FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sylwester 2010/2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Tegorocznego sylwestra spędzam:
ze znajomkami gdzieś na wyjeździe
5%
 5%  [ 2 ]
ze znajomkami gdzieś na mieście
10%
 10%  [ 4 ]
ze znajomkami u kogoś na chacie
17%
 17%  [ 7 ]
ze znajomkami u mnie na chacie
2%
 2%  [ 1 ]
z rodziną
12%
 12%  [ 5 ]
z chłopakiem/dziewczyną
15%
 15%  [ 6 ]
samotnie
7%
 7%  [ 3 ]
na forum
7%
 7%  [ 3 ]
a co to jest sylwester?
12%
 12%  [ 5 ]
to forum jest jednak... eee, już wszyscy wiemy jakie. :P
7%
 7%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wypiłem wódkę z przyszłym teściem, najadłem się jak nigdy w życiu i obejrzałem z dziewczyną zaległe ze świąt To właśnie miłość. Jeden z lepszych sylwestrów ever, na pewno. Ach, jestem taki balangowy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwester doskonały, powrót o szóstej, milion osób na metr kwadratowy, handel najebanymi kobietami dokonywany przez nieco mniej najebanych mężczyzn, zgoła licealne zgony, zaimprowizowany, rozgrzany parkiet, zabójcze mieszanki gorących uczuć i słabych żołądków, cóż - tak się bawi socjologia, o czym zaświadcza lemur tudzież Qndzia, która tu jednak już nie pisze, widać nie jesteście fajni.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze sie ciebie wstydzi czy cos... Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ją sprzedał komuś, kto nie ma internetu.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niezła rzeźnia z sylwkiem, start u mnie o 20, obalamy 2 flachy na szybko i idziemy do kuzyna bo u mnie to tylko chwilę chata była wolna. Ktoś wymyślił iść lasem, wszyscy powpieprzali do jakichś kałuż, no trudno. 2 flaszki na szybko i wchodzimy do domu kuzyna. Co od tego momentu się działo to już przechodziło moje przepuszczenia.

Kuzyna coś napadło, a mianowicie, że opętał go diabeł. Weszliśmy na neta, a ten widział na monitorze jakieś demony i kazał wszystko powyłączać i wypieprzać na dwór, ale najpierw musimy według niego pozbierać wszystkie 7 kotów ('kurwa to bibilina liczba' - Laughing ), które biegają po domu, bo 'nie będzie świąt' Laughing był jeden. No to szukamy następnych 6, niektórzy nawet na serio Laughing uznaliśmy, że idziemy z domu. 2 flachy w altanie no i potem jest około 8 interpretacji (8 osób) co się działo bo każdy stracił po kolei pamięć. Moja jest taka, że wróciliśmy do domu gdzie na ziemi modlił się mój kuzyn i sobie obalamy flachę kolejno zmieniając się w kiblu.

Potem już raczej wszystko pamiętam: kuzyna daliśmy do spania , idziemy piechotą około 4 do trzeciej już wsi do kolegi kilka kilosów, żeby coś zjeść. Po drodze wstąpiłem do kuzynki, która ma wyjść za mąż żeby dała jakiejś weselnej, miała humor i się zgodziła. ('Byyyła flacha, ale już nie ma, rozumiesz' ? I weselna rozumiesz?' )

Potem około 7 wracamy do mnie i rozpalamy się ognisko Laughing Śmiejemy się z ludzi, że idą do kościoła, a potem idziemy za jakąś grupką moherów na 8 do kościoła, około o 10 jeszcze odprowadzamy dziewczyny do do domów i nareszcie kończymy. Że to wszystko się działo w jedną noc - coś pięknego Very Happy Very Happy

edit: przez mojego brata dałem kopiuj i wklej bo zapomniałem, że on też się tu udziela. Już mnie wkurza , temu buźki nie siadły, a nie chcę mi się poprawiać.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ZlotyLew



Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 54

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spędziłem sylwestra w wiacie myśliwskiej u sobiecha ,było dwunastuchłopaków z czego byśmy niezadowoleni i dlatego leszczu i pietrek zrobili audice ,bo napinacz spadł i w godzine zrobili z przód cały rozebrany był u pojechali do pereł i pojechali niby po 4 dziewczyny ,ale w rezultacie przywiezli jedną.Wiem ,że może to niektórych dziwić ,że się zgodziła.Leszczu ją załatwił ,że tak można powiedzieć i kilka razy gdzieś sobie szli poza wiate na jakiś czas maybe this baby does him good propably i just dont know.Umowa była taka ,że pietrek a czwórką na chipie odwozi ją albo ja maluchem .Ale pod koniec się wkurzyliśmy na leszcza i postanowiliśmy ich wyhujać.Około drugiej wsiedli szybko w audice i uciekli ,laska z leszczem podeszli do mnie i się pytają co robić ,żebym odwiózł ich a ja mówie nie mam paliwa ,oni mówią to pójdziemy do wiaty zobaczyć kto tam jeszcze został a ja w tym czasi zapaliłem malucha wsteczny jedynka i poszed.A jeszcze na srokowie maluchem strzelałem o dwunastej z gaźnika głośniej niż petardy nawet ,ciągnęłem driftem kota na linie było to Cool Cat.Uważałem wtedy ,że po prostu Show must go on i Life is real i w ogóle ,możę ludzie co tam stali było ich dużo uważali to za scandal ,ale zawsze robie headlong na fristajlu
Nic nie piłem ,bo tego nie potrzebuje zawsze mam faze.
Kolega jeszcze jeden stoły powywracał ,butelki pobił ,kieliszki było 20 to zostało 2 ,wódki do ognia wrzuciliśmy to sie paliła na niebiesko.NO-norwegia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jak to było zaplanowane, spędziłam Sylwestra w domu parafialnym...
Przez pierwsze 2 godziny myślałam, że to najgorsza ,,impreza" w moim życiu. Wszędzie było w ch.j małych dzieci, tańczyliśmy(znaczy...kto tańczył, ten tańczył) do Jezus mnie kocha, A ja rosnę i rosnę, Sexy Africana, Shnapy...Hmm, jak to szła jedna przyśpiewka:,,Na raz, na dwa, dość juz tego człap człap". Myślałam, że mnie krew zaleje...W pewnym momencie prowadzący przyniósł wielki materiał i wiadro piłek rodem z colorado. To wszystko wylądowało na parkiecie, skąd z powodzeniem trafiało na stoły...Jak na chrześcijańską zabawę, o zgrozo, przystało- zero alkoholu. Tak, tak, nawet szampana. Wiało nudą, że miałam ochotę poprostu walnąc się na obrus i zasnąć. No, ale co Sylwester, to jednak Sylwester. W pewnym momencie wpadł mi do głowy poroniony pomysł, żeby z młodszą siostrą urządzić sobie mały turniej...obrotów w tańcu. To zawsze działa. No, więc, żeby zapewnić sobie niezbity wynik i pochwalić się mocnym łbem, z rzędu, bez zatrzymania obróciłam się 201(słownie dwieście jeden) razy. Nie było źle, bo od razu potem czułam się, jakby nigdy nic. Ale nie trzeba było długo czekac...Przez pół godziny myślałam, że zdechnę. 20 obrotów więcej i parkiet wyglądałby, jak wycinanka kurpiowska.
Oczywiście, co się źle zaczęło, nie mogło źle się skończyć. Chwilę potem prowadzący pozbył się dzieci, wysyłając je na Shreka i z głośników wreszcie można było usłyszeć normalną muzykę(tj.lat '80-ych). Wreszcie była okazja, żeby sobie potańczyć, a to z prowadzącym, z to z innymi jakimiś ludźmi...Wszystko skończyło się o 3-ej.
Aha, pół godziny przed północą zaczęło się śpiewanie pięsni religijnych, recytowane psalmów etc...No, tego nie wspominam najlepiej.
Było, nie było, zostać w domu opłacało się bardziej. No, niestety...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sauron



Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 105

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZlotyLew napisał:
spędziłem sylwestra w wiacie myśliwskiej u sobiecha ,było dwunastuchłopaków z czego byśmy niezadowoleni i dlatego leszczu i pietrek zrobili audice ,bo napinacz spadł i w godzine zrobili z przód cały rozebrany był u pojechali do pereł i pojechali niby po 4 dziewczyny ,ale w rezultacie przywiezli jedną.Wiem ,że może to niektórych dziwić ,że się zgodziła.Leszczu ją załatwił ,że tak można powiedzieć i kilka razy gdzieś sobie szli poza wiate na jakiś czas maybe this baby does him good propably i just dont know.Umowa była taka ,że pietrek a czwórką na chipie odwozi ją albo ja maluchem .Ale pod koniec się wkurzyliśmy na leszcza i postanowiliśmy ich wyhujać.Około drugiej wsiedli szybko w audice i uciekli ,laska z leszczem podeszli do mnie i się pytają co robić ,żebym odwiózł ich a ja mówie nie mam paliwa ,oni mówią to pójdziemy do wiaty zobaczyć kto tam jeszcze został a ja w tym czasi zapaliłem malucha wsteczny jedynka i poszed.A jeszcze na srokowie maluchem strzelałem o dwunastej z gaźnika głośniej niż petardy nawet ,ciągnęłem driftem kota na linie było to Cool Cat.Uważałem wtedy ,że po prostu Show must go on i Life is real i w ogóle ,możę ludzie co tam stali było ich dużo uważali to za scandal ,ale zawsze robie headlong na fristajlu
Nic nie piłem ,bo tego nie potrzebuje zawsze mam faze.
Kolega jeszcze jeden stoły powywracał ,butelki pobił ,kieliszki było 20 to zostało 2 ,wódki do ognia wrzuciliśmy to sie paliła na niebiesko.NO-norwegia


To widzę, że zabawa przednia. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZlotyLew napisał:
spędziłem sylwestra w wiacie myśliwskiej u sobiecha ,było dwunastuchłopaków z czego byśmy niezadowoleni i dlatego leszczu i pietrek zrobili audice ,bo napinacz spadł i w godzine zrobili z przód cały rozebrany był u pojechali do pereł i pojechali niby po 4 dziewczyny ,ale w rezultacie przywiezli jedną.Wiem ,że może to niektórych dziwić ,że się zgodziła.Leszczu ją załatwił ,że tak można powiedzieć i kilka razy gdzieś sobie szli poza wiate na jakiś czas maybe this baby does him good propably i just dont know.Umowa była taka ,że pietrek a czwórką na chipie odwozi ją albo ja maluchem .Ale pod koniec się wkurzyliśmy na leszcza i postanowiliśmy ich wyhujać.Około drugiej wsiedli szybko w audice i uciekli ,laska z leszczem podeszli do mnie i się pytają co robić ,żebym odwiózł ich a ja mówie nie mam paliwa ,oni mówią to pójdziemy do wiaty zobaczyć kto tam jeszcze został a ja w tym czasi zapaliłem malucha wsteczny jedynka i poszed.A jeszcze na srokowie maluchem strzelałem o dwunastej z gaźnika głośniej niż petardy nawet ,ciągnęłem driftem kota na linie było to Cool Cat.Uważałem wtedy ,że po prostu Show must go on i Life is real i w ogóle ,możę ludzie co tam stali było ich dużo uważali to za scandal ,ale zawsze robie headlong na fristajlu
Nic nie piłem ,bo tego nie potrzebuje zawsze mam faze.
Kolega jeszcze jeden stoły powywracał ,butelki pobił ,kieliszki było 20 to zostało 2 ,wódki do ognia wrzuciliśmy to sie paliła na niebiesko.NO-norwegia


piszesz jakąś prozą spontaniczną? bo mało z tego rozumiem po jednym przeczytaniu.
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pokacoolka



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:
piszesz jakąś prozą spontaniczną? bo mało z tego rozumiem po jednym przeczytaniu.


To się nazywa strumień świadomości Laughing



U mnie się skończyło na zabawianiu się z mężem Twisted Evil i oglądaniu filmów. Północ, jak zwykle, przegapiliśmy.
_________________
Na litość boską, królowo, czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!

Sharin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak można przegapić północ? Nawet jak nic nie pamiętam to pamiętam choćby tą północ Razz Chyba, że było tak głośno i ciemno, że nie było słychać petard Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokacoolka napisał:
AveQueen napisał:
piszesz jakąś prozą spontaniczną? bo mało z tego rozumiem po jednym przeczytaniu.


To się nazywa strumień świadomości Laughing


.

no wiem ale to jest tez określane mianem spontanicznej prozy Wink
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Sylwek był bardzo udany. Zameldowałem się na sali jakoś przed 20, do północy było picie, gadanie i tańczenie... a po północy, jak gdyby nigdy nic, nagle zrobiła się godzina 3:00... Z sali ewakuowałem się chyba koło godziny 4-ej, w czym pomogła mi moja luba (sam to pewnie nie byłbym w stanie się porządnie ubrać, a i bluzę bym zgubił). Przed wyjściem zdążyłem - nie wiem jakim cudem - zachachmęcić butelkę wina ze stołu. Dobre i to, bo na nockę wziąłem ze sobą 0,7+0,5 litra wódki, a nawet nic z tego nie otworzyłem, bo tradycyjnie piłem nie swój alkohol Wink

A co do strojów... Było dwóch Jacków Sparrowów (konkurs na najlepszy strój męski wygrał jeden z nich), byli Flintstonowie, był doktor House, była Kleopatra (najlepszy strój damski), Roxy Heart z "Chicago", Rene z "Allo, Allo" wraz z żoną, Peter Griffin i Lois z "Family Guya" (no i ja jako Quagmire), moja luba jako kobieta-kot, kumpela w roli Edwarda Nożycorękiego, Audrey Hepburn ze "Śniadania u Tiffany'ego", byli chyba też Jake i Elwood Blues, Gomez i Morticia Addams, Punisher, Krzyk... reszty nie pamiętam Razz No i był oczywiście Joker z "Mrocznego rycerza", ale jako że był konferansjerem, nie brał udziału w konkursie.
Jokera możecie obczaić poniżej, naprawdę wyglądał niesamowicie:
http://czytajzust.blogspot.com/2011/01/filmowe-szalenstwo.html

Generalnie Sylwester bardzo udany Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pokacoolka



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:

no wiem ale to jest tez określane mianem spontanicznej prozy Wink


Ale ja wcale nie zaprzeczam, wręcz przeciwnie -ja się zgadzam Very Happy Chciałam napisać to samo, tylko innymi słowami Smile


Co do pytania Xaviego - ja mieszkam na zadupiu, gdzie głucho i ciemno. Fajerwerki i petardy, owszem było słychać, ale cichutko. Takie pykanie. Dopiero jakieś 10 minut po północy zorientowaliśmy się, że coś się dzieje Rolling Eyes
_________________
Na litość boską, królowo, czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!

Sharin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek