FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Czy ktoś pamięta?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Flash76



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 4:06 pm    Temat postu: Czy ktoś pamięta? Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze witam wszystkich jestem nowym na forum i odrazu potrzebuje waszej pomocy. Szukam piosenki wydanej zaraz po smierci Frediego było to w 1992 może 1993 brzmiała jak jaiś tribute dla Freddiego . Kto to śpiewał nie wiem. Piosenka zatrzynała sie wstepem z Pet Shop Boys - Always On My Mind , potem była zwrotka śpiewał to jakiś facet a w refrenie było coś o Bohemian Rhapsody. Brzmiało to wszystko bardzo monumentalnie. Piosenke miałem kiedyś na kasecie w bardzo słabej jakosci , kaseta gdzieś zgineła a ja nigdy wiecaj już jej nie usłyszałem. Jeśli ktoś pamieta tą piosenke bardzo bede wdzieczny za jakomkolwiek pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek