FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Za co się wstydziliśmy lub wstydzimy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nigdy nie miałem tego typu problemów. Rodzina jest na tyle obeznana z Queen, że nigdy nie czepiali się mnie, co najwyżej współczuli Freddiemu z powodu trybu życia, AIDS i takie tam.

Innym ludziom raczej się nie chwalę, że jestem fanem Queen, bo do fanatyzmu bardzo mi daleko. Po prostu lubię słuchać wszystkich albumów i wiem co nieco o zespole. Mam swój własny sposób życia, nie staram się być, jak członkowie zespołu, ani tym bardziej się nie ubieram jak Freddie, więc nici z tego. Słucham wyłącznie dla czerpania przyjemności.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Innym ludziom raczej się nie chwalę, że jestem fanem Queen, bo do fanatyzmu bardzo mi daleko.


A ja wręcz przeciwnie. Wszyscy moi znajomi wiedzą że jestem fanem i wszyscy wiedzą, że lata 80. były do pupy. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Jakoś nigdy nie miałem tego typu problemów. Rodzina jest na tyle obeznana z Queen, że nigdy nie czepiali się mnie, co najwyżej współczuli Freddiemu z powodu trybu życia, AIDS i takie tam.

Nie chodzi mi o to, co ja myślę na temat orientacji różnych czy zdania innych na ten temat. Chodzi o to, że niektórzy to wyolbrzymiają i robią z tego problem, czy to wyzywając od pedałów, czy litując się. Chodzi o to, że ludzie w ogóle zwracają na to uwagę. To mnie drażni. Co ich to w ogóle obchodzi? Jego sprawa. Co innego, gdyby poznali się na Paradzie Równości czy w klubie dla gejów.

Ps. Ekstra awatar, Oberst.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ps. Ekstra awatar, Oberst.


Ach, wszyscy tutaj mi to mówią. Cool

Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki mały offtop... Wiesz pewnie, że Katie będzie 24 czerwca grać w Warszawie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę, że ciekawy temat w którym jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć.

Swojego uwielbienia dla zespołu ani trochę się nie wstydzę, bo we wszystkich środowiskach w jakich się obracam wiedzą o tym dosłownie wszyscy, pomimo, że prawie nikt z nich tego zespołu w ogóle nie słucha(z wyjątkiem Was drodzy fanklubowicze Wink i moich rodziców) albo wręcz kojarzy ich jedynie z WATC, WWRY i TSMGO.

Jedyne czego mógłbym się wstydzić to... przyprowadzenia na queenowe spotkania fanowskie lub zloty swoich rodziców(pomimo, że sami też są fanami w związku z czym nie muszą spełniać żadnych specjalnych warunków aby się tam znaleźć. Razz). xD No niestety, ale ja nie jestem aż na tyle odważny co Łosiu albo Mateo, którzy tak robią i trochę bałbym się reakcji swojej mamusi i tatuśka na różne dziwne rzeczy, które się tam dzieją. xD Najbardziej bałbym się chyba ich reakcji na... tabakę Crystala. Laughing W sumie to już chyba na samego Crystala ich reakcji pewnie też bym się bał... xD
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 13, 2012 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Taki mały offtop... Wiesz pewnie, że Katie będzie 24 czerwca grać w Warszawie?


Yup, wiem. Jednak moim centrum rozrywki jest zdecydowanie Wrocław, więc na koncerty Kasi się nie wybieram. Są wszakże plany by zaprosić ją na moje urodziny (razem z Robertem Plantem ofkorz). Cool
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam takie wydarzenie, jak w rocznicę śmierci Freddie'ego na angielskim wykładowczyni pytała się grupy, czy wie, czyja rocznica śmierci jest i tak się złożyło, że tylko ja odpowiedziałem na to pytanie. Inni nie wiedzieli albo część wiedziała, a nie mówiła. I jedna koleżanka nazwała mnie od razu fanem Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wstydzę się tego, że za czasów "le kurduple", na wakacjach u rodziny, bawiliśmy się w zagadkową zabawę, która nazywała się... "Łiłe łakju" Embarassed
NIE BIJCIE.
Zabawa polegała na tym, że z podwórka, ewentualnie z garażu zbierało się tzw. "fajne rzeczy" (stary durszlak, patelnia, grabki, jakieś chochle itp.) i odziewaliśmy się w to. Było nas pięcioro, takie dziecki, roku nie pamiętam. I dzieliliśmy się na dziewczyny i chłopaków. W jednej grupie byłam ja i moja kuzynka, co teraz też jest fanką. A w drugiej nasi bracia. My, dwie małe dziewczynki, jedna z chochlą i pokrywką od garnka, druga z durszlakiem na głowie i z jakimś patykiem, zrzucałyśmy te graty z siebie na środek podwórka, a chłopaki darli się "łiłe łakju!" i bili się tym złomem między sobą.
JA PRZEPRASZAM. Embarassed
Tego się wstydzę najbardziej, chcę o tym zapomnieć >.<
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łiłe łakju Laughing
dobre hahaha Razz
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupio mi, że poprzednio używałam nawet najgłupszych argumentów, byleby wyszło, że Q+PR to błąd i wyjdzie z tego dno. Teraz mnie olśniło i widzę, że tego typu argumenty są po prostu głupie. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja też tak robiłem. W 2004 r., czyli jeszcze zanim zarejestrowałem się na tym forum, kiedy nie wiedziałem jeszcze, kim jest Paul Rodgers (w ogóle nie słuchałem wtedy rocka poza Queen i Budgie), zobaczyłem na Onecie news o tej współpracy. Dodałem bez zastanowienia pod tym artykułem wpis pod tytułem "Hey, scandal!". Jest mi podwójnie głupio - że krytykowałem coś, czego nie znałem i że pisałem na forum Onetu. Embarassed
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post Gnietka coś mi uświadomił i przypomniał... że sam się teraz też wstydzę z powodu mojej niewiedzy o tym projekcie... i to aż do 2009 roku(!!!), przez co ominął mnie koncert w Pradze chociażby. :/ Przez kilka lat niestety byłem strasznym ignorantem i ograniczałem się ze swoim fanostwem jedynie do odkurzania co jakiś czas grejtest hitsów oraz SHA i Innuendo. Zmieniło się to dopiero gdy Wybiórcza zaczęła wszystkie albumy grupy. Wtedy też sobie uświadomiłem ile tu jeszcze jest poznawania, a ja stałem sobie ładnych kilka lat w miejscu...
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, głowy do góry! SmileSmile

Już dobrze, już dobrze moi mili Smile Przed nami koncert z Adamem - błędów z przeszłości nic nie wymaże, ja też kiedyś tańczyłem w rytm niemieckiego gejowskiego disko + greatest hits Queen. Otrzyjcie łzy, będzie dobrze SmileSmile

Każdy kiedyś pisał na onecie - ja np. raz spamowałem pod artykułem dotyczącym biczów wodnych, które rzekomo miały być zasilane energią pobieraną spod ziemi - to oczywiste, że ręce maczał w tym diabeł - pomyślałem i przyznam szczerze skometowałem. Bez zastanowienia dodałem wpis "Hej, uważajcie to diabeł!" - a później już jakoś poszło pisałem dalej i to nie raz, nie dwa... ehh musiałem w końcu komuś o tym powiedzieć, ale naprawde nigdy później już nie... ehh zresztą... czas płynie swoim torem...

Pozdrawiam,
kwak

PS. Hej, no już już, nie smućcie się SmileSmile
Powrót do góry
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju - wszystkie moje... trzy albumy (Sad) Queen mam właśnie z tej kolekcji - wydaje mi się, że wysoka cena normalnych edycji mnie rozgrzesza, ponadto te albumy bardzo ładnie wyglądają i naprawdę cieszę się, że mam je w takiej edycji. Poza tym przytoczona jest po polsku historia powstawania albumu itp - to bardzo zainteresowało moją mamę, która wprawdzie Queen nigdy maniakalnie nie słuchała, ale kiedyś mi opowiadała, że oglądała Tribute przez całą noc i ją mocno to wzruszyło (btw, wstydzę się że jeszcze tego nie widziałam ^^).
Kwaku - również się nie smuć, ludzie popełniają błędy Very Happy. Pozdrawiam, J.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszyscy uściśnijmy sobie dłonie i zapomnijmy o naszych błędach z przeszłości. Albo padnijmy sobie w objęcia.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stanli



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 378
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy moi znajomi jak i rodzina wiedzą że jestem fanem Queen oraz osoby nowo poznane dość szybko dowiadują się o tym fakcie ,.Jak dotąd nigdy niczego związanego z Queen w otoczeniu rodziny lub znajomych z najbliższego kręgu nie wstydziłem się i nigdy nie będę , chrzanię to Exclamation , jestem dumny z Queen a wszystkie te kontrowersje to część rock'n'rolla
_________________
stanli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek