FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Aerosmith
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Aerosmith
Bardzo lubię
37%
 37%  [ 25 ]
Może być
50%
 50%  [ 33 ]
Nie lubię
9%
 9%  [ 6 ]
Nie znam
3%
 3%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wujek Steven odpalił czerwone skrzydła Very Happy
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach Steven, byś nową płytę nagrał i do Polszy przyjechał Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
Ach Steven, byś nową płytę nagrał i do Polszy przyjechał Razz


Już był Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak i wywiadzie dla tvp w 1994 roku mówił coś , że miał kiedyś dziewczyne Polke Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię.
Za rewelacyjny krążek uważam debiut - wiadomo, Dream On, ale jakże świetnym rockerem jest takie (choc w fantastyczny sposób proste) Make It! A Mama Kin? Somebody? One Way Street?

Żeby byc szczerym, jest to jedyna płyta, którą w całości posiadam Wink

No ale znam jeszcze kilka(naście?) mniej lub bardziej popularnych kawałków i wywierają na mnie bardzo pozytywne wrażenie, tak samo jak jajcarskie i luzackie teledyski. Dude Looks Like A Lady, Love In An Elevator, Rag Doll, nawet te przesłodzone I Don't Wanna Miss Thing - chciałbym, żeby dziś na listach przebojów spotykano TAKIE utwory...

Myślę, że ciekawie byłoby się wybrac na ichni koncert... Nie wiem, gdzie teraz i czy w ogóle mają trasę... Jeśli zjawią się w jakimś pasującym mi terminie w Polsce - będę!
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Tak i wywiadzie dla tvp w 1994 roku mówił coś , że miał kiedyś dziewczyne Polke Razz
taa mówił też że jego dziadek był Polakiem Very Happy
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
Lukas napisał:
Tak i wywiadzie dla tvp w 1994 roku mówił coś , że miał kiedyś dziewczyne Polke Razz
taa mówił też że jego dziadek był Polakiem Very Happy


Chyba nie powiedział całej prawdy Wink Steven ma słowiańskie korzenie, ale niekoniecznie polskie Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnrad napisał:
Żeby byc szczerym, jest to jedyna płyta, którą w całości posiadam Wink


zaopatrz się w jeszcze Toys In The Attic oraz Rocks i stawiam na to moją reputację że ci się spodoba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
Qnrad napisał:
Żeby byc szczerym, jest to jedyna płyta, którą w całości posiadam Wink


zaopatrz się w jeszcze Toys In The Attic oraz Rocks i stawiam na to moją reputację że ci się spodoba Very Happy
Polecam też album Get Your Wings z numerami Seasons Of Wither czy Lord Of The Thighs
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię szczególnie za kapitalne Sweet Emotion, Fallen Angels, Dream On, Hole In My Soul, Crazy, Mamma Kin, Walk This Way, Living On The Edge. Oczywiście słucham też innych tak tej z Armageddonu też Laughing
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tkacz



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 172
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aerosmith... Zespół ten poznałem dzięki piosence "Janie's got a gun", która za pierwszym razem mocno chwyciła mnie za serce. Mam do tego utworu ogromny sentyment. Potem poznałem kolejne sztandarowe kawałki: "Livin on the edge", "I don't wanna miss a thing", "Cryin", "Rag doll", a także dowiedziałem się, że to oni grają "Crazy" Wink Brzmienie, styl i kunszt zespołu oczarowały mnie. Kupiłem jakieś stare, nieaktualne Greatest Hits za 20 zł i czar ogarnął mnie jeszcze bardziej. Postanowiłem kupić kolejną płytę. Nie było albumu z moimi ulubionymi piosenkami, więc losowo wybrałem tajemniczy krążek z lat siedemdziesiątych. Nazywał się Toys In The Attic. Odpaliłem go sobie w domu i... rozczarowałem się. To nie ten Aerosmith, którego do tej pory znałem. Muzyka jakaś taka nieemocjonalna, bezbarwna, nijaka, bez wyrazu - takie miałem odczucia. Wkrótce jednak przyzwyczaiłem się i nawet polubiłem tę płytę. Następne trzy kupione hurtem albumy (Get Your Wings, Draw The Line i Rock In A Hard Place) znowu mnie zawiodły. Nie dość, że kawałki były, jak wtedy myślałem, nieciekawe i bezbarwne, to jeszcze bardzo do siebie podobne, na jedno kopyto. Nie wiem, jak to się stało, ale po jakimś czasie jednak pokochałem również tę starszą twórczość Aerosmith. I kupiłem jeszcze sześć oryginalnych albumów, w związku z czym mam ich teraz dziesięć. Udało mi się zdobyć nawet dwa prawie niedostępne w Polsce albumy z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych - Pump i Get A Grip. Obecnie lubię oba oblicza Aerosmith - zarówno to starsze, "bluesowe", jak i to nowsze, "balladowe". Sam się sobie dziwię, bo w muzyce Aerosmith, a już na pewno tej starszej, nie ma nic szczególnego, nic wielkiego, nic specjalnie oryginalnego. Ba, Aerosmith, zwłaszcza w pierwszej fazie twórczości, grali na jedno kopyto, jednostajnie. Gdybym do lubienia ich starszej muzyki nie musiał się zmusić (ze względu na uprzedni zakup płyt Wink ), prawdopodobnie nigdy bym się w nią nie zagłębiał. Tak czy inaczej, udało mi się polubić obie strony twórczości Aerosmith i bardzo dobrze się z tym czuję Smile Ta starsza muzyka ma przynajmniej jeden walor - jest w niej ciepło, radość życia, działa uspokajająco (mimo że dość mocna), poprawia nastrój. Ta nowsza ma mocnego rockowego kopa.
_________________
Twoja stara nie umie zanucić zwrotki "Jest już ciemno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe bo moim zdaniem Aerosmith w 70-tych byli bardziej poukładani muzycznie, każdy instrument miał swój czas i miejsce. Również barwa głosu Stevena była na moje ucho ciekawsza. Moge całe albumy z 70's przesłuchać czego o późniejszych dziełach nie moge powiedzieć bo wszystko gra na raz i po paru kawałkach wkurwia. Co do grania na jedno kopyto hmm to raczej sie nie zmieniło bo patrząc na Get a Grip to niby gdzie ta różnorodność na albumie? Anyway Aerosmith u mnie ma wysokie miejsce w kapelach wszech czasów. Bo niby kto zacznie utwór tak jak wujek Steven w Nine Lives lub zakończy jak The Farm Very Happy
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aerosmith teraz to radiowa paka, trochę bardzoiej rockowa. Aerosmith w latach 90-tych jest OK, choć zbyt wygłądzone i wyszlifowane na potrzeby MTV (choć na płytach są perełki). Aerosmith lat 70-tych- klasyka rocka. Płyta ROCKS jest jedną z lepszych płyt rockowych jakie znam, może nie totalny TOP ale cholernie dobry album. To teraz wszystkie płyty Aerosmith brzmią tak samo- o I DON'T WANNA MISS A THING w ogóle nie będę się wypowiadał. A w latach 70-tych? Tak różne rzeczy jak lekko taneczne SWEET EMOTIONS, metalowe ROUND AND ROUND, Beatlesująco-Queenowe HOME TONIGHT czy rasowo rockowe BACK IN THE SADDLE. Nie móiąc już o tym, ze oryginał WALK THIS WAY włąściwie nie różnic się od tej wersji z RUN DMC co tylko świadczy, że wyprzedzili ten rytmiczny niby rap metal czy jak to zwał o dobrą dekadę...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tkacz



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 172
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
A w latach 70-tych? Tak różne rzeczy jak lekko taneczne SWEET EMOTIONS, metalowe ROUND AND ROUND, Beatlesująco-Queenowe HOME TONIGHT czy rasowo rockowe BACK IN THE SADDLE.

Ale wymieniasz same najlepsze, wyróżniające się kawałki. Na takim na przykład Draw The Line, jak dla mnie, wyróżnia się właściwie tylko jeden utwór - "Kings and queens", być może jeszcze w ostateczności "The hand that feeds" i "Milk cow blues". Pozostałe piosenki to dla mnie totalnie jednostajna kopanina, jeden niekończący się kawałek. Coś w tym jest przyjemnego dla ucha, ale nie uznaję tego za coś wartościowego. Podobnie jest w Rock In A Hard Place. Trzy piosenki są zauważalne: "Cry me a river", "Joanie's butterfly" oraz "Push comes to shove". Reszta ta znowu szamotanina niezbyt odkrywczych dźwięków. Rocks to rzeczywiście jedna z najlepszych płyt Aerosmith i właściwie każdy kawałek ma coś w sobie, choć najbardziej urzekają mnie oczywiście "Back in the saddle" i "Home tonight", no i bardzo dobrze prezentuje się też "Sick as a dog". Toys In The Attic ma mocne i słabsze momenty, ale fakt, że również należy do czołówki aerosmithowych krążków. Tytułowa piosenka jednak, jak dla mnie, totalnie leży. Dwie następne są ledwie znośne, ale "Big ten inch record", "Sweet emotion", "No more no more" i "You see me crying" rzeczywiście rządzą Wink Get Your Wings to krążek z paroma dobrymi kawałkami, szczególnie "Same old song and dance" i "Seasons of wither".
Co jednak mnie denerwuje w tych wszystkich albumach, to emocjonalna jednostajność i pewien brak duszy w tej muzyce. To jest moje czysto subiektywne podejście, bo to samo można by przecież zarzucić albumowi Led Zeppelin II, który jest w końcu uznawany za arcydzieło...

Co do nowszych albumów, owszem, jest to mainstream, muzyka bardziej komercyjna. Niemniej wydaje mi się bardziej barwna, taka z większą iskrą, prawie każdy kawałek na Pump i Get A Grip ma swoją własną duszę, jest rozpoznawalny, wykonywany w odmienny sposób, inaczej zaaranżowany. A takie np. Draw The Line, to 40-minutowa jednostajna łupanina. Takie mam wrażenie...
Stone Cold napisał:
To ciekawe bo moim zdaniem Aerosmith w 70-tych byli bardziej poukładani muzycznie, każdy instrument miał swój czas i miejsce. Również barwa głosu Stevena była na moje ucho ciekawsza.

Mnie ten swoisty bałagan w późniejszej muzyce Aerosmith właśnie dosyć odpowiada, nadaje to pewnego kopa i luzu tym piosenkom Wink Co do barwy, to też odpowiada mi bardziej ta późniejsza. Jest bardziej zachrypnięta, wcześniej było to zazwyczaj coś pomiędzy chrypą i dziwacznym jękiem, oczywiście znacznie hiperbolizując Wink
Stone Cold napisał:
Co do grania na jedno kopyto hmm to raczej sie nie zmieniło bo patrząc na Get a Grip to niby gdzie ta różnorodność na albumie?

Chyba jest jej jednak więcej niż na Rock In A Hard Place Razz Fakt, Aerosmith nigdy nie byli mistrzami różnorodności, ale na przełomie lat '80 i '90 osiągnęli jakieś tam minimum Razz
_________________
Twoja stara nie umie zanucić zwrotki "Jest już ciemno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w co niedzielnym wydaniu National Geographic było wszystko o budowie ciała człowieka - pojawił się też Steven Tyler gdy mówiono o talentach wokalnych. Badali jego struny głosowe i takie tam Smile kto widział ten wie Wink
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queenomaniaczka napisał:
Dziś w co niedzielnym wydaniu National Geographic było wszystko o budowie ciała człowieka - pojawił się też Steven Tyler gdy mówiono o talentach wokalnych. Badali jego struny głosowe i takie tam Smile kto widział ten wie Wink


Widzę, że oglądamy podobne programy na tv. Razz Zahaczasz o Cejrowskiego jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Antares, Cejrowski obowiązkowo xD
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, wujek Steven szaleje Very Happy Upadek
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
FOX



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 148

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aerosmith - niektóre ich przeboje są odlotowe, inne żenująco podobne do poprzednich Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

steven chyba nie tylko rece i bark sobie poobijal przy tym upadku ze sceny, glowe zdaje sie tez, bo odszedl z zespolu... szczerze mowiac, zanosilo sie na to od kilku miesiecy conajmniej, ale mam nadzieje, ze jednak panowie dojdą do jakiegos porozumienia i sie steven wyszaleje solow w przyszlym roku, a w 2011 wroci z aerosmith na trase, bo to wciaz jest jedna z najwyzszych pozycji na mojej liscie zespolow do zobaczenia na zywo.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztof Z.



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno to odejście Tylera to plotka wymyślona przez brukowce, tak naprawdę na razie muzycy skupiają się na solowych projektach, ale zespół istnieje i nie zmienia składu.
Swoją drogą cholernie jestem ciekaw co wymyślą na nowej płycie - ostatnia studyjna była powrotem do bluesa, albumem wręcz nagranym na przekór oczekiwaniom ludzi przyzwyczajonych do ich kolejnych hitów z list przebojów, swoją drogą bardzo ciekawie wyszła. Teraz nie obraziłbym się gdyby np. solidnie przygrzmocili. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie tyle przez brukowce, ile j.perry na twitterze o tym pisal heh a nastepnego dnia tyler z nim wystapil na koncercie i powiedzial, ze nie odchodzi. ale pozniej byly komentarze od innych w zespole, ze sprawa nie jest zalatwiona i generalnie nie wiadomo jak sie to potoczy, bo tyler podobno znowu grzeje
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, jak tak patrzę na TOP10 Aerosmith wasze typy i powody, to dominują tam jakieś sentymenty typu: "Zachwycałem się tym teledyskiem w dzieciństwie", "widziało się ten klip w dzieciństwie", czy tam "Silverstone i Live Tylor" to niezłe laski były Cool "
To już domyślam się, z jakich roczników wy jesteście Cool
Nie no fakt, że Aerosmith klipy mieli niezłe. Okres między "Permanent Vacation", a "Get a Grip" był tym najbardziej udanym komercyjnie. Według mnie "Get a Grip", to poza tym, że są hity, to naprawdę dobry album, cały trzyma dobry poziom.

W wynikach i waszych typach zabrakło mi jednego utworu, który ja osobiście uwielbiam - "Draw The Line". Dla mnie obecnie faworyt, ma to wszystko w sobie, co mnie najbardziej jara. Ale najbardziej to ta "groźna", charakterystyczna gitara. Oraz świetnie buja.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskakujaca cisza, spodziewalem sie tutaj nawału postów ze względu na wydanie nowego albumu Music From Another Dimension! (6 listopada) z całkiem nowym materiałem Stevena i spółki. Jak na pierwszy rzut uchem Beautiful całkiem ciekawie sie słucha i całość jak na razie po jednokrotnym odsłuchaniu wydaje sie dobrą produkcja Aerosmith
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lis 11, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie mialem okazji posluchac nic poza tym, co leci w radio Wink wrocilem do cywilizacji, to pewnie za kilka dni kupie razem z afterglow bcc Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek