FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
RADIO GA GA Electric Six

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malin



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 3:49 am    Temat postu: RADIO GA GA Electric Six Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żebyście wypowiedzieli się na temat przeróbki Radio GA GA zrobionej przez ELECTRIC SIX.

Jeśli nie słyszeliście jej lub nie widzieliście teledysku, tu jest link:


http://www.electric6.com/media_video.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 4:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chcialbym zeby luzie ktorzy sie rejestruja na tym forum poczytali troche i zorientowali sie w tematach zanim zaczna zakladac nowe... to jest jakas mania chyba ze kazdy nowy user na kazdym forum za punkt honoru bierze sobie zalozenie zaraz po rejestracji jakiegos tematu zeby sie pokazac... Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

interesująca przeróbka... Jeżeli chodzi o muzykę no to... no po proatu przeróbka Confused , ale jeżeli chodzi o teledysk, to fajna parodia Freddiego Smile
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie- pudle rozsmieszyly mnie do lez
A co do powtarzania- opcja SZUKAJ chyba faktycznie jeszcze dziala. Ale bez nerwow- witamy na forum Smile Mastepnym razem postaraj sie nie otwierac tematu, ktory byl bardzo niedawno
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malin



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 1:04 pm    Temat postu: Szanowny Bizonie!!! Odpowiedz z cytatem

Jeżeli sprawi Ci to wielką przyjemność, to powiem, że nie znalazłem tego w postach, człowieku z rocznym forumowym stażem i ponad trzystoma postami. Po drugie, nie czerpie przyjemności z zakładania formu, a tematów jest, jeżeli, Ślepcze, nie widzisz, kilkaset i niepodobna wszystkich przeczytać.

A jak taki przemądrzały jesteś, to wcześniej założyłem temat o filmach, który w swej rocznej obecności też na pewno już przerabiałeś i jest gdzieś ukryty, pilnie mi potrzebny, więc możesz mi tam coś odpowiedzieć, to może w pracy mi pomożesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malin



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą, opcja szukaj działa, to fakt i do RADIO GAGA mogłem ją wykorzystać, nie pomyślałem. A z Bizonem mam nadzieję, ze gdzieś indziej się spotkamy, gdzie to ja będę górą - przypomina mi się powiedzenie - WYŻEJ (robi kupę!) NIŻ (miejsce, gdzie plecy kończą swą piękną nazwę) MA. NOrmalnie tak nie reaguję, ale to mnie rozsierdziło, bo ja zawsze i wszędzie wszystkim normalnie pomagam. Słaby PR masz człowieku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes zalosnym przykladem rozchwiania emocjonalnego polaczonego z mentalnoscia dresa... nie zamierzam sie znizac do twojego poziomu jesli na w miare uprzejme zwrocenie ci (celowo z malej litery) uwagi reagujesz obrazaniem mnie... skonczylem rozmowe z tym czyms i prosze moderatora o usuniecie tej dyskusji bo nie zycze sobie zeby ta nedzna kreatura mnie obrazala... z mojej strony EOT...

up your ass...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malin



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2005 11:24 pm    Temat postu: Heh !!! Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frederick



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 136

PostWysłany: Wto Lut 08, 2005 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bizon górą!!
a tak w ogóle to naprawdę, ja bym w ogóle bizonie nie podejmował tematu... z kim? czym to forum sie stanie jeśli będzie tu dochodziło do takich głupich wymain zdań? Mamy rozmawiać o Queen...
Pozdrawiam
_________________
Breathe, breathe in the air...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malin



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 5
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2005 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 08, 2005 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o przeróbkę to muzycznie przeróbka jak przeróbka, natomiast teledysk jest niezły.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek