FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Polityka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Qnegunda napisał:
Błagam, a kto chciał się zakładać? To jest dyskusja, mi to naprawdę na urodę nie szkodzi, że napiszę jednego posta więcej.


Zwłaszcza, że swego czasu znana byłaś z nabijania postów - back to the roots? ^^

Budzę zew natury po prostu Razz

Aha, i jeszcze jedno, Marcinie - naprawdę, zrezygnuj z wyższościowego-dydaktycznego tonu, w ramach którego do niewiele młodszego znajomego zwracasz się per 'synu', a mi wyłuszczasz metodę pedagogiczną, dzięki której 'przestanę upierać się przy swoim' (a nie powinnam, skoro taka głupituka jestem), bo: a) jest to bucowskie i niegrzeczne, b) bardziej uderza w Twój wizerunek, niż kogokolwiek przywraca do porządku, cokolwiek w Twoim mniemaniu miałoby to znaczyć.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Cię czymkolwiek uraziłem, to przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

like it
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://jkm.nowyekran.pl/post/73028,para-olimpiada-czyli-paranoja

nie wiem czy to tu, czy do tematu 'nieszczęścia', ale niech będzie. Obserwując fanpage na fb 'czytam prawicową publicystykę dla beki' trafiłem właśnie na to. Ale to już nie jest beka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O cholera, ale cham... Shocked A ja już zaczynałem się z nim utożsamiać poglądowo. Sad

To teraz znalezienie polityka/ugrupowania politycznego w 100% dla siebie będzie jeszcze trudniejsze. :/
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveBeatz



Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 10

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś ludzie chętnie rozmawiali na temat polityki-teraz natomiast tylko ręką machnąć mogą nic więcej!
_________________
Zapraszam na zimowisko w góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LoveBeatz napisał:
Kiedyś ludzie chętnie rozmawiali na temat polityki-teraz natomiast tylko ręką machnąć mogą nic więcej!

To by znaczyło, ze normalniejemy? My- nie politycy Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
LoveBeatz napisał:
Kiedyś ludzie chętnie rozmawiali na temat polityki-teraz natomiast tylko ręką machnąć mogą nic więcej!

To by znaczyło, ze normalniejemy? My- nie politycy Wink

Sorry ale to znaczy coś zupełne odwrotnego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, strasznie mi brakuje tych rozmów o polityce, które zawsze tylko ludzi dzieliły... ta polaryzacja, to "albo z nami albo przeciwko nam", to skakanie sobie do gardeł za to tylko, że ktoś ma inny światopogląd...

Tak, idziemy w złą stronę... Wink

No bez jaj. Polityka to jedno wielkie gówno. GDYBY elity polityczne cokolwiek sobą reprezentowały- fajnie. Wtedy byłoby o czym rozmawiać. Niestety, elity mamy jakie mamy, polaryzacja jest czymś wręcz pożądanym, najlepiej na jakiś temat zastepczy. Czyli krzyże, mgła w Smoleńsku i tego typu gówna, które tak naprawdę na życie moje, Twoje czy innego Kowalskiego nie mają najmniejszego wpływu. Jeśli przestajemy się tym gorączkować siedząc przed telewizorami po tym, jak w dzienniku pokazali jednego analfabetę z drugim zwołującego jakąś konferencję prasową i odpowiadającego na to, co mu ktoś powiedział wczoraj- to dla mnie jest dobry znak.

Niestety, jakie elity, taki elektorat. Ludzie nie potrafia normalnie is pokojnie rozmawiac o polityce, bo nikt nie jest nawet zainteresowany, zeby ich tego nauczyć. Może w końcu jednak choć trochę znormalnieli i zauważyli, ze ta piana na ustach i tak nic w ich życiu nie zmienia- a jej brak może nawet na to życie pozytywnie wpłynąć.

Można oczywiście dysutowac nad dojrzałością rozmów o polityce- i pewnie, ciekawe rozmowy na tematy polityki zagranicznej, gospodarki, historii, itd mogą być fascynujące i wspaniałe, tylko... mówimy co, o 1%? Tak rozmówców jak i samych polityków? Przez lata to były tylko wi yłącznie medialne igrzyska. Może czas, żeby ludzie przestali się na to nabierać.

I dopiero wtedy będzie można prowadzić jakiekolwiek merytoryczne dyskusje. Na to szambo jakie do dziś od lat wylewa się z polskich gazet i polskiej telewizji można TYLKO machnąć ręką. Póki te ręce służa do klaskania za każde jedno debilnie wypowiedziane zdanie, byle tylko pasowało do wizji i kierunku- nie będzie dojrzałej rozmowy ani między ludźmi, ani między politykami.

Podziały niestety zbyt wielu politykom pasują. Bez nich- nic nie znaczą. Nic nagle sobą nie reprezentują. Tak to jest wróg- ta przeciwna strona. A tak?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Strona 34 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek