FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Twój pokój
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jedynym przejawem fanostwa jest wiszący na ścianie portret Freddiego z czasów Queen 2, kulturalnie, na gwoździku, oprawiony w szkło. Jest to o tyleż w sumie kwestia fanowania co faktu, że jest to bardzo ładne zdjęcie.

Kiedyś, dawno temu, przed remontem i dorośnięciem miałem jeszcze na takiej korkowej tablicy na ścianie jakieś zdjęcia i wycinki prasowe. Natomiast wieszanie plakatów czegokolwiek i kogokolwiek nigdy mnie nie interesowało. Może w nowym mieszkaniu walnę sobie jakiś ładnie oprawiony plakat, ale będzie to raczej coś w stylu plakatu z przeglądu filmów Woody'ego Allena, który zwinięty wala mi się po szafach...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ściana
Cóż, powiesiłam plakat z Kolekcji Teraz Rocka Wink Nic nadzwyczajnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavender



Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie posiadam zdjęć, ale mój pokoik jest fajny, hehe.
Drzwi są ocalone, natomiast na ścianie jest jeden plakat Einsturzende Neubauten - taki niemiecki zespół, może ktoś kojarzy, potem komoda cała obklejona małymi fotkami Fredka & Co z teraz Rocka, za komódką plakat Fredka z Wembley'a, ponad tym dwa plakaty Depeche Mode
Na większej szafie plasują się: Jimmy Page, New Order, Queen z czasów The Works, The Cure, Ian Curtis, Depeche Mode, The Smiths, Robert Plant i Joy Division.
Na kolejnej szafce mam plakat Queen, fotki Briana i Johna, a do tego fotki z teledysków.
Na drzwiczkach przy biurki wisi Fredek w błyszczących ciuchach i w masce. Nie wiem z jakich to czasów, może ktoś mnie oświeci Wink
Nad biurkiem przyczepione bilety z koncertów Morrissey, The Cure, Einsturzende Neubauten i Kajagoogoo
płytami nie ma się co chwalić, gdyż, jak kiedyś wspomniałam, jestem zielona w temacie Queen i mam płyt 5 zaledwie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh, u mnie jest tylko wielki plakat instruujący jak zamawiać piwo na świecie. Jedna półka (no, dość długa) na płyty, ale kolekcja nie jest jeszcze imponująca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie wszędzie coś wisi związanego z Queen. Jako tako samych plakatów nie ma ...może za wyjątkiem plakatu, który jakieś 15 lat temu przywiózł mi Melina z UK:-). Większość to zdjęcia w fotoramach lub antyramach. Wiszą pałeczki TCR i NOTW. Gorzej jest z wszelkiego rodzaju nośnikami. Szczerze mówiąc nie mam gdzie już ich trzymać. Wiele rzeczy jest na VHS`ach i mimo możliwości ściągnięcia wszystkiego na DVD to czuję do nich sentyment i nigdy ich nie wyrzucę. Zwłaszcza, że wiele z nich ma z dawnymi czasami fan klubu w Opolu i Tadkiem Wochem:-) i resztą dawnej ekipy:-). Są koncerty Princessów na wideo i audio. Krótko mówiąc gdzie się nie spojrzy to jest Queen...ale najpiękniejsze jest niewidoczne, bo... w sercu:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pokój nie ma praktycznie niczego Queenowego Sad
Jako dość świeża fanka, mam tylko ADATR w szafce i książkę Hince'a na półce. Ale myślę, że z czasem przybędzie mi trochę więcej rzeczy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pokój?! Hmm... Zostało w nim piętrowe łóżko po moim bracie, więc śpiąc na dolę mam wielki przywilej przyklejania i pisania po ścianie, oraz leżąc niżej okna!!! Wink
Kiedyś przyklejałem jakieś ilustracje z teraz rocka, potem przymocowałem stronkę z Flash Gordon Gazety wyborczej stwierdzając, że i tak mam to w dupie (płyta wylądowała na trawniku pod oknem, a reszta książeszki - to zaraz). Dziś mam w planach kupno plakatu z prawdziwego zdarzenia i powieszenia go nad głową przy łóżku (czyżbym musiał demontować gniazdko?). No i jest też pedantycznie równy i symetryczny napis: MY WORLD MY ORDER a obok: "QUEEN" które oba napisałem markerem 25 listopada kiedy to moje ekscesy związane z niekończącymi się nakazami siostry: "Oskar, ogarnij to!" sięgnęły zenitu (stąd napis pierwszy) Laughing

PŁYTY:

Mam taką czerwoną półkę od podłogi do sufitu z IKEI, któa jest podzielona przedziałkami. Tam mieszczę płyty CD i DVD (to już nie Queen) i gry na PC. Z płyt Queen mam tylko GHII, Jazz, Queen II, GHIII, oraz książki z gazety wyborczej, ale to gdzie indziej...

Szafka w szkole niczym w USA jest wypełniona zdjęciami z książeczki Flash Gordon z wyborczej, oraz napisami: "Queen", "Brian May [serduszko]", "Rock 'n' Roll" i "To jest szafka Oskara i Marleny z IB i h*j w dupę babie od integracji europejskiej" - dzielę szafkę z koleżanką z kl.
W głębi wiszą okładki winyli Black Sabbath i jedna Queen z okresu ANATO Wink
To tyle... Mam nadzieję że za rok będzie lepiej... Very Happy
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ShadowOfTheSoul



Dołączył: 29 Kwi 2012
Posty: 79

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pokój jest "oklejony" własnoręcznymi szkicami Smile Nie mam na ścianie ani jednego plakatu z prawdziwego zdarzenia, bo wszystkie są potraktowane grafitem, bądź ołówkiem i włożone w antyramy, żeby nikt mi paluchami nie zapaćkał Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sooki



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 54

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na ścianie obrazek Freddiego z okładki Mr.Bad Guy z empiku,a i zegar dostałam w prezencie od koleżanki.A na regale bardzo skromną kolekcję płyt i dwie książki(ale z czasem będzie się powiększać).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sooki napisał:
Mam na ścianie obrazek Freddiego z okładki Mr.Bad Guy

Przypomniała mi się polska telenowela z przełomu lat 80-tych i 90-tych W Labiryncie. Tam u Racewiczów w pokoju Marty i Piotrka wisiał na ścianie taki sam Fred.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mrs.Queen



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Nysa

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam taki obrazek i to jedyna Queenowata rzecz jaką znalazłam we Wrocławskim empiku dzień po koncercie
_________________
If you make it to the top and you wanna stay alive
Don't lose your head


Here we stand or here we fall
History won't care at all

~ To, że ja, jako 16letnia blondynka, noszę koszulkę Queen nie znaczy, że robię to dla lansu bo uległam tej dziwnej 'słit modzie na rocka'. Uległam rockowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
atryk12



Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 160

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To można taki obrazek kupić fredka z bad guya? to musze to kupićVery Happy

U mnie jest tak, za moimi plecami mam duży plakat fredka http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-36080-plakat-QUEEN-crown-LP1159-PL-752.html

marzyło by mi się co prawda te zdjęcia, ale to strasznie drogie jest: http://www.allposters.pl/-sp/Queen-Landscape-plakaty_i8870004_.htm

albo to (cena z kosmosu): http://www.allposters.pl/-sp/Freddie-Mercury-plakaty_i3589075_.htm

Na półce nad monitorem stoi rozłożony vinyl MiH z podpisaną stroną Rogera;p obok platinum colletion. No i na komodzie mam gramofon, a po lewej stronie gramofonu poukładane są wszystkie albumy Queenu + koncertowe. Zastanawiałem się jak umieścić jeszcze 3 plakaty, które miałem z MiH ale nie mam pomysłu.


Ostatnio zmieniony przez atryk12 dnia Wto Sie 14, 2012 10:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ostatni jest piękny, ale cena serio z kosmosu... Prędzej sama to sobie wydrukuję...
U mnie na razie tylko płyty z Gazety Wyborczej stoją grzecznie na półce obok Depeszów, nad wieżą i nad biurkiem. Myślałam nad kupnem jakiegoś przypadowego vinyla Queen z drugiej ręki i nad włożeniem go do antyramy tak, jak oni to robią z platynowymi płytami. Wisiałby sobie na ścianie obok "Black Celebration" DM i "The Queen is Dead" The Smiths, tylko też musiałabym je najpierw jakoś w tych antyramach poumieszczać. Ciekawy pomysł, prawda? Szkoda, że tylko tak mogę się "cieszyć" vinylami - nie mam adaptera i prawdopodobnie nigdy nie będę miała, a szkoda, bo kupa płyt mojego taty leży tak sobie i niszczeje. Vinyle są piękne. Obojętnie jakie wydanie - i tak klasa. A nie, że kupuję sobie "Viva la Vida or Death and All His Friends" za 50zł i w środku mam jedną kartkę. Kpina. Ale rozgadałam się nie na temat. Queen w moim pokoju - może kiedyś. I jeszcze raz piękny ten ostatni plakat...
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Something



Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 37

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie na półce z płytami obok wielu innych wykonawców jest parę płyt Queen. Za każdym razem gdy wybiorę się do Empiku lub Media Markt to kolekcja się powiększa. Plakat z Queen mam jeden a mianowicie taki: http://www.galeriaplakatu.com/plakaty/queen-live-at-wembley i wisi sobie na ścianie nad łóżkiem. Może pokuszę się kiedyś o jeszcze jakiś ale wolę jednak chyba zbierać płyty. Ostatnio zamierzam kupić sobie jakiegoś winyla Queen. Nie mam niestety gramofonu ale przynajmniej będę mógł cieszyć nim swoje oczy. To chyba tyle na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mrs.Queen



Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 32
Skąd: Nysa

PostWysłany: Wto Sie 14, 2012 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atryk12 napisał:
To można taki obrazek kupić fredka z bad guya? to musze to kupićVery Happy

U mnie jest tak, za moimi plecami mam duży plakat fredka http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-36080-plakat-QUEEN-crown-LP1159-PL-752.html

marzyło by mi się co prawda te zdjęcia, ale to strasznie drogie jest: http://www.allposters.pl/-sp/Queen-Landscape-plakaty_i8870004_.htm

albo to (cena z kosmosu): http://www.allposters.pl/-sp/Freddie-Mercury-plakaty_i3589075_.htm

Na półce nad monitorem stoi rozłożony vinyl MiH z podpisaną stroną Rogera;p obok platinum colletion. No i na komodzie mam gramofon, a po lewej stronie gramofonu poukładane są wszystkie albumy Queenu + koncertowe. Zastanawiałem się jak umieścić jeszcze 3 plakaty, które miałem z MiH ale nie mam pomysłu.



można, i to za 9.99. Nad tymi plakatami z Rock Metal Shop też się zastanawiałam, ale zależy mi, żeby był cały zespół, a tam znalazłam tylko Freddie'go
_________________
If you make it to the top and you wanna stay alive
Don't lose your head


Here we stand or here we fall
History won't care at all

~ To, że ja, jako 16letnia blondynka, noszę koszulkę Queen nie znaczy, że robię to dla lansu bo uległam tej dziwnej 'słit modzie na rocka'. Uległam rockowi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiałam się jak zobaczyłam te old foto Wink
http://forum.queen.pl/viewtopic.php?p=66543#66543
mają już 7lat miedzy czasie pokój parę razy redekorowałam, a obecnie mam remoncik i będzie nowy wystrój. Nawet planowałam coś epickiego Q ale koszty mnie powaliły...

zdjęcia zamieszczę ku inspiracji Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bogdan999



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132

PostWysłany: Sro Sie 15, 2012 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w pokoju 3 takie plakaty jak na pierwszym zdjęciu Dagi - wielki Fred z Bad Guy'a, Queen II i Fredek z okładki Wembley, oprócz tego parę mniejszych plakatów (panowie w Montreux koło 86 roku- Fredek ma żółtą bluzę a Brian jeansowy kubrak), Fredek z Live Aid (jakieś stare Bravo), i mały obrazek z Empiku Mr Bad Guy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek