FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zegarek Brian'a

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 8:10 pm    Temat postu: Zegarek Brian'a Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, ze chociaz to mi sie uda i was zainteresuje, bo jakos nigdy od mojego zarejestrowania nie "wtrafialam" w tematy! Twisted Evil (i mam nadzieje, ze tego tematu nie bylo, bo nie chce mi sie szukac, a czasu mam nie zawiele). Laughing

W teledysku "Headlong", na poczatku drugiej zwrotki, gdy juz wszyscy leza na tych "polkach" i jest pokazany Bri jak spiewa "Headlong", widzimy jesgo zegarek. Jak by sie tak bardzo, bardzo dokladnie przyjrzec to mozna zobaczyc, o ktorej godzinie byla nagrywana ta scena (jesli oczywiscie, zalozymy, ze zegarek Bri dobrze chodzi Exclamation Twisted Evil ). Wydaje mi sie, ze jest tam godzina: 12:45 lub 09:05... Idea a Wy jak myslicie Question Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie to ma znaczenie?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lepiej bylo zapytac o to w `pytaniach`? Wink
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a jakie to ma znaczenie?

też bym chciał to wiedzieć...

Matko, nie musisz zakładac tematów na siłę Exclamation Przecież to nie jest jakieś super istotne, ja nie jestem badaczem zegarków Briana i godzin które one pokazuję, ja jestem słuchaczem muzyki i na niej się głównie skupiam Exclamation Owszem są ciekawe tematy niezwiązane z muzyką Królowej, ale ten stanowczo do takich nie należy. Sorry ale lepiej by było, jak byś udzialiła się w jakiejś dyskusji np. na temat płyt itp. A ten temat to trochę bezsens. Poza tym popieram myśl, ze lepiej by się na takie rzeczy nadawał temat "Pytania". Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tak samo ważne jak to, że Deaky w teledysku Spread Your Wings wyciera sobie nos Wink A poważnie, czy to ma jakieś znaczenie o której godzinie kręcono to ujęcie (bo wątpie, że cały teledysk powstał z jednego ujęcia) Question No chyba, że tworzysz jakąś szczegółową biografię.

Jednak nie zrażaj się nieprzychylnymi opiniami i próbuj nadal zakładać interesujące tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Live Aid tez widac zegarek mogłas oto zapytac jeszcze...
Może by się tak nierzucali Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no! Wujek Szah-Al bierze w obronę koleżankę Agoolkę!! Wink Kurde, coście sie tak wszyscy jej czepili - nikomu z was nie zdażyło sie założyć niezbyt rozwojowego tematu w stylu czy Fredek smaży sie w piekle, albo cośtam (jak ktoś koniecznie chce moge podać przykłady - tylko po co)?? Sam założyłem jeden temat - należe raczej do czytelników forum, ale zamiast siie cieszyć że jest ktoś KREATYWNY (tylko nowy - na początku nie czuje sie klimatu ni w ząb...) to wszyscy na nią wsiedliście - tak samo tu, jak w poprzednim temacie - 6 czy 7 osób musiało wyrazić swe święte oburzenie na temat "ubliżenia" Johnowi... LUDZIE NOO!!!!!!! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie Exclamation dziewczyna chce się zrechabilitować, po ostatnim a wy dalej to samo, okażcie troche zrozumienia.

Ps: Na zegarku jest chyba 12. 45 jak nie 12.44, pytanie tylko czy pm czy am. Question Laughing Wink
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szah-Al napisał:
nikomu z was nie zdażyło sie założyć niezbyt rozwojowego tematu w stylu czy Fredek smaży sie w piekle, albo cośtam


nie Confused

Lipa napisał:
dziewczyna chce się zrechabilitować


i niestety niezbyt jej wychodzi.. nie rozumiem za bardzo zakladania tematow na sile bo poprzednie byly kiepskie... po co to? na tym i na innych forach panuje jakies dziwne przeswiadczenie nowych userow ze jak wejda na forum to musza sie od razu pokazac zakladajac nowe tematy... ale po co? rownie dobrze mozna napisac wiele ciekawych rzeczy w tematach ktore juz istnieja zamiast zakladac nowe ktore po prostu nie wnosza nic i sa troche bezsensowne no bo o czym w tym temacie mielibysmy dyskutowac gdybysmy sie trzymali tematu? o tym ktora byla godzina na zegarku? nie traktuj tego jak atak na swoja osobe bo to nie o to chodzi zeby cie zjechac bo mi to przyjemnosci nie sprawia, tylko uswiadomic ze to co robisz nie ma wiekszego sensu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Szah-Al napisał:
nikomu z was nie zdażyło sie założyć niezbyt rozwojowego tematu w stylu czy Fredek smaży sie w piekle, albo cośtam


nie Confused


Dobra, wiem, Ty akurat jesteś wyjątkiem - fakt Wink .

Ale nie chcę, żeby poczuła sie odrzucona....(Boże, jak tatuś...Very Happy). Troche dystansu, i będzie oki. KONIEC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:29 pm    Temat postu: :/ Odpowiedz z cytatem

Boze...co sie tak od razu rzuciliscie Question Po prostu pomyslalam, ze Was to zainteresuje, bo mnie zazwyczaj kreca takie rzeczy, myslalam, ze moge sie z Wami tym podzielic...i nie narzucam tematow na sile Exclamation Evil or Very Mad Pisze to co chce, nie zaleznie od tego czy Wam sie to podoba czy nie...to co mi sie podoba i chce Wam o tym powiedziec to po prostu pisze na forum i tyle............
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
AgataQueen



Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 285
Skąd: Dęblin

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie,ale macie problemy Smile Dzieci w Afryce umierają z głodu,a wy dyskutujecie czy warto bylo lub nie warto bylo zakladac tego tematu Wink Dajcie sie dziewczynie cieszyc,ze jest w tak inteligentnym gronie jak my,fani Queen,a nie sie odrazu na nią rzucacie Smile Posluchajcie sobie Queen i uspokojcie sie Confused
_________________
"Tylko dobrzy umierają młodo
Po prostu lecą za blisko slońca
Będziemy pamiętać -Na zawsze..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szah-Al napisał:
Kurde, coście sie tak wszyscy jej czepili - nikomu z was nie zdażyło sie założyć niezbyt rozwojowego tematu w stylu czy Fredek smaży sie w piekle

Łapię aluzję i od razu odpowiem: ja nie wymyśliłem smażenia w piekle, na początku użyłem metafory (i jeszcze wziąłem to w cudzysłów specjalnie dla niekumatych), część (czyli po prostu zwykli przewrażliwieni kretyni) wzięła to zbyt dosłownie i zaczęła najeżdżać na mnie. A ja prosiłem tylko o ocenę zachowania Freda, jak w oczach forumowiczów rysuje się obraz Freda jako człowieka. i tu nie chodzi o ocenę moralności tlyko o morlaną ocenę, czyli po prostu mówisz czy w ogólnym rozrachunku był dobrym czy złym człowiekiem... Poza tym w tym temacie narodziła się dyskusja o chorobach psychicznych i o jeszcze kilku rzeczach. W tym temacie nie ma żadnych podstaw do dyskusji chyba ze ma wyglądac tak:
x: była 12:44
y: a ja uważam ze była 12:45...
Rolling Eyes
Ale jeśli mój temat na serio był taki zjebany to warto zaznaczyć jadną rzecz- potem moje tematy były sensowne i rzeczowe, wtynikały z nich jasne wnioski. Ale nie ma się co przypierdalać (sorry, ale naprawdę się wkurzyłem) do tematu o ocenie Freda, bo po prostu duża część użytkowników to przewrażliwieni fanatycy i stąd wynikła niepopularność tego topicu.

Ok, ja już kończę. Nie mam żadnych zarzutów personalnych do agoolki, ale po prostu prosze o głębsze zastanowienie przed założeniem tematu. To tyle. Mi to nie wadzi, ale jadnak natłok takich tematów niczemu nie służy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem że niektóre osoby, które zaczynają uczestniczyć na Forum, mają tendencję fo zakładania "nie ciekawych" i "banalnych" tematów lub odgrzewają stare tematy, nic nie wnosząc. Dopiero po jakimś czasie to przechodzi i stają się "normalnymi" uczestnikami forum. Very Happy (Chociaż u niektórych to niechce minąć Twisted Evil )
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 11:27 pm    Temat postu: Re: :/ Odpowiedz z cytatem

agoolka napisał:
Boze...co sie tak od razu rzuciliscie Question


bo to nie pierwszy raz?

agoolka napisał:

Po prostu pomyslalam, ze Was to zainteresuje, bo mnie zazwyczaj kreca takie rzeczy, myslalam, ze moge sie z Wami tym podzielic...


i dobrze myslalas bo ja bym chetnie poczytal o takich rzeczach nawet ale po co do kazdej takiej pierdoly zakladac nowy temat?

agoolka napisał:

Pisze to co chce, nie zaleznie od tego czy Wam sie to podoba czy nie...


nie da sie nie zauwazyc... Confused Rolling Eyes

dobra juz sie nie wyzywam bo i tak nie trafia a jak zwykle zaczyna sie obrazanie na zlego bizona ze zwrocil uwage... Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2005 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były zakłądane o wiele gorsze tematy, i mimo tego nic się tym nie przejmował i nie reagował. Do tego osoby które tak najeżdzają, sami w przeszłosi byli autorami takich "bezsensownych" topiców (nie chodzi mi ylko o ten temat). A tu teraz taka mała "inkwizycja" Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK- bywalo gorzej. Od zakladania takich tematow dla mnie gorsze jest nieustanne komentowanie dawno skonczonych rzeczy, "czatowanie" na FORUM. A jest tego cala fura (ledwie kilku uzytkownikow)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Od zakladania takich tematow dla mnie gorsze jest nieustanne komentowanie dawno skonczonych rzeczy, "czatowanie" na FORUM.

Czyżby chodziło o odgrzewanie kotletów a la Mściwy Sadysta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez- choc akurat nie o tym myslalem. Bardziej:
"Scandal-pytanko" i kilka podobnych...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Tez- choc akurat nie o tym myslalem. Bardziej:
"Scandal-pytanko" i kilka podobnych...

To było moje Very Happy Trochę się zagalopowałem z tym tematem za co przpraszam wszystkich pokrzywdzonych Wink Ale nie porównujcie mnie przypadkiem do MS!!!!!!! Shocked Wink

A co do tego tematu to on juz stracił sens (moim zdaniem) albo go zamknąć, albo wydzielić tą dyskusje o "niechcianych tematach"... Rolling Eyes
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Nie Maj 01, 2005 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
To było moje Very Happy Trochę się zagalopowałem z tym tematem za co przpraszam wszystkich pokrzywdzonych
Alez mnie absolutnie nie chodzilo o Ciebie! Temat byl- odpowiedz padla i... kilka nastepnych postow na temat tego, jak to fajnie i w ogole... Duzo bardziej mnie to drazni niz nowe tematy...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Wink Ale weźmy na przykład ten temat. Skoro uwazamy go za niepotrzebny ( Question ) to mozna było nie odpisywac a tak to z tego tematu zrobił sie zupełnie inny temat Rolling Eyes jedna osoba napisze cos w stylu "po co ten temat", druga osoba zacznie tez krytykowac, kolejna znowu zacznie bronic autora tematu, następna sie z tym zgodzi i tak do tego miejsca itd, itd... To chyba reakcja łancuchowa Rolling Eyes
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 9:19 pm    Temat postu: Heh :-) Odpowiedz z cytatem

Ok, zamykam ten temat i niech nikt juz nic nie pisze, bo to bez sensu sie teraz zrobilo...ale to zmienia tego, ze kiedy cos bede chciala Wam powiedziec to o tym nie napisze Exclamation Twisted Evil To pozdrawiam, papa (i nastepnym razem, prosze Was nie najezdzajcie na ludzi od razu, po prostu jak ktos nie chce czytac to niech nie czyta, proste Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby to bylo takie proste to by sie nikt nie czepial, niestety jest jeszcze cos takiego jak zapychanie bazy danych bezseonsownymi tematami... i na tym koncze swoj udzial w tej 'dyskusji' bo chyba nie ma sensu dluzej tego ciagnac...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak ktos jest nowy to tak na poczatku jest, a potem juz jest spoko. Ok, wiec KONIEC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek