FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Kogo z członków Queen najbardziej przypominasz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kogo z członków Queen najbardziej przypominasz?
Freddiego
32%
 32%  [ 42 ]
Johna
21%
 21%  [ 28 ]
Briana
13%
 13%  [ 17 ]
Rogera
13%
 13%  [ 17 ]
żadnego
10%
 10%  [ 14 ]
inna odpowiedź
9%
 9%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 130

Autor Wiadomość
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem jak John i Fred troche nieśmiały, lubie imprezować na maxa jak Fred i Roger, z Freddiego to mam jeszcze totalnie krzywy zgryz( podobny przypadek, co akurat nie jet fajne Sad ) a tak poza tym to jestem zarozumiały jak nikt z wielkiej czwórki Twisted Evil ...
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co oglądam zapisy video to John Deacon wydaję mi się najfajniejszą postacią z zespołu, podoba mi się także bardzo to,że robi swoje poprostu bez zbędnego gwiazdowania ,a także te charakterystyczne kołysanie basem Smile , a biorąc pod uwagę wasze wpisy tutaj to chyba jego stosunek do kariery, show-buissnesu najbardziej jest mi bliski...inna sprawa ,że herbata zdecydowanie nie jest moim ulubionym napojem ,heh

Poza tym Spread Your Wings to jedyny tekst Queen z którym naprawdę się utożsamiam

Na drugim miejscu Brian, tzn podoba mi się u niego taki projesjonalizm i ,że chyba ma najbliższy mi gust muzyczny ,widać że ceni sobie dobrego rock and rolla ,oprócz tego mam duży entuzjazm do nowych planów ,celów

Roger to chyba raczej nie, bo po wywiadach widać ,że jest człowiekiem bardzo ironicznym (inna sprawa ,że wcale nie dziwię się,że tak nisko ceni media ) , choć lubię się napić ,poimprezować ,tutaj to na pewno ..jeszcze plus za maksymalnie wyśmiewający tanie piosenki o miłośći tekst do I'm in Love with My Car ,nieraz też mam ironiczny stosunek do pewnych spraw

Freddie to kompletnie nie, ale cenię go bo był prawdziwym artystą, te teatralne ruchy, gesty...choć myślę,że czasem u każdego to się objawia ,zwłaszca pod wpływem emocji ,ale tak często to tylko u wielkich indywidualistów

Jak widać muzycy tego zespołu byli w niektórych kwestiach bardzo różni od siebie co sprawia ,że się uzupełniali
_________________
Someone Chasing I Cannot Move
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacob



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 135

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z charakteru chyba najbardziej utożsamiam się z Johnem, tzn. styl ,,cichej wody"

Z wyglądu za to wykapany Freddie co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacob napisał:

Z wyglądu za to wykapany Freddie co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.


Oo też masz takie piękne ząbki? :>
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Jacob napisał:

Z wyglądu za to wykapany Freddie co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.


Oo też masz takie piękne ząbki? :>


Ale jaki tyłek!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
kwak napisał:
Jacob napisał:

Z wyglądu za to wykapany Freddie co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.


Oo też masz takie piękne ząbki? :>


Ale jaki tyłek!


Nie schodź z tematu, mówimy o twarzy. Choć jeśli Twój avatar przedstawia Twoją facjate to faktycznie miałeś prawo się pomylić Twisted Evil
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie wy ludzie macie świetne tyłki z wymionami.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I świetne twarze z włosami łonowymi.
Powrót do góry
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja, przerywając ten off-top napiszę:

Każdego po trochu, ale najbardziej Briana.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizycznie to nie przypominam raczej nikogo, ale jakby co to potrafię się bez problemu na Freddiego ucharakteryzować. Razz Kto mnie widział na VIII Zlocie w Wa-wie ten wie jaki był tego efekt. Wink

Jeśli zaś chodzi o charakter to najbardziej przypominam chyba Johna - też zazwyczaj tak jak on jestem gdzieś z boku, pomijany, niezauważany, cichy i w ogóle... no i zależy mi by mieć tak udane w przyszłości życie rodzinne jak on.
No i gdybym miał swój zespół to też tak jak on starałbym się równoważyć sprawy rodzinne i karierę.

EDIT: Odnośnie tych pierwszych cech Johna to jednak trochę się ostatnio zmieniło. To co napisałem powyżej bardziej charakteryzowało mnie kiedyś niźli teraz. Teraz zaś niektórym ciężko już nazwać mnie cichym, spokojnym i na uboczu i pod tymi względami to ja się ostatnio już tak raczej w stronę Rogera bardziej zbliżyłem. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyglądu mam kolor włosów podobny do Rogera, jeszcze trochę za krótkie (mówię o latach 70.).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacob



Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 135

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tych powyżej:

Tak, mam takie same urocze wąsy, ząbki i tyłek. Ale nie liczcie na randkę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta co Ty randka nawet nie przeszła mi przez myśl - zresztą nie mam czasu na takie głupoty - świece, Frank Sinatra ehh. Liczyłem raczej na szybki seksik.
Powrót do góry
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Zainteresowania mam niczym Freddie

Shocked
punkadiddle napisał:
sztuka, koty, muzyka, trochę Japonia

Myślałem, że jeszcze coś Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem tu na myśli gustowanie w tej samej płci Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyglądu, to zdecydowanie mi najbliżej do Freddiego Smile A z charakteru to różnie. Na pewno mam wiele cech wspólnych z Deaconem, bo często jestem takim milczkiem, lubię stać z boku. Dlatego go tak lubię Razz Aczkolwiek życie rodzinne, to zupełnie inna bajka. O ile on wyhodował dużą rodzinę, tak ja w ogóle o tym nie myślę, zresztą nie ma z kim. I jestem za młody psychicznie na to Razz
Przypomniało mi się także, że podobnie jak u Freddiego mam wielką miłość do kotów Smile
Co do Briana, to do końca nie wiem, jaki jest jego charakter. Ale przyjmijmy, że mogę mieć do niego najbliżej pod względem wrażliwości. A Taylor to hulaszczy człowiek. Sporo mnie różni od niego, zarówno pod względem osobowości i wyglądu. Ale zdarzy się, że lubię się zabawić, jeśli jest dobra zabawa. Ale gdzie tam do Rogera Wink
To chyba wychodzi na to, że najwięcej mnie łączy z Freddiem i Johnem. Tak przypuszczam Smile

A propo samochodów, to z Taylorem może mnie łączyć najbardziej to, że lubię jeździć, tyle, że u Taylora to chyba bardziej pod kątem auta było, a ja patrzę pod kątem zwiedzania, poznawania miejsc, myślenie geograficzne Smile
I z twarzy to jednak jest też pewna cząstka Deacona Very Happy
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mistertweight



Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 35

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyglądu przypominam najbardziej Rogera, ale z charakteru i zachowania to raczej Briana. Ot tak, jestem dość inteligentną osobą ( Laughing ), czasem cicha i spokojna, a raz mnie poniesie, ciężka dość do rozgryzienia...
_________________
Howgh! Rzekłam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bona



Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 49

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyglądu to do żadnego z panów nie jest mi blisko Very Happy
A charakter to najbardziej zbliżony mam do Johna. Wolę pozostawać w cieniu innych, ale kiedy trzeba to potrafię bronić swego zdania.
Chyba mam coś w sobie jeszcze z Rogera, głównie chodzi mi o poczucie humoru, sarkazm Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Undefined



Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, do Freddiego. I nawet nie wiem już, czy to dobrze, czy źle. E tam, zdecydowanie źle. Nie będę mówić o aspektach wyglądu, choć i w tym wiele by się zgodziło (niski wzrost, ciemna karnacja, włosy i oczy oraz upodobanie do dziwnych stroi), ale zapoznawszy się w młodych latach z poszczególnymi członkami zespołu stwierdziłam, że Fred to moja bratnia dusza. Ależ to dziwaczne.
_________________
I don't want to sleep with you
I don't need the passion too
I don't want a stormy affair
To make me feel my life is heading somewhere.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem już w tym temacie rok temu, no a dzisiaj... tyle tylko mogę napisać, że prawie nic się nie zmieniło. Razz Nadal fizycznie nie przypominam żadnego z nich, choć czasem se lubię zapuścić Fredowe wąsy, ale mało komu się one podobają. Rolling Eyes
Z charakteru może troszkę bardziej się zbliżyłem do Rogera, bo zrobiłem się jakiś taki bardziej... no hulaszczy(chociaż w sumie zastanawiam się czy jednak nie pasowałbym pod tym względem bardziej do Freddiego). Laughing I coraz mniej mam w sobie ze spokojnego i niegroźnego Johna z którym kiedyś się utożsamiałem, choć jednak są rzecz jasna takie chwile gdy ten John się we mnie odzywa i mam ochotę odpocząć od życia i ponołlajfić sobie tak jak on. Razz
Ale pomimo iż czuję, że się trochę bardziej ztaylorzłem(albo i zfredziłem/zmercurzyłem) to jednak nie chciałbym taki pozostać przez całe życie. Razz Jak już będę się planował na poważnie hajtać i zakładać rodzinę to wolę się wtedy na nowo zdeaconić. Laughing Wink

O i co zapomniałem napisać w poprzednim poście rok temu - z Freddiem łączy mnie miłość do kotów. Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fankado



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 59
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczyłam Johna. z wyglądu to na pewno nie Laughing ale z charakteru jak najbardziej. tak jak on jestem troche wycofana, spokojna, nie lubie zbytniego zainteresowania, chociaz nie lubie dzieci ;P no z Freddim łączy mnie to ze tez uwielbiam koty(poki co mam jednego Smile ) a z Rogerem wódka xD jakos podobienstwa do Briana nie znalazłam..
_________________
Spread your wings and fly away with me.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freddiego - w grupie jestem szalony i zabawny, zaś na osobistości zamknięty i miękki. Wink
_________________
Last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he Very Happy
Ja tez gram na perkusji i lubię sobie robić jaja, ale znam granice Wink
Jednak nie piję wódki, a imprezować lubię.


Jeśli chodzi o Rogera, to jest mój największy idol w zespole.
O ile pamiętam to do niedawna miałem nawet taką fryzurę stylizowaną na Rogera w okresie The Game i Hot Space.
Ale skróciłem włosy, bo zauważyłem że już mi odbijało z włosami.
Chciałem sobie zrobić balejaż, ale nie dopóściłem do tego.
Zresztą gram na perkusji i nie wyobrażam sobie, żebym miał mieć krótkie włosy! Perkusista z krótkimi włosami to dla mnie dziwna sprawa. Na ogół z twarzy to trochę tak, ale nie mam dziewczęcej cery. Ale mam pociągłą twarz; cholera, dużo ludzi mi mówi że w blond włosach byłoby mi do twarzy, ale jakoś dziwnie bym się czół ze świadomością że to jest ewidentne naśladowanie swojego idola.
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Sob Lip 09, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam naturalnie ciemny blond i chciałem mieć na Rogera z okresu 1980-1982 z balejażem moich naturalnych, z blondem, ale uznałem że zaczekam z tym do pierwszego naszego koncertu z krwi i kości.
Więc je tylko skróciłem i od miesiąca kombinuję z układaniem włosów.
Mam z nimi trzy światy...
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewusxx



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 114
Skąd: spod Poznania

PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba najbardziej do Johna podobna jestem. W sensie, że cicha i spokojna, ale jak mi czasem odbije, to uomatkoboskoczenstochosko! I kolor włosów mam zbliżony do tago co miał John młodym będąc. I ze śpiewaniem u mnie cienko.

Podobieństwo do Rogera, hmmm często miewam fryzurę a'la Roger z pierwszej połowy lat 70-tych (oprócz pekaesów). I po maturze poszłam do szkoły medycznej i... zrezygnowałam (ale praktykę na porodówce zaliczyłam;)).

Z Brianem łączy mnie zamiłowanie do tego co pojawia się na niebie po zmierzchu (zwłaszcza to czego nie widać gołym okiem).

Freddie... lubię rysować, mój zawód "na papierku" polega na projektowaniu i rysowaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek