FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Skojarzenia :D

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MsFahrenheit



Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 75
Skąd: Horyszów Polski/ Zamość

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 12:52 pm    Temat postu: Skojarzenia :D Odpowiedz z cytatem

Wszyscy ludzie mają skojarzenia, prawda? (czasami zboczone, czasami nie Very Happy) I skojarzenia mogą występować podczas słuchania muzyki, nie sądzicie?
Więc,(wiem, że zaśmiecam to forum) tworzę temat, gdzie podajecie jakąś piosenkę, do której macie jakieś skojarzenia, i je piszecie. Ja mam czasami całe scenki rodzajowe. A chyba nie muszę mówić jakiego zespołu te piosenki? :>

To ja powiem, iż kawałek "A kind of magic", do którego mam skojarzenie, zaczyna się od 03:20 a kończy 03:35 (to bass solo, czy coś)

Mam taką scenkę rodzajową, że taki pomniejszany do 10 cm. John z '74 siedzi w połówce skorupki jajka jakiegoś krokodyla, w jakimś gnieździe. I ma włosy zlepione białkiem, albo jakąś inną substancja zapasową. I macha rękami. Później wszystko robi się czarne, i jest już taki John normalnej wielkości, siedzi w jakimś błocie i się w nim pluska jak tu w 0:43
http://www.youtube.com/watch?v=vyauBkkpkho

ryjebanie.
_________________
One dump, one trud, two tits John Deacon!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek