FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
BLACK LABEL SOCIETY

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

BLS to
Black Label Society
22%
 22%  [ 2 ]
Black Lesbian Sex
55%
 55%  [ 5 ]
Biały Las Socjalny
0%
 0%  [ 0 ]
Bed Left Sad
0%
 0%  [ 0 ]
Beczka Lecha Smakuje
22%
 22%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 5:30 pm    Temat postu: BLACK LABEL SOCIETY Odpowiedz z cytatem

Chyba jeszcze nikt założył tematu o BLS przynajmniej wg. skomplikowanej procedury "szukaj" nie pojawiło się na horyzoncie Wink Ktoś zna? Lubi nie lubi? Specjalnego wprowadzenia dla nieznających nie chce wypisywać bo w wiki można sobie poczytać natomiast dla znających ale leniwych parę kawałków w linkach załączam poniżej

Once More

Lead Me To Your Door

Time Waits For No One

Stillborn - można słuchać od 6 minuty
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurna, no, to już jest klasyk zeszłej dekady, projekt stworzony przez człowieka-legendę, choć przyznam szczerze, że moim zdaniem w pewnym momencie popadł w nim w pewną pętlę i zaczął zjadać własny ogon, jednak żadna płyta BLS nie ma startu do a) No More Tears b) Pride and Glory. A już na pewno jeśli idzie o solówki.
Ale tak czy śmak cięższa muzyka z southern rockowymi naleciałościami właściwymi dla Zakka - brzmi to zawsze świetnie, nigdy to nie był stricte mój klimat, ale bardzo lubię posłuchać. Zresztą, nie mam wyboru, dwóch gitarzystów z mojego zespołu uważają Zakka za przebóstwo najwyżsiejsze Wink Zresztą, na szczęście zdarzało się im zrywać z nudnym na dłuższą metę schematem ciężkich, osadzonych riffów w drop D, czego najlepszym przykładem jest Hangover Music Vol VI.
Ulubioną natomiast moją płytą jest The Blessed Hellride, ze świetnym, zapodanym powyżej Stillbornem, ale też Blackened Waters, We Live No More czy genialny po prostu utwór tytułowy.
Ulubione moje utwory BLS: Stillborn, Blackened Waters, Bleed For Me, Just Killing Time, Heart of Gold (chociaż to akurat cover), Counterfeit God.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam tylko, że kiedyś zespół ten był w Queenwizji i dałem mu sporo punktów, bo była to taka chwytająca za serduszko, emocjonalna ballada, czemu się łatwo poddaję Wink Ale jakoś nie zapoznałem się głębiej z ich twórczością i na razie nie zamierzam Wink
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek