FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pierwsza Miłość (serial)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pierwsza Miłość
Gówno!
41%
 41%  [ 5 ]
Oskar!!!
16%
 16%  [ 2 ]
Co to?
8%
 8%  [ 1 ]
Wolę 'Na Wspólnej'
16%
 16%  [ 2 ]
Jestem kloszardem i nie mam dostępu do TV
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 3:34 pm    Temat postu: Pierwsza Miłość (serial) Odpowiedz z cytatem

W ramach narodowego ogłupienia wkrecilem sie jak glupi w jedna z debilnych, tasociagowych, polskich produkcji obyczajowych Wink Problemy milosne, zdrady, pierdu, pierdu, wzloty, upadki itd. Obawiam sie ze moja fascynacja jest objawem jakiejs dziwnej choroby lub przypadlosci, wiec zadaje wam pytanie: Czy tylko ja? Czy jest na tym forum ktos jeszcze kto oglada ta papke? Razz (Piszac to ogladam kolejny odcinek Laughing )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=3453
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z takich rzeczy to tylko "Klan" kiedyś oglądałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku95 napisał:
http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=3453


Pod takim katem nie szukalem, coz jesli temat sie nie przyjmie to do kasacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

równie dobrze można zrobić tematy o milionach innych seriali...
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=4198

Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam zdarza się sporadycznie "Klan" obejrzeć, ale tylko jak jestem u dziadków na obiedzie. Sam w domu tego nie włączam, a nawet nie pamiętam nigdy o nim. Ale na ten serial specjalnie jakoś nie narzekam i dość przyjemnie mi się go ogląda, aczkolwiek to jedyny tego typu serial który jestem w stanie oglądać. Razz Być może to z sentymentu bo jako dzieciak w sumie też lubiłem oglądać.

Jeszcze lubiłem dawniej "39 i pół" na TVNie, ale teraz to już bym za to się ponownie nie wziął. Ogólnie jak coś jest puszczane w TVNie, albo rekomendowane przez TVN to już wiem, że nie warto tego oglądać.

Za to moi rodzice i siostra, a także dziadkowie oglądają to non stop i dosłownie żyją "życiem" tych bohaterów jakby ich własne było do dupy, albo jakby go w ogóle nie mieli. :/ Naprawdę nie rozumiem co oni w tym wszystkim widzą. Co więcej - pomimo, że na bieżąco oglądają to jeszcze to sobie nagrywają, tylko nie wiem po co, skoro później do tych starszych odcinków już nie wracają, a przynajmniej nie widziałem, żeby kiedykolwiek wracali. Ale to jeszcze nie koniec "atrakcji" - oni wszyscy jeszcze muszą się dodatkowo karmić ich życiem prywatnym i jeszcze różnymi plotkami i głupotami na temat tych aktorów z różnych bzdurnych pism typu "Gala" czy "Viva". Zawsze jak jesteśmy całą rodziną u babci na obiedzie to już od razu w ruch idą te pisemka i wszyscy zaczynają komentować kto ile schudł, kto jaką fryzurę zmienił, komu lepiej/gorzej w nowej kiecce, z kim kto chodzi, hajta się, kto jakiego dokonał skandalu i w ogóle... rany, czy ja jestem jaką czarną owcą w rodzinie? Bo mnie jako jedynego w ogóle takie rzeczy nie pociągają. Rolling Eyes
Ale najbardziej irytujące jest dla mnie jednak to, że zawsze jak przychodzę do babci zjeść obiad to ona zawsze jak leci "Moda na Sukces"(i to dwa odcinki pod rząd rzecz jasna!) to mi mówi: "No przykro mi Mateuszku, musisz wstrzymać się z obiadem, bo zaczyna się 'Moda na Sukces' no chyba, że dziadek wróci w międzyczasie to Ci zrobi"... -_-
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś dziwnie przeczuwałem, że Mefju się rozpisze Twisted Evil

EDIT: oprócz tematu o serialach ogólnie, to jest jeszcze o polskich, więc bez sensu dublować:
http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=2651
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek