FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
XI Zlot - relacje

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 7:41 pm    Temat postu: XI Zlot - relacje Odpowiedz z cytatem

Wypada napisac pare slow po Zlocie Smile
Jakkoliwiek gornolotnie i banalnie jednoczesnie by to zabrzmialo to naprawde milo bylo "pobawic" sie w taki sposob po rocznej przerwie! Przede wszystkim jednak w takim towarzystwie. Tym razem oddejde od tradcyjnej chronoligocznej narracji ale przedstawie zbior mniej lub bardziej luznych przemyslen.
Przede wszystkim atmosfera. Bez zmian jest nieporownywalna z niczym innym Smile Zarty, wierszyki, limeryki, przypswieki, piosenki, wyglupy, "dowcipy" robione innym sa podczas Zlotu jednoczesnie przewidalne i zaskakujace, jednoczesnie zenujace i wyrafinowane. Przede wszystkim jednak ciagle bardzo zabawne Smile Zasluga w tym wszystkich (prawie) uczestnikow, ktorzy swietnie odnajduja sie wlasnie w takiej konwencji. Wlasnie taka, od lat praktykowana przez nas forma laczaca prawdziwa pasje i milosc do Queen z bardzo intensywna zabawa sprawila, ze nadspodziewana dobrze, ba wrecz znakomicie odnalazl sie w Nowym Miescie Lubawskim nasz gosc specjalny - Jim Jenkins. Czlowiek - encyklopedia wiedzy o naszym ulubionym zespole zachowywal sie jak uczestnik. Byl niesmowicie otwarty i przyjazny. Wlasciwie przez caly czas. Zarowno na ognisku, gdzie raczyl sie z nami tanim winem (tak,tak ,Smile) podczas wywiadu, ktory z nim przeprowadzalem jak i wlasciwie podczas kazdego inne punktu Konwentu. Takze podczas tych niezplanowanych.
Program. Tradycja jest, ze kilka zaplanowanych punktow sie nie odbywa. W tym roku wypadlo na konurs picia piwa (a szkoda, bo twardo trenowalem), konkurs wiedzy o zespole (choc Zbyszek dla mi nagorode za...caloksztalt - ktora przekazalem jednak mojej Adze - zlotowej debiutantce) i przede wszystkim wystep CoverBandu, ze sponsorowania ktorego w ostatniej chwili wycofalo sie miasto. Na szczescie zlozony naprade Convention Band wypadl nadspodziewanie dobrze. Nawet pomimo tego, ze wokalstami byli m.in. Owca i ja Smile Przede wszystkim jednak Ci, ktorzy nie spiewiali i grali na scenie stowrzyli pod scena taka scenerie, iz momentami naprawde mozna bylo sie poczuc jak gwiazdu rocka Smile Podobnie zreszta jak i podczas karoke, ktore tradcyjnie rozpoczalem "Bohemian Rhapsody" Smile Nieskromnie napisze, ze z moich tegorcznych popisow wokalnych jestem zadowolony Smile Ale, ja wlasciwie zadowolony jestem ze wszystkiego Smile Z piatkowego "nieoficjalnego" ogniska, z "oficjalnego" sobotniego spotkania z Jimem, z pozostalych konkursow, z niedzielengo meczu (pomimo bardzo niesprawiedliwego wyniku Smile) a przede wszystkim z Queen Party, jak zwykle totatlnie szalono-wyuzdanego Smile Szkoda tylko, ze przebrala sie niewielka ilosc osob. Ci, ktorzy jednak to zrobili swoim wizerunkiem dodali kolorytu imprezie. Efekty mozecie zobaczyc na zdjeciach: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2284177841599.62406.1763471803&type=1
Kolorytu imprezie dodal tez z pewnoscia Owca z Pikersem przyprowadzajac nad ranem...zaprzyjazniego psa Andrzeja do internatu Smile To bylo hitem poranka. Dzien wczesniej tym hitem bylo chyba, o zgrozo spiewane w niemal kazdym pokoju "Sowieci" (Calina ma to nagrane:)) i wreczanie ludziom bardzo dorodnych kwiatow Smile W piatek popisy wokalne dawal tez Calina, w niedziele zas (wlasciwie to juz w poniedzialek) po "nieoficjalnym" wypiciu Hot Wina na schodach internatu probowalismy najpierw sie wlamac a pozniej zabarykodowac pokoje Mefju i Papieza. Swoja gangsterskie korzenie zaprezentowal Losiu Smile
Ludzie. Zbyszek, Calina, Qbik, Pikers, Owca, Leniu, Klin, Mack, Chicken, Papiez, Ola, Dorota, Losiu, Mefju, Crystal, Daga, Ola, Qndzia, Lemur, Prezes, Aska, Witek, Iwona, Danka, Heniu, Ewa, Tyna, Karolina, Martyna, Maciek, Jasiu, Ada, Monika, Kasia, Dominika, Rafal, Mirek, Monika, Agnieszka oczywiscie i wielu innych. Ten Zlot zawsze jest taki udany dzieki ludziom wlasnie! Nie zawiedli po raz kolejny!
Organizacja. Zbyszek mial w tym roku wyjatkowy duzo klod pod nogami ale dzieki szeroko znanemu osobistemu urokowi wyszedl z nich obronnym pytongiem, yyy tzn. reka Smile Jako ciekawostke nalezy tez dodac, ze Nowe Miasto ma, jak na male miasteczko wyjatkowo duzo dobrych knajp (ta na dachu rzadi!), w ktorych wyjatkowo dlugo czasu czeka sie na jedzenie Smile
Podsumowajac - bardzo sie ciesze, ze znow bylo dokladnie tak jak powinno! Dzieki!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro piszesz o włamaniach to może napisz jeszcze kto rozjebał stół i urwał prysznic, co? Cool


Swoją drogą... niszczenie wszystkiego co się rusza i nie rusza też już chyba należy do zlotowych tradycji. xD
Tak jak i krzywe spojrzenia mieszkańców na ulicach gdy tylko widzą nasze mordy. xD
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam jeszcze siły na szerokie relacje, jestem zbyt 'świeży' po zlocie Wink ale w skrócie napisać mogę tyle, iż...

Śmieszność tych wszystkich absurdalnych żartów / sytuacji zadziwia mnie momentami niesamowicie. Tym bardziej że przecież wielu z nas to prywatnie dorośli, dojrzali ludzie Smile to świadczy o tym jak wielkie pokłady pozytywnej energii i magii ma ten Zlot. Tyle wspaniałych rzeczy wydarzyć się może tylko w Nowym Mieście Lubawskim. I w tym roku miała miejsce chyba najbardziej absurdalna (i jednocześnie powodująca przerażające bóle brzucha ze śmiechu) kłótnia w historii zlotów... około 5 nad ranem po wyjściu z Duo...

-Pikers, ty nawet chujem nie jesteś.
-co?! co kurwa?! ja chujem nie jestem?!

Owa kłótnia ciągnęła się kilka minut ze złowieszczym rzucaniem koszulkami i identyfikatorami włącznie (wtedy też przybłąkał się wspomniany wyżej Andrzej) Laughing ale nie sposób tego tutaj przedstawić...

Fantastyczny to był zlot. Tak jak mówi Michał. Koncert Convention Bandu wypadł znakomicie. Pierwsza klasa. Przednia zabawa! Zarówno dla nas (publiki) jak i dla was (rockmanów ;P).

No i żarty żartami, ale poważniejsze dyskusje w cztery oczy to też wielka wartość tego zlotu. Dlatego mam nadzieję qMichale że pamiętasz treść naszej krótkiej wymiany poglądów podczas ogniska Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ba! Oczywiscie, ze pamietam!

A co do pytania Mefju to nie wiem, ale co do stolu to wszyscy obstawiali Crystala Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista obecności po zlotowa:

1. daga
2. Zbyszek
3. Ola Kraków
4.qMichał
5. Aga (Michała)
6. Lemur
7. Qnegunda
8. Iza Grodzisk Maz.
9. Rafał legionowow
10. Rafał S. Kielce
11. Krzysiek aka Papież Łęczna
12. Tyna
13. Karolina
14. Owca
15. Calineczka
16. Ewelina
17. Qbik
18. Dominika
19. chłopak Dominiki
20. Crystal
21. aaricia
22. alex aka ola
23. tomek r.
24. michał K Radom
25. WojtekRadom
26. ..... radom
27. Monika Kraków
28. Ewa Poznań
29. Asia Kórnik
30. witek łódź
31. Dorota aka sonko
32. Danka Poznań
33. Kłin Słupsk
34. Mack Słupsk
35. Ola Słupsk
36. Henry Słupsk
37. Iga łódź
38. Kamila Łódź
39. Emilia Wawa
40. Maciej F wawa
41. Asia Łódź
42. Monika Macieja Wink Wawa
43. Basia
44. Aga Wawa
45. Asia Wawa
46. Mirek NML
47. Olek NML
48. Mefju
49. Martyna Łódź
50. Kasia W Łódź
51. Pikers
52. Leniu
53. Piecia Słupsk
54. dziewczyna Pieci
55. Janek Wawa
56. Aga Słupsk
57. Ada Wawa
58. -59. Piotr +1 Bydgoszcz
60.-2. Dominikowa familja :] aka Łosiowa


proszę ewentualnie o poprawki, uzupełnienia
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl


Ostatnio zmieniony przez daga dnia Nie Wrz 23, 2012 4:43 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna Macka F.?! Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciek82wawa



Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Dziewczyna Macka F.?! Smile


No właśnie co za ciekawe określenie Cool koleżanka ma na imię Monika
_________________
There can be only ONE !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczta Razz ale spamiętać 60osób Wink Asie z Łodzi dwa razy pytałam jak ma na imię, aby spamiętać.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
maciek82wawa



Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic sie nie stało Very Happy strasznie tylko żałuje, że to był mój pierwszy zlot (no prawie 1) bawiłem się przednio. Szkoda, że tak krótko
_________________
There can be only ONE !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę jeszcze raz!!!
Dzięki wszystkim za świetną zabawę na zlocie. Przede wszystkim dzięki Zbychu kolejny raz za organizację tej imprezy.
Był rock, byl roll, był Andrzej, był mini koncert gitarowy o 4 rano, były bajki, był super koncert zlotowego bandu, była ekstra zabawa na Queer Party no i było morze alkoholu ;) - jednym słowem niczego nie zabrakło. q_michal ma rację, Jim świetnie się wpasował w klimat zlotu. Mam nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli się spotkać w NML. Ja już za Wami tęsknię!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owca, Ty nawet porzadnej relacji nie potrafisz napisac !!!

Dzieki wszystkim stalym jak i nowym zlotowiczom za te trzy niezapomniane dni.

Przede wszystkim uklon nalezy sie Zbyszkowi za ogromne poswiecenie i walke z garniturowcami, ktorzy ledwie uzbierali 200 zl na zlot.
Budzet powiatu bedzie teraz pewnie wypominac Zbychowi ta kwote przez najblizsze lata ... moze jeszcze powinien sie z niej rozliczyc Smile

A wracajac do przyjemniejszych rzeczy zlotowych to bylo duzo beki, piwo ze sklepu bylo odpowiednio schlodzone, a kielbaski wyjatkowo slaskie.

Pani z domu kultury byla zabawna, Jim niesamowicie sympatyczny, Mack odpowiadnio obly 2012, konkurs wiedzy Queen bajkowo latwy, licytacja Q rzeczy kosmiczna, kebab w Duo dobrze podany, Queen Party jak kazdego roku zarabiste (rozkrecone jak i zakonczone przez "Krakow"), koncert Pieci niepowtarzalny jak i sklad instrumentalny Convention Band. Dzieki Tynie, Kasi, Owcy, q_michalowi za wsparcie mnie na scenie i sorry za zjebany Fight From The Inside + kilka innych kawalkow.

W imieniu Tyny jak i w swoim bardzo dziekujemy za wszystko dobre co nas spotkalo przez ten magiczny weekend. Chcemy raz jeszcze ... teraz !

God Save the kicz Fans !
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert mega. Z oczywistych względów, bo wiadomo, zamieszanie organizacyjne, nie tak świetny technicznie jak w 2007, ale jeśli chodzi o duszę i ogień - cymes miód.

Karolina napisał:
konkurs wiedzy Queen bajkowo latwy


Jak widać, nie dla Jima Twisted Evil Zresztą, wciąż nadziwić się nie mogę, co ja robiłem na podium tego konkursu...

Jim wielce ok, mimo że lubi Lamberta - gadałem z nim o tym w niedzielę, nie przekonał mnie, ale jego argumenty nie były głupie. Zupełnie inny typ osobowości i sposobu uczestnictwa w zlocie niż wozidupa Peter. Nie celebryta, ale po prostu porządny imprezowicz.

Razem z Qndzią pozdrawiamy uczestników koncertu w internacie o 5 nad ranem. Za rok weźmiemy ze sobą siekiery
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to mój 10zlot.... straszne, że pewne twarze znam tyle lat już Wink

zlot ciągle ewoluuje. Nie są nam naprawdę potrzebne coverbandy, my sami możemy sobie grać w jakimś mniejszym otoczeniu np. na małej scenie.

Piątek - jak zawsze przyjazdy, powitania, pizza w Duo (ah ta moja nutka wścibstwa i kontroli), ognisko przy stadionie i Hot Wino. Jim okazał się równym gościem, nie poddawał się nawet komarom, dzielnie pił Carlsberga, Tyskie, wino kijem mieszane i Hot Wino. Zabawa przy paleniu trwa gdzies do 3 rano. Potem powrót do internatu i jak się okaząło niektórzy postanowili mieć próbę convention bandu Wink Mi to było wsio ryba bo pod progowo tylko rejestrowałam muzykę, wyłączyłam telefon i Kasia z Mefju nie obudzili mnie (wracali z Red Hotów).

Sobota - śniadanie w kinie, tylko czemu Aarcia jadłam wtedy obiad i nie było nigdy kołdunów i naleśników. To czas konkursów przeciąganie druta, Jaka to melodia, kultowe karaoke czy na prędce wymyślone Kalambury (graciac Aaricia) potem był tzw. koncert i Queen Party w Duo. Przy okazji obiadu w Duo można było ćwiczyć cierpliwość - 1,5h czekania na naleśniki czy kawę. Nawet już Jim się lekko ze złościł. Na Queen Party dominowały strzałki na ciałach, ludzie kondomy i kobieta Smurf Wink no i robot THC.

Niedziela - wielki mecz piłki kopanej na kartoflisku, aukcja autografu Freddiego (poszedł za 1560zł jeśli moja pamięć mnie nie myli) oraz innych rzeczy z autografami. Zyski z aukcji zostały przekazane Jimowi, który je wpłaci na MPT. Potem było rozdawnictwo nagród i pożegnań czas. W planach było pognisko, kupiliśmy kielbaski, ale deszcz nas postraszył i suma sumarum po krótkiej wizycie w Duo - ekipa koczowała jak bezdomniaki na schodach internatu.... były kiełbaski, chipsy, Hot wino w pucharze i kołderki.

Poniedziałek - w Cafe Kino pojawiły się wreszcie nalesniki Wink i poo wspólnym śniadaniu opuściliśmy NML.

Miło byłoby aby ci którzy dokonali zniszczeń w internacie tj. stolika i prysznica zapłacili Zbyszkowi za szkody, bo musiał zapłacić za zniszczenia (zapewne z własnej pustawej kieszeni). Kiedy zaczniecie brać odpowiedzialność za swoje wygłupy?! Rolling Eyes
Pomijam fakt, że niektórzy nie byli łaska zapłacić za nocleg czy wpisowe za zlot Mad Mam nadzieje, że dobrze się bawiliście na koszt mój, innych i Zbyszka.

szkoda, że miasto, NDK raczej nie ułatwiło życia Zbyszkowi. Nie spodziewajcie się zlotu za rok w NML. Jeśli już w innym miejscu, zapewne Zbyszek wspomoże organizatorów pomysłami i kontaktami.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Owca, Ty nawet porzadnej relacji nie potrafisz napisac !!!

Laughing Laughing Laughing

daga napisał:
Pomijam fakt, że niektórzy nie byli łaska zapłacić za nocleg czy wpisowe za zlot

Masakra jakaś. Czasem nie chce mi się w to wierzyć. Może podać dane takich delikwentów publicznie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ode mnie jak narazie filmy , za relacje jakos nie moge sie zabrać

Najlepsze - simple fax of life Smile

http://www.youtube.com/watch?v=lTvAuGBYb5U&list=UUq901MQXgU9ImX0mq8gl9fQ&index=5&feature=plcp

Koncert w internacie 1

http://www.youtube.com/watch?v=bDFbSQFLIus&list=UUq901MQXgU9ImX0mq8gl9fQ&index=4&feature=plcp

Koncert 2 w internacie



http://www.youtube.com/watch?v=i0Ikid1glhc&list=UUq901MQXgU9ImX0mq8gl9fQ&index=2&feature=plcp


radio gaga przy ognisku

http://www.youtube.com/watch?v=LwldFLScTUM&list=UUq901MQXgU9ImX0mq8gl9fQ&index=3&feature=plcp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztofek napisał:

Koncert w internacie 1

http://www.youtube.com/watch?v=bDFbSQFLIus&list=UUq901MQXgU9ImX0mq8gl9fQ&index=4&feature=plcp



Noż kurna, a ja byłem święcie przekonany, że to musiał być Crystal!! xD I po cholerę ja klikałem w ten link... niepotrzebnie się tylko rozczarowałem. Sad Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to nie był Kryształ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z lemura sztywniak.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to jaka piżamka!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
henryv



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę chyba od końca , za rok i tak przyjadę choćbym miał być jedynym Very Happy W końcu pozwiedzam ( bo inaczej trudno Wink , po wcześniejszym zalogowaniu się u Hani Smile
Piątek- się rozpędziłem, iiiiihhhhhhhha i jestem koło 11:00 w Iławie, gdzie nikt nie wie , o której będzie Pks do NML , bo debile pozrywali karteczki z rozkładem. Dzięki Zbychu i Mirku za dowiezienie mego starego kapska do centrum corocznej kwintesencji radochy wśród ludzi, a nie codziennych ludzików , którzy mnie czasami przygnębiają Very Happy Coś tam się, pokręciłem, wrzuciłem torbę do sadyby naszej czwóreczki . poszedłem do siedziby chyba "ojca dyrektora" i "Pisi Kierownisi" Very Happy spotkanko pod kinem , zestawianie stolików, powitania Smile Mati się rozmyśliła w temacie lodów, Asia chciała ale ja oczywiści swym szarmanckim ruchem ręki rozbiłem ten cały fajnie podany deser Sad ( A propo Asiu , naród Cię wzywa, medali Brak Very Happy ). Przyjazd Sonka, Witka, Danusi i Aśku do sadyby, wieczorem i moje nieokrzesane , czasami grubiańskie żarty, wybaczcie mi moje drogie Very Happy Aga mi nabiła siniaki, grając w łapki ( przegrałem , może to stąd :DTotalny chaos, tak niecodzienny, trwał, do późna Very Happy Cristal, dzięki za rozmowę, cenię to ogromnie !!!Sobota- pobudka z ciężką głową ale radochą, w ogóle sobota poleciała, wystarczy porozmawiać z ludźmi i dnia prawie nie ma (pozdrawiam Hanie , Anie i Henryka i oczywiście Dominika:)Ewunia zrobiła kawkę ( dzięki :)Ognisko i Duo to historia jak co rok odkąd się pojawiam nieziemska Laughing Janek nad ranem wyglądał rewelacyjnie tańcząc i śpiewając w bolerku Agi i różowych szpilkach Basi Razz Na mecz poszedłem nie wyspany , bo gadaliście i śpiewaliście do ~8 rano Wink QMichu mało mi torby nie odstrzelił z bliska, okazało się, że dwa dni kulturalnego życia w tak zacnym gronie doprowadza mnie do palpitacji organizmu i stosunkowo niedalekiego zawału przy próbie gwałtownych ruchów na boisku Very Happy W składzie mielśmy walczaka , Monikę , ale wśród przeciwników paradami epickimi wykazywała się Daga Very Happy Dzięki przybyłym na trybunę za meksykańską falę Very Happy Wróc bo być może mi się zwoje z wyczerpania wyprostowały Wink Nieważne nieoceniam kiboli, ale dzięki Very Happy Milion rzeczy jest jeszcze do opisania Smile, co rok przyjeżdżam i zadziwia mnie ten fenomen, pozdrawiam Was wszystkich kochani:) Ave Lucjan Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jakim konkursie wiedzy Lemurze z Karolina mowicie?!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka to melodia
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha:)
Spoznielem sie na poczatek. Kto wygral?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 07, 2012 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyna & Karolina
Lemur
Jim
Rafał

wiecej nie pamietam
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 5:53 pm    Temat postu: foty XI zlot Odpowiedz z cytatem

Oto moje foty:)Filmy już były

https://picasaweb.google.com/114104420744940609778/XIZlotQueenPublic?authuser=0&feat=directlink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piecia jednak zagral koncert na Stadionie? Przed Convention Bandem?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realacja w ramach zbiórki pieniędzy na fundację
http://www.mercuryphoenixtrust.com/Content/11th-polish-queen-fan-club-convention-raises-money-for-the-mpt-id=1923.aspx
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek