FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
METALLICA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

METALLICA: TAK CZY NIE?
TAK
70%
 70%  [ 111 ]
NIE
22%
 22%  [ 36 ]
ZYJE NA INNEJ PLANECIE I NIE ZNAM
6%
 6%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 158

Autor Wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja s'e pojadę bo dawno nie słyszałem Misery na żywo. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cholernie żałuję, że musiałam odpuścić Sonisphere...
Szlag mnie po prostu trafia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja żałuje tego don't tread on me... no cóż, nie można miec wszystkiego. praca, brak kasy, widzenie mety wczesniej 3 razy i awersja do koncertow na bemowie Razz licze, że tak im sie spodoba granie tych kawalkow, ze czasem wrzucą cos z tych mniej znanych, jak don't tread on me, do setu.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
praca, brak kasy


Rany, nie przypuszczałem, że te dwie rzeczy mogą się ze sobą łączyć. Laughing
Enyłej - no gratuluję Bizonie, żeś wreszcie coś sobie znalazł, bo dopiero teraz się o tym dowiaduję Wink

No a ja akurat miałem szczęście wczoraj tam być, a wrażenia mam pozytywne. Smile I jeszcze się na Acidów połowicznie załapałem. xD

Oprócz zagranego od tyłu "Czarnego Albumu" puścili jeszcze m.in.(w kolejności randomowej wymienię, bo chyba nie pamiętam prawdziwej) "Hit the Light", "Master Of Puppets", "Shortest Straw", "Seek And Destroy", "For Whom The Bell Tolls"... i jeszcze parę kawałków których już niestety nie kojarzyłem. Z innych gigantów zabrakło mi m.in. "Until It Sleeps", "Whiskey in The Jar", "Devil's Dance" czy "Battery".
Trudno mi wskazać ulubione wykonanie, bo ja tam w sumie na co innego zwracałem po jakimś czasie uwagę, na coś, czego się nie na tym koncercie nie spodziewałem, a mianowicie na to, że został on zobrazowany pokazem sztucznych ogni, wysysami prawdziwego ognia, wystrzałami przypominającymi serię z karabinu maszynowego no i jeszcze laserami, które myślałem, że są wyłącznie specyfiką Jean Michel Jarre'a, a tymczasem coś widzę, że to jakaś nowa moda się z tego zrobiła. Smile

No i jeszcze sam areał lotniska zrobił na mnie ogromne wrażenie(a byłem na nim po raz pierwszy) - całość przypominała miasteczko Woodstock, tylko, że nie było namiotów sypialnych, no i pozostawały duże obszary wolnej nie zapełnionej przez lud przestrzeni(więc wydaje mi się, że sam Woodstock nie ma aż tak wielkiej powierzchni, a ludzi było pi razy drzwi chyba tyle samo). Pod koniec koncertu jednak dawał się we znaki znany również z Woodstocku męczący i wszechobecny kurz(między zęby mi się przedostawał Rolling Eyes Laughing), a i okoliczne ulice zostały zamknięte dla ruchu i cały nasz przemarsz przypominał jakąś paradę czy tam pochód. :]

Generalnie jednak mi to aż tak bardzo nie przeszkadzało i myślę, że zagoszczę na tym lotnisku i na tym festiwalu jeszcze nie raz. Wink

P.S. Współczucia dla Ziutka, który musiał oglądać koncert zza płotu... :/
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju, bawiłem się jak jeszcze na żadnym Sonisphere - a na dwóch ostatnich byłem z biletami Wink Jednak dobre towarzystwo, brak ścisku na płycie i piwo po 1,78 to była zajebista sprawa Smile

Bizon napisał:
ja żałuje tego don't tread on me... no cóż, nie można miec wszystkiego.

Nie martw się, jak się można było spodziewać - całkiem zjebali na żywo Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
Z innych gigantów zabrakło mi m.in. "Until It Sleeps", "Whiskey in The Jar", "Devil's Dance" czy "Battery".

Hm, z tego gigantem to jest chyba tylko Battery Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu,po w sumie 19h podróży w obie strony Twisted Evil wróciłem z wczorajszego koncertu.Po raz pierwszy miałem okazję widzieć ich nażywo,więc ne mam porównania z innymi występami.Pierwsze 3 utwory generalnie nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia Razz,ale od For Whom The Bell Tools było głównie już tylko lepiej.Z Czrnej płyty najlepeij wg mnie wypadły:Wherever I May Roam,Enter Sandman,The Unforgiven oraz My Friend Of Misery.Fuel na biś wyszedł bardzo zgrabnie.Największym zaskoczeniem było dla mnie One,do którego jakoś nigdy nie byłem przekonany,a tutaj stałem jak zahipnotyzowany Very Happy-może to kwestia tych laserów, które były w bardzo floydowo/gilmourowym stylu Razz.W każdym razie to był kapitalny moment.Na koniec wybrzmiało Seek & Destroy, którego na płycie zwyczajnie nie lubiłem nigdy,a w wersji live zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie Wink.W sumie w setliście brakło mi co najmniej utworów,a więc Fade To Black oraz Bleedeing Me,które bez żadnego żalu wymieniłbym za Hit The Lights, czy The Shortest Straw Razz.Fajny był też motyw na koniec,gdy stali chyba z 5 minut i każdy rzucał do publiki czym miał Wink.Podziękowali polskim fanom za wsparcie itp-liczyłem,że może zagrają jeszcze 1 bis,ale niestety nic z tego nie wyszło.
A teraz kilka uwag pozamuzycznych-jeszcze nigdy nie byłem na koncercie z tak BEZNADZIEJNĄ publiką.Zdecydowana większość stała jak kołki i nie chciało im się nawet poklaskać po utworze.1szy raz ożywili się dopiero przy Nothing Else Matters Rolling Eyes.Wielu ludzi opuściło płytę tuż po zakończeniu Czarnej Płyty,a bisy wyklaskali w sumie tylko ludzie z przodu sceny.Szczytem absurdu była 1 laska siedząca na składanym krzesełku pośród tłumu Laughing.Wydaje mi się także,że na początku nie było najlepiej z nagłośnieniem,ale może to tylko mój wymysł.Co do Machine Head to spuszczę na nich zasłonę milczenia Cool Razz.W każdym razie jestem zadowolony z tego,że tam byłem i Metallica to jednak świetny zespół jest Razz i jako substytut za Black Sabbath sprawdzili się znakomicie Smile.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Setlista

The Ecstasy of Gold
(Ennio Morricone song)
Hit the Lights
Master of Puppets
The Shortest Straw
For Whom the Bell Tolls
Fight Fire With Fire
(tour debut)
Metallica: The Black Album (Short Film)
The Black Album
The Struggle Within
My Friend of Misery
The God That Failed
Of Wolf and Man
Nothing Else Matters
Through the Never
Don't Tread on Me
Wherever I May Roam
The Unforgiven
Holier Than Thou
Sad But True
Enter Sandman
(preceded by bass solo)
Encore:
Creeping Death
(tour debut)
One
Seek & Destroy

Mój pierwszy koncert Mety jak poprzedników. Fakt inna publika niż na Ironach, tam więcej luda szalało w dalszych rejonach i śpiewało. A tu czasem miałam wrażenie, że przyszli tylko dla Nothing Else.

Efekty laserowe, pirotechniczne, piekielne fajne wrażenie robiły, wejście do One z odgłosami wystrzałów bardzo nastrojowe i mroczne. Usłyszałam mocne Sad but True :] i zostałam zaspokojna w tym temacie Wink
Ogólnie zgadzam się z Anunakim. I rozbroili mnie chłopcy zwłaszcza Lars, który polewał woda ludzi prosto ze swoich ust czy drażnił przy rozdawaniu chyba ze 30pałeczek. Ogólnie chyba najdłuższe schodzenie ze sceny jakie widziałam na takim big koncercie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Co do Machine Head to spuszczę na nich zasłonę milczenia Cool

A mógłbyś chociaż jednym zdaniem streścić? Bo ciekawa jestem Razz

W sumie to wybierałam się na ten koncert, ale wyszło inaczej i z tego co czytam w necie wynika, że dupy nie urywało... Rolling Eyes to chyba nie mam czego żałować Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agusiaa_w napisał:
Anunaki napisał:
Co do Machine Head to spuszczę na nich zasłonę milczenia Cool

A mógłbyś chociaż jednym zdaniem streścić? Bo ciekawa jestem Razz


Przyznaję bez bicia,że ich twórczości prawie nie znałem jadąc tam Razz.Ale w sumie nie musiałem ich znać skoro każda zaczynała się i trwała wg tego samego schematu Laughing-napieprzanie+jakieś tam czasem solo+napieprzanie-schematyczne do bólu Razz.W najmniejszym stopniu mnie to nie zaciekawiło,a nawet sprowokowało do ziewania,ale o dziwo,gdy pojawiła się Metallica,to senność przeszła mi jak ręka odjął Razz Wink.Żałuje tylko,że przez moich towarzyszy przegapiłem Black Label Society Twisted Evil.

agusiaa_w napisał:
W sumie to wybierałam się na ten koncert, ale wyszło inaczej i z tego co czytam w necie wynika, że dupy nie urywało... Rolling Eyes to chyba nie mam czego żałować Wink


Jeśli chodzi Ci o Machine Head,to nie masz czego żałować,ale jeśli chodzi o Metę (oczywiście jeśli nigdy na nich nie byłaś, to masz czego żałować Razz-przynajmniej według mnie Smile.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, Mety mi szkoda... Ale kto robi koncert w środku tygodnia i to jeszcze 450 km ode mnie Evil or Very Mad
Co do Machine Head - no oni tak właśnie grają Razz Ale to nic, mają być na Woodzie w tym roku, to sobie obczaję. I dzięki za odpowiedź Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fight Fire With Fire to była moc. I nie bluźnij - jeśli coś z Kill 'Em All ma rację bytu, to między innymi Hit the Lights, które sprawdziło się jako genialny otwieracz koncertów. Anunaki, jak rozumiem, w Pradze byłeś? Bo tam grali Fuel na bis, u nas nie.

Natomiast nie martwcie się - dobra zabawa była za płotem Wink Tam nikt nie stał jak kołek Smile
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Anunaki, jak rozumiem, w Pradze byłeś? Bo tam grali Fuel na bis, u nas nie.


Byłem w Warszawie-Laughing Laughing Laughing,chyba mi cos na słuch padło w takim razie,bo byłem pewny,że grali Fuel przynajmniej jego początek Laughing-facepalm zaliczyłem Ziutek właśnie dzięki Tobie Embarassed Laughing.A słyszałeś Black Label Society?Dobrze zagrali?
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że może do Pragi miałeś bliżej z Wrocławia, no ten Fuel mnie zastanowił Wink

BLS jak zawsze - absolutnie bezbłędny rozpierdol, Zakk choć wokalnie już nie daje tak rady jak za młodu, to też siary nie robi, oczywiście sporo za dużo jego onanizmów gitarowych między utworami, ale można mu to było wybaczyć za taki set.
Właśnie, po zostawiającym we mnie spory niedosyt koncercie w Stodole w marcu zeszłego roku, naprawdę zarzucili taką setlistę w porównaniu z ilością czasu, jaki mieli, że ojapierdolę... Bleed For Me (!!!), Suicide Messiah, Funeral Bell na otwieracz, Godspeed Hellbound z nowej płyty, zresztą, co ja będę:
http://www.setlist.fm/setlist/black-label-society/2012/bemowo-airport-warsaw-poland-7bdfaefc.html

Aha, no i nie zrozumiecie tego, bo trochę za ciężko - ale Gojira po prostu zmiażdżyła wszystko. To jest jeden z największych i najciekawszych w tym momencie zespołów w metalu w ogóle.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie słuchałem i stwierdziłem, ze z perspektywy czasu SUICIDE & REDEMPTION to najlepsza rzecz Mety od jakichś bez mała 20 lat prawie... a nie wiem czy nie musiałbym się aż cofnąć do To Live is To Die...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toć od początu mówiłem, że ostatnim ich numerem, który mnie tak ruszył było chyba To Live is to Die, bo nawet nie Unforgiven.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych "mniejszych" to dobry jest też No Leaf Clover z S&M, no ale dzie tam mu do TLITD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś słuchałem ich jeszcze bardziej maniakalnie, niż dziś słucham Queen. Uważam, że byli swojego czasu genialni i piewrsze cztery płyty były naprawdę mocne.

Począwszy od piatej - można mieć wątpliwości, ale paradoksalnie, im dalej jestem od zespołu i im rzadziej ich słucham, tym milej wspominam jak ja to mawiam podwójny, wydawany na raty, album (re)Load - i jeżeli cokolwiek puszczę tego zespołu to przede wszystkim to.

St Anger dla mnie akurat był miłym zaskoczeniem. Album trudny w odbiorze, ale po kilkudziesięciu przesłuchaniach (masochista jestem, wiem) wchodzi w końcu do głowy. I wyjść tak łatwo nie chce.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
Strona 29 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek