FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
MGMT

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 1:22 pm    Temat postu: MGMT Odpowiedz z cytatem

Pewnie większość z was zna, ale pogardza bo w sumie nie mają solówek, growlu, glanów i fajnej brody. Ale jeżeli jest tu zaginiona owca słuchająca tego to niechaj się odezwie.

(Właściwie The Management). Od kilku tygodni mam na nich ciężką fazę choć znam od paru lat. MGMT to duet pochodzący z amerykanskiego Brooklynu. W skład zespołu wchodzą Ben Goldwasser i Andrew VanWyngarden. Grają od 2002 roku wiec zbliża się 10 lat w przyszłym rocku. Nie wiem jak można nazwać ich muzykę - nie jest to rock, oni sami mówią że to nie indie ani nawet pop. Fani powiadają że to po prostu styl MGMT - nowy nurt w muzyce. Według mojej klasyfikacji to może być: ,,space-pop okraszony tęczą, glitterami, ciężkim basem i zasuwający na jednorożcu". Jakiś krytyk stwierdził że zespół ma niesamowity zmysł robienia muzyki od razu wpadającej w ucho, to tak jakby przepuścić pop-rocka przez wielki, zajebisty, cukierkowy, muzyczny kalejdoskop.

Grupa wydała jak na razie dwa pełnowartościowe albumy:

Oracular Spectacular (22 stycznia 2008)
Congratulations (2010)

I w obu zakochałem się od razu z naciskiem na ten drugi. Ponadto zespół ma sporo niewydanych oficjalnie piosenek i mini-albumów za którymi staram się nadążyć.

Tak wgl, to mają wyczesane teledyski, nie wiadomo o co chodzi w nich ale są super no i po prostu musicie to zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=B9dSYgd5Elk&ob=av3e
(pewnie większość będzie znała to z reklamy Kinder Bueno)

Chciałem napisać jaki to Andrew jest zajedwabisty, ładny i słodki (nie jestem gejem) ale dam szansę innym.



Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi trochę jak Flaming Lips, tylko jeszcze wiecej jednorożców chyba.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kids" jest genialne, reszty nie znam niestety, ale jeśli jest w podobnym klimacie, to trzeba będzie kiedyyyyyyyyyyś nadrobić
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjj jest sporo w podobnym klimacie choćby genialne Flash Delirium:

http://www.youtube.com/watch?v=QvSMp7T2Kes&ob=av3e
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Time to pretend zawsze mnie niszczyło. Wypadałoby kiedyś przesłuchać jakąś płytkę, ale kiedy to zrobię to nie wiem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbuję zrobić cover Time To Pretend od MGMT, ale mam problem z dobraniem dobrego dźwięku do intra. Mam keyboard Casio WK-3300 ale nie mogę znaleźć w banku dźwięków odpowiedniego syntezatora który pasowałby do tego motywu z intro. Może ktoś już się z tym zmagał albo gra na klawiszach i może mi coś poradzić.

Piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=B9dSYgd5Elk&ob=av2e
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek