FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie Mercury - Lover of Life Singer of Songs 2 DVD
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

LOVER OF LIFE, SINGER OF SONGS
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
12%
 12%  [ 1 ]
4
12%
 12%  [ 1 ]
5
25%
 25%  [ 2 ]
6
50%
 50%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
bruce



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 43

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dvd dostałem na gwiazdkę od brata 2 czy 3 lata temu. początkowo byłem dosyć zaskoczony bo queen nie słuchałem wtedy już prawie wcale od dobrych paru lat...tak czy inaczej, lekko wcięty po wigilijnym winie, obejrzałem dokument (wcześniej go nie widziałem), który odrobinę wytrącił z równowagi mój świąteczny nastrój. zgadzam się, że moment odsłonięcia pomnika jest w jakimś stopniu poruszający. ogólnie film mnie wciągnął bo wcześniej takie nazwiska jak Hutton, Austin czy Staffel znałem tylko z książek. bardzo spodobała mi się Diana Moseley - urocza kobieta. Freestone świetnie opowiedział o ostatnich dniach. Sedlecka była dosyć zabawna z tym swoim czeskim akcentem, ale trzeba przyznać, że włożyła sporo serca w swoje dzieło. i ostatecznie cieszę się, że dostałem taki prezent bo od tego momentu małymi kroczkami zacząłem wracać do Queen...
_________________
http://youtu.be/AgqGUBP3Cx0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałam ją na urodziny -mam w październiku a to wyszło jakoś we wrześniu o ile mnie pamięć nie myli.
Ogólnie jestem na tak chociaż są plusy i minusy;)
Jednak myślałam,że będzie to coś innego a film mam od lat nagrany na kasecie video. Jednak dvd to dvd Smile

"Opakowanie mi osobiscie przejadło się umieszczanie wszędzie Freddiegow tej pozie lub w jej różnych mutacjach. Kiedy wreście się pokusza o Freddiego bez wąsów?" ..dokładnie daga,dokładnie !Wink
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek