FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Programy talentowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twój stosunek do programów talenciarskich ;)
oglądam regularnie (albo zazwyczaj)
35%
 35%  [ 10 ]
czasem obejrzę
35%
 35%  [ 10 ]
nie interesuję się tym
28%
 28%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież już tematyka jest onetowa w sumie więc o koncepcie The Wall nikt tu dyskutować nie będzie.

W sumie też się od tego odłączam, ale jeszcze dodam, że według mnie ocenianiem kobiet (czy tam bab) powinni się zajmować faceci bo są bardziej obiektywni z różnych względów, zresztą ja o urodzie Szpaka dyskutować nie zamierzam Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały urok takich tematów tkwi w towarzyszącym im onetowym spamie Smile
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
jeszcze dodam, że według mnie ocenianiem kobiet (czy tam bab) powinni się zajmować faceci bo są bardziej obiektywni z różnych względów


Obiektywni owszem, ale chyba nie w sprawie kobiet. Laughing Tak samo na odwrot.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokacoolka napisał:
Agata Buzek do najpiękniejszych kobiet nie należy, ale też ocenianie jej jak pierwszej lepszej celebrytki, która ma potrzebę lansu i zaistnienia jest trochę nie na miejscu.


Tu nie było nic o statusie gwiazdy / celebrytki, tylko o niby tragicznej urodzie Szulcowej.

punkadiddle napisał:
Jak dla mnie Ada ma urodę cnotki niewydymki, która mi się nie podoba, i tylko ją jeszcze podkreśla przez stroje czy makijaż jak na tamtym zdjęciu.


No tak. Uroda cnotki-niewydymki wymięka przy trupiej urodzie ( SIC ! napisałem urodzie ? ) takiej Buzkowej.

Jaki zaś makijaż ? Teraz bedziecie się czepiać makijazu ? .
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze powiedzcie mi z kim je wszystkie widziano wieczorem na mieście, muszę to wiedzieć!!! Iiiiiiii!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
o niby tragicznej urodzie Szulcowej.


O tragicznej nikt nic nie mowil, wyluzuj, Shamar. Wink

Gbyby nie te czerwone oczy, na pewno wygladalaby lepiej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Jeszcze powiedzcie mi z kim je wszystkie widziano wieczorem na mieście, muszę to wiedzieć!!! Iiiiiiii!!!

Lepiej napisz, czy Ada jest brzydka, czy nie jest!
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://magia.onet.pl/1645678,poczytaj.html

Musicie to wiedzieć!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pokacoolka



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Tu nie było nic o statusie gwiazdy / celebrytki, tylko o niby tragicznej urodzie Szulcowej.


Wrzucając zdjęcie Agaty do posta, w którym piszesz, że analizujesz możliwość zaistnienia kogoś tam w szołbiznesie, zasugerowałeś jednak poniekąd, że ta część twojego postu dotyczy również Agaty. Trudno jednak z tak chaotycznego postu zrozumieć, co się tyczy czego.


shamar napisał:
No tak. Uroda cnotki-niewydymki wymięka przy trupiej urodzie ( SIC ! napisałem urodzie ? ) takiej Buzkowej.


De gustibus, ale nie wymagaj od osoby, która chorowała i ledwo co skończyła leczenie na jeden najtrudniej wyleczalnych nowotworów, przeszła chemioterapię i inne świństwa, żeby wyglądała jak symbol seksu. Jeszcze ta "trupia uroda" w tym kontekście, litości.
_________________
Na litość boską, królowo, czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!

Sharin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokacoolka napisał:


Wrzucając zdjęcie Agaty do posta, w którym piszesz, że analizujesz możliwość zaistnienia kogoś tam w szołbiznesie, zasugerowałeś jednak poniekąd, że ta część twojego postu dotyczy również Agaty. Trudno jednak z tak chaotycznego postu zrozumieć, co się tyczy czego.


Zdjęcie wrzuciłem dokładnie pod cytatem Anet i opatrzyłem anwet pytaniem. Więc gdzie tam jakies powiazania ?

Cytat:

De gustibus, ale nie wymagaj od osoby, która chorowała i ledwo co skończyła leczenie na jeden najtrudniej wyleczalnych nowotworów, przeszła chemioterapię i inne świństwa, żeby wyglądała jak symbol seksu. Jeszcze ta "trupia uroda" w tym kontekście, litości.


Co mnie to, że chorowała ? Ona tak zawsze wyglądała. Nie pamietam jej innej. Zawsze była paskudniejsza od nocy ( dziwne powiedzenie bo noc jest piękna ). Jaki zas symbol seksu ? Podałem kontrprzykład na stwierdzenie, że Szulcowa jest brzydka. Szulcowa to jest przy niej najpiekniejsza kobieta swiata.


Aseksualny Paszczur i koniec.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Fenderek zamknie ten temat i nie otworzy do czasu rozpoczęcia następnego programu tego typu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nah, musicie zacząć się sami uczyć, ze nieketórych dyskusji nie warto ciągnąć... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadniecie, kto jest juz zmęczony sławą i koncertami. I niech mi nikt nie mówi, że jestem uprzedzona. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gienek? Very Happy
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a kto inny mógłby coś takiego pieprzyć, poczuł się gwiazdą pełną gębą, więc już mu wchodzi w krew narzekanie na sławę, ohhh jaki on jest biedny Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ada Szulc jest brzydka? Jesteście aż tak zaślepieni zawiścią, czy paszczora w życiu nie widzieliście?
Nie żebym kogoś broiła, bo losów tego programu w ogóle nie śledziłam tylko ostatnio oglądałam odcinek u Kuby Wojewódzkiego
w którym gośćmi bymi zwycięzcy X Factor

No i nie rozumiem tej całej fali zachwytów wobec Gienka "oh jaki on biedny, jaki prawdziwy artysta z niego nie dał się sprzedać, oh!"
noż kurde tak się nim ludzie zachwycają jakby na świecie nie było w ogóle ludzi tego typu Shocked
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,9856458,Koncerty_Szpaka_to_niewypaly_.html

"Artysta" nie pamiętał tekstu do prawie żadnej z wykonywanych przez siebie piosenek. Zaśpiewał jedynie cztery pierwsze wersy piosenki "Californication", w pozostałych zwrotkach można było usłyszeć jedynie jego irytujący śmiech. Próbował nieudolnie ratować ten kawałek, prosząc publiczność aby śpiewała refren piosenki razem z nim, tylko że to nawet nie było miejsce gdzie ten refren się znajduje, a środek zwrotki. Publiczność oczywiście się zorientowała, w przeciwieństwie do wykonawcy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie to? Facet jeszcze w programie nic nie zwojował a już nosił nos wyżej niż chmury- co doipiero kiedy przyszła popularność? Facet już od kilku miesięcy wierzy że jest bóg wie kim... tutaj kilku fantastów broniło go "bo przecież Freddie też był zarozumiały". Tak- ale zajebiście ciężko pracował a muzykę traktował nieprawdopodobnie poważnie- jaki inny koleś spedzałby kilka tygodni nagrywając jeden utwór? Szpak wierzy że ma jakiś bóg wie jaki talent i że to wystarczy...

Poza tym ja nie wiem jak on chce zgromadzić tłumy śpiewając same covery... na karaoke to ja mogę pójść keidy tylko zechcę i zapłacę co najwyżej za piwo...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A taki Genek Loska co chwila gdzieś koncertuje i wszystko wyprzedane niemal do ostatniego miejsca. Ostatnio nawet z Suzanne Vega w Rzeszowie. Komentarze po koncertach bardzo przychylne... Może drze ryja jak oszalały ale to jest chłop z muzyczną duszą. Szpak jest piździelcem, który lubi hałas wokół siebie i nic więcej. Jedna interpretacja w jego występach w factorze mnie się tylko podobała. Reszta odśpiewana od tak... Nic od siebie. Gienek nawet w zjebane "Hello" Richiego dał coś od siebie, próbując walczyć z tym koszmarkiem Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
"bo przecież Freddie też był zarozumiały". Tak- ale zajebiście ciężko pracował a muzykę traktował nieprawdopodobnie poważnie- jaki inny koleś spedzałby kilka tygodni nagrywając jeden utwór?

+1
Argumenty Fenderka z miejsca do mnie trafiły.



Chociaż zastanawiam się nad czym on mógł tyle czasu siedzieć przy Mr. Bad Guy... Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mack to przecież opisywał - woleli pracować "krótko i intensywnie", a potem iść na piwo. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek