FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Rammstein
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Rammstein
Lubisz
45%
 45%  [ 27 ]
Nie lubisz
20%
 20%  [ 12 ]
Uwielbiasz
8%
 8%  [ 5 ]
Nie nawidzisz
15%
 15%  [ 9 ]
Nie znasz
10%
 10%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby kogoś interesowało to jutro risza sprzedaż biletów na koncert który odbędzie się 12 marca w Łodzi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mnie urzekło, jeśli chodzi o nową płytę:

http://www.youtube.com/watch?v=6LmuJHZBGeU
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorszy numer z calego albumu Very Happy
Bilety na Lodz juz kupione. Uslyszec Du hast na zywo - tego nie moglem sobie odpuscic. Kiedy ogladam wersje z Volkerball juz sie we mnie gotuje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h1rszu napisał:
Najgorszy numer z calego albumu Very Happy


Nie znam ani całego albumu ani Ciebie, ale to nie powstrzymuje mnie przed stwierdzeniem, że jesteś głupi Wink
Też się pewnie do Łodzi wybiorę, w końcu trzeba
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA! Dzisiaj wróciłam właśnie z koncertu Rammstein, no i muszę przyznać, że cieszę się, że jestem znowu tu na tym forum, że wróciłam w jednym kawałku, że przeżyłam na tej płycie...Koncert trzeba przyznać, jak można się było z resztą spodziewać, zaplanowany od pierwszej do ostatniej sekundy. Rozpoczęty mocnym wejściem, poprzez rozdzieranie kurtyny, przebijanie się światła i po kolei pokazujących się członków zespołu, Till oczywiście na końcu, no i oczywiście największa światłość padła zza jego pleców - tak się rozpoczęło, Rammlied - hehe sprytnie przemyślana pieść na początek, wprowadzenie do powracającej legendy. A potem już poszło, ognie, wybuchy, fajerwerki, które po sznurach docierały do miesjc siedzących, gdzie na końcu wybuchały, no i traducyjnie numer z pontonem pływającym po płycie, ah no i zapomniałąbym o papierowej spermie na "Pussy" hehe, rany... Hyh, generalnie spektakularny występ, ciągle się coś działo, podłoga drżała, ludzie chórem śpiewali, interesujące przeżycie. CO do płyty to w pewnym momencie moje nogi nie dotykały już podłogi...hehe, polecam wszystkim szatanom Twisted Evil Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny zaniedbany temat. Ludzie co z wami? Very Happy Więc zaczne lepiej wszystko od początku. Kto nie zna rammstein ręka do góry? Dziękuję Very Happy W takim razie dużo pisać tu nie trzeba i szczeże się przyznam choć kocham ten zespół to właśnie niewiele potrafię o nim napisać Poprostu industrial w czystej jego postaci i tyle. Sami zresztą jeszcze lepiej to nazwali "Tanz Metal" czyli metal taneczny i nie trzeba się tu dokładnie wsłuchiwać żeby stwierdzić, że jest to zespół nie koniecznie do pogowanie, lecz przedewszystkim do normalnego i swobodnego tańca. Ich muza jest powolna, starannie przemyślana i bardzo ciężka, ale zarazem też cholernie lekka i melodyczna. Powaga przy tym można naprawde tańczyć i świetnie się bawić Teksty troche mniej mi się podobają, w których jest aż zbyt za dużo specyficznej miłości. No jak to Niemcy. Weźmy na to następujące piosenki: Heirate Mich z ich pierwszego albumu mówi o nekrofili. Kolejny album Sehnsucht jest już chyba bardziej zboczony, w którym Tier, Laichzeit mówi o pedofili, a Spiel Mit Mir o kaziroctwie i podobnie jak Buck Dich czyli przeszło 3 minuty ostrego pospolitego ruchania. W kolejnych albumach również spotykamy się z rżnieciem na maxa, bo już w Mutter jest piosenka podobna właśnie do Buck Dich czyli Rein Raus. W Rosenrot jeszcze np. piosenka Man Gegen Man o homoseksualiźmie i Te Quiero Puta o prostytucji. Najwięcej kontrowersji było i nadal jest w Pussy z ostatniego albumu.... lekcja wychowania seksualnego w praktyce, na poważnie i dosłownie Shocked Ale nie tylko samym seksem chłopaki z Rammstein żyją. Piosenka Sonne i Adios z Mutter mówią o narkotykach. Ich Will również z tej płyty o władzy. W albumie Reise, Reise mamy dwa polityczne Moskau i Amerika, zaś Mein Teil opowiada o kanibalu z Rotenburga. Każda płyta i każda piosenka jest mocno tabu i mocno kontrowersyjna, dlatego dla mnie tam słowa ważne nie są tylko te mocne wypracowane, głębokie, ciężkie i twarde jak skała brzmienie. Mutter z 2001 to mój typ, a wasz???
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Kolejny zaniedbany temat. Ludzie co z wami? Very Happy


My wypowiadamy się tylko na temat sensowych zespołów
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Corey napisał:
Kolejny zaniedbany temat. Ludzie co z wami? Very Happy


My wypowiadamy się tylko na temat sensowych zespołów


Laughing Laughing Laughing Jak według ciebie Rammstein nie jest sensownym zespołem to ja przepraszam i bez obrazy, ale to chyba Forum Specjalnej Troski Laughing Laughing Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!


Ostatnio zmieniony przez Corey dnia Pon Lis 19, 2012 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, nie znajdziesz tu zrozumienia
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
niestety, nie znajdziesz tu zrozumienia


No właśnie zauważyłem.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek