Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek