FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Supertramp

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz??
Uwielbiam
21%
 21%  [ 3 ]
Lubię
28%
 28%  [ 4 ]
Taki sobie
21%
 21%  [ 3 ]
Nie lubię
0%
 0%  [ 0 ]
Nienawidzę
0%
 0%  [ 0 ]
Nie znam no chyba że to jakieś obuwie.
28%
 28%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 12:44 pm    Temat postu: Supertramp Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o tym zespole?? To jeden z zespołów mojego dzieciństwa. Mój tata uwielbia tą grupę. Mamy w kolekcji większość albumów. Właśnie studiuje Breakfast In America. Jeden z tryuch zespołów które nie zostały docenione w naszym kraju a i na świecie stoją gdzieś w drugim rzędzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram rozmiar 43/nie znam
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzykę mają w sumie ciekawą,ale jakoś mnie ona nie rusza zupełnie ani nie pociąga.Uważam jednak,że warto się z ich twórczością zapoznać,bo bezsprzecznie ciekawa i w jakimś stopniu unikatowa jest na pewno.Warto zwrócić uwagę na instrumentarium.

Aha-wizerunek sceniczny(te "intelektualne" okularki,długie włosy + brody) też mają specyficzny.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtube.com/watch?v=Jh2TJ2DAy_o
To taki przykład. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo lubie kawalki breakfast in america (czyli ten z linka w poprzednim poscie) i logical song... z reszty znam raczej malutko.. poznalem dzieki nauczycielowi angielskiego, ktory zrobil nam lekcje ze slownictwa kiedys na podstawie logical song wlasnie i potem pozyczylem od niego cala plytke... intstrumentalnie calkiem ciekawe.. glos w niektorych kawalkach lekko wkurzajacy, ale do innych pasuje... samo breakfast in america powinno sie spodobac fanom wczesnych plyt queen, bo tez taki luzacki, lekko w klimacie zamierzchlych czasow poczatku dwudziestego wieku z eksperymentami dzwiekowymi itd Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, miejscami nawet bardzo. Mam trzy płyty, w tym oczywiście Śniadanie w Ameryce, niestety wciąż poznane w dość małym stopniu...ale to co znam, jak napisałem, bardzo mi się podoba.

Przypomnę jeszcze, że wokalista zespołu, Roger Hodgson jest wykonawcą absolutnie przepięknej ballady "Lovers In The Wind"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak jeszcze ktos ich slucha ;)
Bardzo lubie. Pierwszy raz uslyszalem jakies 3 lata temu i odtad wracam do Supertramp co jakiś czas. Moj ulubiony utwór to piękne, poruszające "Don't Leave Me Now". Ale maja tez wiele innych udanych kawalkow, nie tylko wspomniane wczesniej "Logical Song" i "Breakfast in America"- np. nieco pinkfloydowe "Waiting So Long" czy "Fool's Overture". Albo "School" z wyborna czescia instrumentalna. Wokal Hodgsona moze jest specyficzny, ale w tym tkwi jego urok :) Mimo to, jego solowa płyta (poza wspomniana przez le_mmora ballada) mnie nie zachwycila.

Warto posluchac. Mozna zaczac od YouTube'a. Zgadzam sie, ze ta muzyka moze sie podobac fanom Queen. No w kazdym razie mi sie podoba ;)

Aha, dzieki za powyszy link. Na zywo tez rzadza ;-)
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*DELETED*
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Czw Sty 03, 2008 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtube.com/watch?v=-1auRCameVY
Supertramp - Dreamer Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vedono



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 143
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam i lubię, może chwilami nawet bardzo Wink Mam 3 płyty (z czego jedna mojej Mamy Wink: Even in the Quietest Moments (Mateńki), Some Things Never Change (dostałem od Siostry) oraz niedawno kupioną, podwójną koncertówkę It Was the Best of Times. Uważam, że to zespół godny uwagi, ze względu na aranżację i taką....jakby to ująć - elegancję i estetykę. Tej koncertowej płyty słucham dość często - czysta fantazja i nienachalna precyzja wykonawcza. Trza więcej poznać z dyskografii. No i mam nadzieję, że może jakiś koncert się trafi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię ich. Mają dosyć fajny styl. Posiadam ze dwie kompilacje i "Breakfast in America", które jest bardzo dobre. Ogólnie "największe hity" bardzo lubię. Gdyby było TOP10 z nimi, byłbym nawet rad Smile
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka płyt i lubię ten zespół,a nawet jeszcze bardziej solową płytę Hodgsona-In The Eye Of The Storm.Bardzo dobry album z genialnym zakończeniem w postaci Only Beacuse Of You.Open The Door też jest świetne.A co do samego Supertramp to moją ulubioną płytą jest Crime of the Century.Crisis? What Crisis? i Even in the Quietest Moments... też są bardzo dobre,a Breakfast In America jakoś najmniej mi podchodzi Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek