FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LOST [UWAGA! SPOILERY!!!]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze tak apropo co pisane było wcześniej to trzeba pamiętać przy Lost że to nie jest jako taki serial akcji (jak ktoś oczekuje pędzącej sensacyjnej akcji,jakiś walk itd to pomylił seriale), częściowo to jest łamigłówka rzecz typu „adventure and mystery” a z drugiej strony to serial o ludziach,ich wyborach,postaciach i ich relacjach między sobą.
Szerokie przedstawienie postaci to jeden z głównych atutów serialu. I wszelkie naświetlenia danej postaci, jej motywów ,tajemnic to część serialu.Żaden odcinek nie był bezcelowy(co najwyżej może się komuś nie podobać).Śmiem nawet twierdzić że relacje między postaciami to jest jedna z kluczowych rzeczy dla tego serialu.

„Pogłębiona psychologia postaci" + Tajemnica/Zagadki i Nieznajomość co będzie dalej Wink ) to rzeczywiście sedna serialu.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pytanie z prośbą o szybką odpowiedź.

Obejrzałem wczoraj finał pierwszego sezonu i skończył się totalnie "z dupy". Rozumiem, że wynika to z rozbicia epizodu "Exodus" na 2 lub 3 odcinki oraz niekompletności mojego zbiorku. Nie chcę włazić na wikipedię i doszukiwać się odpowiedzi, bo przypadkiem natknę się na spoilery i będzie mi smutno. A zatem: obejrzałem 24-ty odcinek, który zakończył się mniej więcej w momencie, kiedy Locke, Jack, Kate oraz Hurley niosą dynamit z Black Rock, a Rousseau porwała dzieciaka i jest ścigana przez Sayida i Charliego. Mniemam, że to nie koniec i zassałem niekompletną serię, toteż powinienem szukać 25-ego odcinka, tak? Z góry dzięki za odpowiedź Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak. w sensie zassałeś niekompletny sezon Wink
Finał ma dwie części Exodus part 1 i 2. Tylko że part 2 składa się z dwóch odcinków - 24 i 25 xd Czyli tak naprawdę finał trwa 3 godziny, a tobie brakuje ostatniej (odc 25). Powodzenia Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Pon Lis 28, 2011 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zdecydowanie powinienes poszukać 25 odcinka albo 24 ale dwa razy dłuższego Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za szybką odpowiedź Cool Wczoraj rzucałem gromami na scenarzystów, "kto normalny kończy sezon w pół zdania postaci" Laughing Dzisiaj jakimś przypadkiem natrafiłem na informację, że jest tego więcej. Dobrze, że zakumałem bo zacząłbym potem oglądać S02E01 i bym się obudził z ręką w nocniku Smile

EDIT: Za szybkie odpowiedzi* Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Dobrze, że zakumałem bo zacząłbym potem oglądać S02E01 i bym się obudził z ręką w nocniku Smile

no by było trochę po ptokach Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kończę drugi sezon i muszę przyznać, że się wkręciłem. Potrafią jednak zainteresować, jakkolwiek absurdalne nie byłyby niektóre wątki. Swego czasu pogadałem jeszcze z kumplem, wielkim fanem Lostów, który inteligentnie i bez spoilerów zachęcił mnie do dalszego oglądania. Trzeci sezon już się ściąga, będę musiał przez Lostów odłożyć kilka fajnych premier, bo jednak zżera mnie ciekawość Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek