FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Setlista
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
PiotreQ napisał:
Ciekawa analiza z QueenZone:

Cytat:

By writer

Brian May 11
Freddie Mercury 7
Roger Taylor 3
John Deacon 2
Queen/David Bowie 1
Queen 1

Brian uzurpujący sobie cokolwiek? Niemożliwe! Zwłaszcza po "Rocks" Laughing Wink


Ja jestem w szoku, że John napisał więcej niż jedną piosenkę!
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztof Z.



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było już wspomniane że tonację I Want To Break Free obniżono na koncertach z Adamem. Dziś to sprawdziłem przy YouTube z gitarą w ręku - faktycznie obniżyli o cały ton od E do D. Swoją drogą później włączyłem sobie wersję z Freddiem dla upewnienia się - i ta różnica głosów jednego i drugiego włączonych tuż po sobie naprawdę powoduje szok Smile

EDYCJA - sprawdziłem wersję z Paulem Rodgersem - taka sama tonacja jak z Adamem Smile Ot taka ciekawostka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie ogladam poczatek konceru z Kijowa/Moskwy/Wroclawia/Londynu i dochodze do wniosku ze przy calym medleyu Flash - The Hero riff - Seven Seas - Keep Yourself, to te dwa ostatnie powinny byc zamienione miejscami? Sprobojcie to sobie wyobrazic: po intro Flash jest mocny riff Hero po czym przechodzi wlasnie w riff KYA a po koncu tego wchdzi pianinko do Seven. Nie lepiej tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żbik88 napisał:
Tak sobie ogladam poczatek konceru z Kijowa/Moskwy/Wroclawia/Londynu i dochodze do wniosku ze przy calym medleyu Flash - The Hero riff - Seven Seas - Keep Yourself, to te dwa ostatnie powinny byc zamienione miejscami? Sprobojcie to sobie wyobrazic: po intro Flash jest mocny riff Hero po czym przechodzi wlasnie w riff KYA a po koncu tego wchdzi pianinko do Seven. Nie lepiej tak?


Fakt masz rację lepiej by to wyglądało
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Grają 2h więc 16utworów to była ściema.

Ja czytałam, że mieli zagrać jedynie 16 największych przebojów, co nie wyklucza większej liczby piosenek, tyle że mniej znanych. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek