FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Mumford & Sons

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Mumford & Sons to zespół, który:
Lubię
20%
 20%  [ 1 ]
Nie znam
60%
 60%  [ 3 ]
Znam, ale mnie nie kręci
0%
 0%  [ 0 ]
Uwielbiam!
20%
 20%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 1:23 pm    Temat postu: Mumford & Sons Odpowiedz z cytatem

Zakładam temat zespołu, bo widzę że nikt o nich nie pisze, a to zbrodnia!

Ten brytyjski zespół gra folk rock, ma na swoim koncie jedną płytę (Sigh No More, 2009), która została bardzo gorąco przyjęta, pokryła się platyną.
Dla mnie jest to jedno z największych odkryć muzycznych, jakie dokonałem, i to całkiem przypadkiem. Początkowo ten zespół mnie drażnił, promował się dwiema piosenkami dość żywymi. Co dla mnie jest błędem, bo zespół ma cudowne ballady.
Little Lion Man - szybka piosenka, wielu uważa ją za najlepszą z płyty, dla mnie mocno odstaje od reszty.
The Cave - tu już o wiele lepiej. Świetna piosenka.
Winter Winds - ta piosenka urosła już dla mnie do rangi giganta. Uwielbiam ten teledysk, uwielbiam ten kawałek.

Dobra, to są promowane kawałki. Dość żywe, skoczne. ALE nie w tym siła Mumfordów! Posłuchajcie tego:
I Gave You All - wyciska łzy samo z siebie.
No i dla mnie kawałek absolutnie potężny, budzi we mnie ogromne emocje (coś jak These Are The Days of Our Lives, niby smutne, ale jakiś taki przebłysk radości z życia...) - mowa o After The Storm

Dodam jeszcze, że zespół właśnie zapowiedział swoją drugą płytę, która zostanie wydana 24 września tego roku.

Jakieś opinie? Ktoś jeszcze zna, lubi, uwielbia, nie cierpi?

EDIT: czy jakiś mod/admin może mi dodać do ankiety opcję "nie lubię"? Bo mi się zapomniało dodać Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znałam tego zespołu, ale przesłuchałam te linki i świetne, lubię taką muzykę, akustyczne gitary. A utwór "I gave you all"... coś pięknego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dreamer napisał:
Nie znałam tego zespołu, ale przesłuchałam te linki i świetne, lubię taką muzykę, akustyczne gitary. A utwór "I gave you all"... coś pięknego Smile

Skoro się spodobało, to odsyłam do całej płyty debiutanckiej tego zespołu. Niesamowicie równa jest ta płyta, nie ma dla mnie słabych kawałków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zimek



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 256
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzycy na swoim kanale YT opublikowali pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty:
http://www.youtube.com/mumfordandsons

Oj, smak mi narobili Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A natknąłem się przypadkowo dzisiaj i absolutnie rewelacja. W sensie coś jak Fleet Foxes, a to zawsze dobrze. Wypada chyba sięgnąć po debiut.

W ogóle ostatnio 'na czasie' (serio, na last.fm chociażby) jest folk rock. Ludzie sięgają do korzeni? Chyba dobrze, może dojdzie do czegoś takiego, że słuchanie progów i jazzu znowu stanie się modne. Dobra, nie stanie się ;d
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja się ogłoszę, że ostatnio zapoznałem się z ichnią płytą i jak najbardziej pozytywnie. Taka odskocznia od Gazy czy innych Echoes-ów bardzo się przydaje. A bardzo melodyjnie i ciekawie panowie (czy też panie?) grają. Bardzo na plus i sam od siebie też bardzo polecam. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek