FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
GREATEST HITS III na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

GREATEST HITS III
1
8%
 8%  [ 1 ]
2
25%
 25%  [ 3 ]
3
33%
 33%  [ 4 ]
4
16%
 16%  [ 2 ]
5
16%
 16%  [ 2 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GH3 to dziwadło- podobnie jak Queen Rocks

Greatest Hits powinno podsumowywać okres co najmniej 3- 4 albumów zespołu któremu jest poświęcone.

A GH3 podsumowuje jeden album Queen. Do tego mamy dołączone solowe projekty panów plus zlepki Queen+......

i jak tu ocenić ten album?

muzyka jest piękna ale koncepcja żałosna- i sytuacji nie ratuje fakt, że Queen jako pierwszy zespół w historii wydał 3 składanki z singlami (źródło "Teraz Rock")
Bo też wiele z tych singli nie powstało pod szyldem Queen- co jest absurdem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hamburger



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 215
Skąd: z fabryki wafelków

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam wszystkie płyty Queenu, a mimo to, zgadzam się z szymon17 . Dla mnie GH III jest na podobnym poziomie co GH II, czyli świetnym. Nie rozumiem Was trochę.
- You don't fool me
- Too much love will kill you
- Barcelona
- Heaven for everyone
- No one but you
- Las palabras de amor
- These are the days of our lives
- Thank God it's Christmas
- The Great Pretender
- Princes of the universe
- Driven by you
- Let me live
- Living on my own
- Somebody to love w wykonaniu George'a Michaela - świetne!
- Show must go on w wykonaniu Eltona Johna - też bardzo dobre
Co mi się wydaje trochę niepotrzebne, to dodanie "Under Pressure", które prawie niczym nie różni się od wersji pierwotnej, i "Another one bites the dust" - wkurzające. Poza tym, wszystko wydaje mi się super.
_________________
The one thing we're all waiting for
Is peace on Earth, an end to war
It's the miracle we need
The miracle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kicha.
Ja bym taką track listę dał na Greatest hits 3

1. Too much love will kill you
2. Ride the wild wind
3. Scandal
4. Calling all girls
5. I winters tale
6. There are the days out lives
7. Radio Gaga -live at Wembley'86
8. You dont fool me
9. No one but you
10. I want to break Free -Live At wembley'86
11. I cant live with you (1997)
12. Tie yor mother down
13. Keep yourself alive
14. Spread your wings
15. Somebody to love -Queen & George Michael
16. Let me live
17. My melounchy Blues
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą składanką było mi dane zapoznać się stosunkowo niedawno. I wnioski. Tym razem chyba nie miała znaczenia ilość sprzedanych singli, więc mogli wrzucić cokolwiek. To tylko taki suplement kompilacji. Pomysł z dodaniem z wszystkich rzeczy, które na tym albumie nie są regularnymi nagraniami Queen ze studyjnych albumów, był na pewno dziwny i kontrowersyjny. Aczkolwiek ogólnie mam wrażenia, że miło mi się słucha. Strasznie dziwi mnie to, że tu nie ma "Scandal". Brakuje mi tu również kilku piosenek z "Hot space", które mogły się tu znaleźć Smile Ale wrażenia i tak mam raczej dobre, więc dam 4.

"The Show Must Go On" w wersji z Eltonem Johnem jest całkiem niezłe. W każdym razie nie przejadło mi się, jak oryginał Laughing
Remiks "Under Pressure" nawet też mi się podoba. Mimo, iż to dziwny pomysł, to raczej jakoś miło mi się tego słucha. Jest raczej na "tak".
"Barcelona" to rewelacja Very Happy Ogólnie cały album Freddiego z Montserrat Caballé jest bardzo ciekawy.
"Somebody to love" z Georgem Michaelem z tego co widzę, jest mocno chwalone Wink Rzeczywiście ta wersja jest całkiem dobra. Ale sądzę, że np. Elton też nie poradził sobie jakoś znacznie gorzej Smile
"Driven by you" to niezły utwór Maya, aczkolwiek nie przypadł mi mocno do gustu i rewelacją w życiu bym tego nie nazwał Smile
Bardzo lubię "Living On My Own". A ta wersja jest chyba najlepsza z wszystkich, które słuszałem Very Happy
"The Great Pretender" to utwór, z którym ostatnio jakoś miałem trochę do czynienia. Nawet wczoraj w "Mam talent" słyszałem, jak ktoś to śpiewał Razz Wersja Mercurego jest świetna. Podoba mi się aranżacja i syntezatory, które mi tu przypominają nieco instrumenty smyczkowe Smile
Remiks "Another One Bites The Dust" to najbardziej wkurzająca (z tego, co widzę) rzecz na albumie. No w sumie mnie to nie dziwi. Jednak z tym remiksem wiąże się historia, że wcześniej na MTV Classic leciał teledysk do tej wersji, który lubiłem oglądać. Powód? Był po prostu zabawny Razz Laughing Przynajmniej dla mnie. Więc do tego wykonania nie mam aż takiego urazu. Choć rzeczywiście to najmniej pasuje do tego wydawnictwa.
Ta składanka wyszła pewnie głównie z myślą o jednym utworze. Jest nim "Thank God It's Christmas". Świetny utwór bożonarodzeniowy. Aczkolwiek to nieco dziwne słuchając go np. w lato Laughing Utwór klimatyczny, do tego unikatowy. Piękne zwieńczenie albumu.

Pozostałe utwory już omówiłem przy innych wydawnictwach. Najbardziej mnie jakoś nudziło przy słuchaniu utworów "Heaven for everyone" i "You don't fool me". To są utwory dość długie i znalazły się obok siebie. Jako osobne utwory i przeboje, nieco mi się przejadły. Zresztą to trochę zbrodnia je wyciągać z wydawnictwa, na którym tylko tam jak dla mnie mają rację bytu Smile
W zasadzie to wszystko. Ja dość lubię to wydawnictwo. Zwłaszcza jest ładnie ozdobione Smile
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- składanka
- Queen +
- jakieś-nikomu-nie-potrzebne-remiksy
- solowe piosenki na albumie Queen
... Confused
Dam 2, bo uwielbiam Barcelonę i jest No-one but You, które akurat być powinno Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
justek



Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Greatest Hits III to bardzo dobra płyta. I zaraz to udowodnię. Osobiście nic nie mam do tych, którym się ona nie podoba - każdy ma prawo do własnego zdania.

Według mnie, dużym plusem są piosenki z udziałem innych wokalistów - muszę powiedzieć że George Michael i Elton John wypadli znakomicie Very Happy Dodało to płycie świeżości, myślę że to nawet lepiej niż gdyby zamieścili tu oryginalne wersje z albumów - Show Must Go On i Somebody To Love to oczywiście świetne piosenki, ale fajnie jest posłuchać wykonania kogoś innego.

Osobiście strasznie podoba mi się remix Under Pressure - też trochę świeżości, czegoś nowego.

Dobry wybór piosenek solowych Freddie'go i Briana - Great Pretnder, Living On My Own, Barcelona i Driven By You doskonale komponują się z piosenkami Queen.

Co do Another One Bites The Dust powiem tak - nie lubię hip hopu, ale dla tej jednej piosenki zrobię wyjątek! Według mnie to nawet całkiem fajne brzmi! Zresztą ja tej piosenki nie traktuje całkiem poważnie, tylko z lekkim przymrużeniem oka Very Happy Ot, taki dodatek, ciekawostka. A najbardziej to rozbrajają mnie słowa "FREDDIE, WHERE YOU ARE?" Laughing Za te słowa to tym raperom można wybaczyć ten mix

Znakomity wybór piosenek z albumów studyjnych zespołu, zwłaszcza że Made In Heaven to moja ulubiona ukochana płytka Smile Too Much Love Will KIll You, Heaven For Everone, Let Me live, You Don't Fool Me, no i jeszcze z Innuendo - These Are The Days Of Our Lives, AKOM - Princess Of The Universe, HS - Las Palabras The Amor.

I na koniec, dwie perełki - No-One But You i Thank God It's Christmas!

Tak więc uważam że ta płyta jest znakomita i daję jej 6.
_________________
Queen + Morten Harket
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybki rzut gałką na tył okładki... Pamiec wróciła. To Greatest Hits jest... GH ? Ta składanka jest... zła. GH3 by Queen to single z Made in Heaven + wystepy live + solo + remixy + stare single ( zapomnailem )...

WTH ? To już Queen Sucks vol 1 było wg. jakiegos klucza składane.

Jedyne plusy :

Rah mix Cool , HfE ( singlowa), NbY i Christmas.

Wstawianie tam kawałków Q+ w wersjach live, poronionego remixu Wajklifa, kiepskiego remixu Living on my own...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie napiszę nic odkrywczego twierdząc, że GH3 do najsłabszy z Grejtest Hitsów. Jednakże, zawiera kilka dobrych utworów, których szkoda, że nie znalazły się na GH II: Princes Of The Universe, TATDOOL, Las Palabras De Amor i Thank God It's Christmas. Również No-One But You jest dobrą stroną tej składanki.

Natomiast spokojnie można było wydać EP-kę QUEEN+ Live która by zawierała TSMGO z Eltonem Johnem, Somebody to Love z Georgem Michaelem i jako bonus Under Pressure (Rah Mix). Nic więcej niepotrzebne.

Wszystko pozostałe (hity z MIH, solowe oraz ten remix AOBTD) to ewidentnie łapa wyciągnięta po kasę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest to co mówią ostatnie słowa whoatmydinner'a, ale ja twierdzę że jeśli ta kasa była im po to żeby coś zrobić dla Queen, albo coś wydać na rynek czy cokolwiek związane z ich twórzością (dla Queen rzecz jasna) no to dobra jest. Niech mają tę kasę.

Ale jeśli tylko dlatego że zabrakło im trochę na jachty, to niech się. . .

Z drugiej strony (wracając do pierwszego akapitu Wink ), wkurza mnie że aż tak zrąbali Greatest Hits III. Do niedawna miałem tę płytę i ciągle sie pytałem: O co tu do diabła chodzi? Under Pressure ratuje płytę, zdecydowanie.
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

restart licznika: 15.11.2011


1 - 15% - [ 16 ]
2 - 15% - [ 16 ]
3 - 21% - [ 23 ]
4 - 24% - [ 26 ]
5 - 14% - [ 15 ]
6 - 8% - [ 9 ]
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niepotrzebne badziewie, które posiadam tylko dlatego ze jak wyszło to miałem fazę na kupowanie wszystkiego co miało nazwę Queen... bezcelowe, dodawanie solowych utworów tylko potwierdza że zrobione na siłę...

Dałem 2
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy wyciągacz kasy Sad . Kupiłem zaraz po premierze tylko dla Thank God It'S Christmas. Bez ładu i składu . A juz AOBTD to totalna wtopa . Mimo że jest tam kilka cudownych utworów to jako całość ( pomysł , upychanie utworów trochę na siłę ) się nie broni . Najgorsza składanka sygnowana nazwą Queen . To juz Rocks jest po stokroć lepsza .
Daję 2.
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek