FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Roxette
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Roxette
Co?
10%
 10%  [ 6 ]
Ujdzie
10%
 10%  [ 6 ]
Tylko ballady
1%
 1%  [ 1 ]
Tylko żwawsze kawałki
6%
 6%  [ 4 ]
Lubię
27%
 27%  [ 16 ]
Bardzo lubię
22%
 22%  [ 13 ]
Uwielbiam
12%
 12%  [ 7 ]
Nie lubię
8%
 8%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 58

Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jako support ma zagrać Wilson Square. Zna ktoś tę kapelę...? Po otworzeniu pierwszego lepszego klipu na youtube.com mam wrażenie, że słyszę jakieś naleciałości "queenowe"... No ale może tylko tak mi się wydaje.

http://www.youtube.com/watch?v=N2PZlWrLdzQ
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zyciu nie slyszalem. szkoda, mialem nadzieje na ewe <3 Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, myślałem, że już dawno po koncercie i nie mam już czego żałować... Confused
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert w Warszawie wypadł rewelacyjnie! Zespół wyszedł w świetnej formie i nastroju, Marie poczyniła ogromne postępy w rehabilitacji od czasu występu sylwestrowego i teraz może już praktycznie swobodnie poruszać się po scenie, co zresztą zostało niesamowicie ciepło przyjęte przez publiczność i zaowocowało naprawdę wzruszającymi momentami - zwłaszcza podczas Silver Blue, Wish I Could Fly oraz Fading Like A Flower. Ten pierwszy został wykonany identycznie z wersją live z St. Petersburga 2010 znaną z edycji deluxe Charm School:

http://www.youtube.com/watch?v=d54_PG7ie6Q

Roxette zagrał praktycznie wszystkie swoje największe hity - a jest ich zbyt wiele, aby wymieniać. Smile Wyróżnię natomiast It Must Have Been Love (rzeczywiście udało im się przenieść nas do Hollywood, jak zapowiedział Per Smile) oraz bisowe Spending My Time, choć największy szał odnotowałem podczas Joyride oraz How Do You Do wspaniale przechodzącym w Dangerous.

Nie zabrakło też polskich akcentów - na scenie pojawiła się flaga z napisem "Polska kocha Roxette" w ich ojczystym języku, niesamowicie sympatycznie wypadła też prezentacja poszczególnych członków zespołu - basista po całym dniu testów zareklamował Tyskie jako zdecydowanie najlepsze polskie piwo Smile natomiast gitarzysta zabłysnął heavymetalową interpretacją szlagieru "jedzie pociąg z daleka", czym rozbroił absolutnie wszystkich. Very Happy Ogółem był to jeden z najbardziej entuzjastycznych i "pozytywnych" koncertów, w jakich uczestniczyłem - atmosfera była po prostu genialna i pozwoliła na te dwie godziny cofnąć się w czasie do tego bajecznego okresu w życiu, kiedy wszystko było takie proste i beztroskie... W tym miejscu dziękuję wszystkim fanom, którzy pomogli wytworzyć tę magię. Byliście wspaniali! :*
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marie w naprawde dobrej formie. wiadomo, ze no gór raczej unika, ale wszystko to jakos tak zrobili, ze mimo wszystko nie odbija sie to negatywnie na brzmieniu kawalków. zaskoczylo mnie tez to, ze wiekszosc ludzi dookola swietnie znalo teksty. myslalem, ze bedzie mocno piknikowo z masa przypadkowych ludzi, ktorzy beda znali tylko listen to your heart i it must have been love, a tymczasem okazalo sie, ze w zasadzie wszyscy dookola mieli obcykany caly set, moze z wyjatkiem tych 2/3 nowych kawalkow. tak jak pisalem na lascie, zabraklo mi tylko queen of rain i almost unreal, ale wiedzialem, ze ich nie bedzie, bo set jest taki sam wszedzie, poza tym, oni z jakiegos powodu nie lubia almost unreal. ale nic to, poza tymi dwoma, zagrali w zasadzie prawie wszystko, co moglem chciec, a i kawalki z nowej plyty na zywo brzmią zdecydowane lepiej niz wersje studyjne.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, publiczność była rewelacyjna i naprawdę miło było patrzeć na ten błysk zachwytu w oczach Marie. Smile Ja najbardziej chciałem usłyszeć Crash Boom Bang oraz Anyone, ponieważ z tymi dwoma utworami jestem ogromnie związany emocjonalnie... niestety są to również jedne z najbardziej wymagających utworów w repertuarze Roxette, a Marie jak wiemy jest po bardzo dramatycznych przejściach - przecież ona jeszcze niedawno uczyła się na nowo mówić, a do dziś pozostaje częściowo sparaliżowana. W tych okolicznościach jestem pełen podziwu, że porwała się na inne tak trudne piosenki, jak It Must Have Been Love, Wish I Could Fly czy Spending My Time i wykonała je bez istotnych czy rażących uproszczeń. Śpiewała czysto i dość pewnie, a jedyne z czym tak naprawdę miewała problem, to wymuszenie rejestru piersiowego. Najważniejsze jednak było to, że dawała z siebie wszystko, starała się jak tylko mogła najlepiej i to naprawdę było widać. No a Queen Of Rain sam chętnie bym usłyszał, również uwielbiam ten kawałek!

Kurczę, gdybym tylko wiedział, że też tam byłeś, to pewnie byłaby okazja na chwilę rozmowy... Ale może na Dream Theater do Katowic się wybierasz? Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bylo pare osob stąd, ale nie za bardzo nawet byla szansa, zeby kogokolwiek spotkac, bo jechalem ze znajomymi samochodem, przyjechalismy, zostawilismy samochod i poszlismy do centrum bo troche ich oprowadzalem po starym miescie, dotarlismy dopiero po 19 do hali, bo nas deszcz przydybal na krakowskim przedmiesciu, no a zaraz po koncercie w samochod i do łodzi, bo oni rano do pracy. wiem, ze kensington byl, no i byl ziutek jak sie okazalo, ktorego spotkalem (drugi juz raz w tym miesiacu) przypadkowo na ulicy w warszawie Laughing to trzeba miec szczescie heheh

na DT niestety na 99% mnie nie bedzie. zobacze ich kilka dni wczesniej na high voltage w londynie. co prawda zostawilem sobie 1% szansy i powrot z uk sobie na 26 bodajze zaklepalem, ale musialby sie zdarzyc cud (czyli nagly przyplyw gotowki lub znalezienie pracy hehe). na razie wygląda na to, ze do konca roku tylko woodstock i high voltage, bo na wiecej mnie nie stac na ten moment.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są już pierwsze nagrania z wczorajszego święta Smile

http://www.youtube.com/results?search_query=roxette+torwar&aq=f
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była okazja się spotkać, szkoda, obalilibyśmy sobie... ciepłą colę... No ale do koncertu. Dla mnie również było to jedno z najpozytywniejszych przeżyć w życiu. Naprawdę chyba tylko raz byłem na koncertach świadkiem takiej wyjątkowej atmosfery. Więź między zespołem a publiką była tak mocno odczuwalna, że wręcz prawie namacalna. To było wręcz wzruszające. Myślę, że ten koncert był na tyle udany, że spokojnie mógłby znaleźć się na oficjalnym DVD z tej trasy. Generalnie publiczność stanowiła pokoleniowy przekrój ale cieszyła duża ilość młodych a nawet bardzo młodych ludzi, którzy chyba paradoksalnie najlepiej znali teksty utworów. Fajnie, że nie dla wszystkich młodych liczy się dziś tylko lady zgaga, monika brodka czy piosenki o umbrelli śpiewane przy dużym zatwardzeniu.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie, wspomniałem o Crash! Boom! Bang!, ale zapomnaiłem, że przecież nagrali oni też Almost Unreal... Smile Sliczny kawałek, który cudnie byłoby usłyszeć...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to zabrakło mi przede wszystkim "Vulnerable", "Anyone" oraz "I'll be alright" (z solowego repertuaru Pera). No ale i tak niedzielny koncert był rewelacyjny Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ba, według mnie Roxette to Abba lat 90-tych. Co ciekawe może, nawet jak uciekali z rocka w totalną dyskotekę (pod koniec lat 90-tych), te melodie nadal potrafiły być piękne i chwytać za serce. No właśnie, chyba przepiękne melodie i przebojowość to coś co jest ich znakiem firmowym. Przesładzam wiem, ale w przypadku takiego numeru "Crash, Boom, Bang" dostaję zawsze ilekroć słucham, gęsiej skórki, co zdarza mi się nieczęsto, podobnie jest przy "Milk, Toast & Honey". Kto k.... wpadł na tak bezbłędne aranżacje i melodykę? The Look to taki dynamit, że od razu jest w stanie przenieść człowieka w inny wymiar; jakże pozytywny i chwalebny wymiar dobrze pojętej przebojowości (jest to aktualne, zwłaszcza że gwiazdą obwołuje się byle panienkę, która pokazując cycek albo pulpetkę, która wyjąc rzekomo jak Amy Winehouse jest w stanie porwać miliony). Kurwa, gwiazdorstwo to nie jest coś czym warto szafować. Na status gwiazdy trzeba sobie zasłużyć. Jak słyszę, że Adele czy Lady Ga Ga to himalaje dzisiejszych dokonań muzycznych ogarnia mnie naprawdę egzystencjalny lęk, że może jestem za stary i powinienem zostać stracony przez apostołów dzisiejszej popkultury. Oczywiście, najlepsze życzenia i zdrowia przede wszystkim dla Marie i weny twórczej dla Per'a, który spokojnie mógłby stanąć w szranki ze swoim rodakiem Ben'em Andersson'em Wink

PS Oczywiście przepraszam za przekleństwa w tekście, ale moje irytacja jest zbyt duża Wink
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Przesładzam wiem, ale w przypadku takiego numeru "Crash, Boom, Bang" dostaję zawsze ilekroć słucham, gęsiej skórki,

+ tysiąc pięćset sto dziewięćset.

Kiedyś to dla mnie było tylko przejście ("I still feel the heat and the taste od your kisses..."), teraz zaś cały numer od początku bierze klimatem, niepokojące zwrotki, ten taki rozmyty, bezradny refren... No a wspomniane już przejście - ciary stąd do Sztokhlomu. Po czym jeszcze te niby-orkiestrowe instrumentalne motywy. Genialna rzecz i zdarza się, że takie rzeczy niestety się kryją się gdzieś na zapomnianych albumach - a to był kurwa singiel! I jakim cudem coś takiego gdzieś przepadło zapomniane...?

No i ciary biorą jeszcze na samo wspomnienie warszawskiego koncertu, a dokładnie tego przejścia z How Do You Do w Dangerous - po prostu wystrzelili mnie w kosmos, brak mi słów, jakie to było niesamowite... więc powiem tylko - Hogarth Srogarth Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie moja kobieta totalnie zaskoczyła kupując nam bilety na koncert Roxette w Birmingham. Także po 6 lipca rzuce jakaś drobną relację. Widział ktoś ich na żywo. Sama hala NEC Arena a raczej LG mnie mało przekonuje bo byłem w tamtym roku na Alter Bridge i scena w podkowę słabo sie spisała odnośnie akustyki;
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzialem rok temu w warszawie - swietnie sie bawilem Wink marie po tym co przeszla jest naprawde w lepszej formie, niz myslalem. zajebisty powrot do lat mlodosci mialem Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi (minęło juz prawie pol roku ...) byli w kapitalnej formie choc poruszanie sie na scenie sprawia Marie niemały kłopot to głos ma na rewelacjnym poziomie i o czywiscie Per również dawał rade Wink Niestety nie pamietam juz calej set listy ale wiem ze wszystkie hiciory poleciały a na sam koniec cala hala skakala do The Look. jedyny minus to ta cholerna LG Arena w Birmingham - strasznie slabo to slychac na trybunach.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek