FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ceny w sklepach
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyty Sabbathów, ELP, Dire Straits* - 19,99
Płyty Queenu, Iron Maiden, Offspringa* - 36,99
Animal Magnetism Scorpionsów - 44,99
Płyty Metalliki - 54,99
Humanity: Hour I Scorpionsów, A Matter of Life And Death Ironów - 69,99
Jak dla mnie te półki cenowe nie powalają. Ceny rzeczywiście, różn nie są, ale już różnią się między poszczególnymi wydawnictwami i czasem można naprawdę nieźle trafić Wink
* - oczywiście z wyjątkami.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak tylko na tym Queenie jest jakieś 35% narzutu (nie mylić z marżą) w MM w cenach 29,99 do 32,99 oczywiście tam gdzie mają te w promocji.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie, Empik po prostu przemianowuje ceny z Angielskich sklepów na nasze Wink Tak więc zależne jest to od kursu [wiem, bo kupywałem w Angli Joy Division za 14 funtów co w przybliżeniu daje 63 złote na dzisiejsze. Fakt, faktem, że akurat te Joye kosztują u nas 74 ale to ze względu na fakt, że idą po kursie jaki był wówczas Wink ale jeżeli sobie przeliczycie, to ceny Angielskie są odzwierciedleniem naszych w przeliczeniu na złotówki. Z tym, że tam pięć funtów to jak u nas pięć złotych, bo chleb kosztuje funta Wink]

Cytat:
Ceny w empikach nie sa różne, bo cała sieć stosuje identyczną polityke cenową. Teoretycznie ceny produktów nie powinny wogóle się różnić.


Rocznie bywam w około pięciu empikach, w różnych miastach. Płyty cenowo różnią się diametralnie. Dla porównania: u mnie płyty Iron Maiden wszystkie stoją za 65 złotych a w innych miastach za 36.99.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LepP napisał:
To może bzdury przestań już powtarzać. Empik już dawno jest prywatną firmą.

Być może - tym gorzej dla Empiku, bo ceny nigdy się tam nie zmieniły na lepsze. Śmiem też powątpiewać w owe "dawno".
Za to Twój ton pozostawia wiele do życzenia.
LepP napisał:
Ceny w empikach nie sa różne, bo cała sieć stosuje identyczną polityke cenową. Teoretycznie ceny produktów nie powinny wogóle się różnić.

Oczywiście, że są różne - czy nie wystarczy pójść do punktu INFO, żeby dowiedzieć się, że mogą Ci sprowadzić The Works albo za 59 zł, albo za 39 zł?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

Być może - tym gorzej dla Empiku, bo ceny nigdy się tam nie zmieniły na lepsze. Śmiem też powątpiewać w owe "dawno".
Za to Twój ton pozostawia wiele do życzenia.


Nie widzę nic nie stosownego w moim tonie. Empik nie jest własnością Ruchu od 1991 roku więc przez większość mojego życia, dla mnie dawno.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Misiowi chodziło o wyraz "bzdury" - ktoś może nie mieć racji ale czy od razu to co pisze trzeba określać takim mianem? Very Happy
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdura to bzdura, nie ma co się co obrażać.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie mogę dostać tanio płytkę CD Bad Company: "Here Comes Trouble" Question
W tych sklepach co znam to około 70 zł chodzi Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś kupuje może tańsze wydania płyt dla słowiańskiej biedoty? Te, co chodzą w EMPiKach po trzydzieści parę złotych i nie mają książeczek (oznaczone gustownym znaczkiem: "wydanie polskie"). Ja omijam je szerokim łukiem. Przynajmniej na razie Smile

Jeśli kupuję płyty, to staram się raczej robić to w MediaMarkt, z reguły zawsze jest tam taniej niż w EMPiKu (a różnice w cenie po 5-10 zł, więc wcale niemałe). Nie mówiąc już o tym, że i zaopatrzenie lepsze i bardziej poukładane, w EMPiKu to zawsze straszny burdel jest i nigdy nie mogę nic znaleźć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EMPIKu nienawidzę, to badziewie wyparło z Wrocławia z Rynku kilka lat temu najlepszy sklep muzyczny jaki kiedykolwiek w Polsce widziałem- Bemolikę. Otworzyli się zaraz obok niego i zniszczyli konkurencję. No bo gdzie i co woli kupić przeciętny Kowalski- całą dyskografię (plus czasem bootlegi!) Purpli, Lacrimosy czy Dead Can Dance- czy moze Złote Przeboje Krawczyka czy Perfect Symfonicznie bo z innymi płytami tego zespołu to już róznie jest- krążka JESTEM bezskutecznie szuakm juz od kilku lat... Rolling Eyes )? Też, jeżeli kupuję w Polsce- robię to w Media Markt. Dobre ceny, nawet niezły wybór momentami... choć najbardziej lubię kilka stoisk pochowanych po całym Wrocku- na przykład w Feniksie Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi był (jest?) taki komis muzyczny na ul. Piotrkowskiej 88. Płyty winylowe, kompakty... Czasem można było trafić na coś fajnego. Generalnie dużo klasyki rocka i metalu, trochę bluesa i jazzu, popu...
Poza tym to w Łodzi raczej biednie pod względem małych, niezależnych sklepów z płytami. Na ul. Pomorskiej 10 bodajże jest sklep Ale Jazz!, ale tam z kolei odstraszają ceny. Poza tym najlepiej kierować się do MM.

A właśnie, w MediaMarkt jest teraz trochę interesujących promocji, np. płyty Nine Inch Nails po 19,99 zł. Warto się zainteresować.

EDIT:
Korn - "Follow the Leader" za 19,99 zł (MediaMarkt w Galerii Łódzkiej)
Kayah - "Zebra" za 19,99 zł (tamże)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważone dzisiaj w łódzkim MediaMarkcie:

  • Mars Volta - Frances The Mute 19,99 zł

  • Soundgarden - Badmotorfinger 19,99 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek