FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LD, OOBE i inne stany świadomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
bezpośrednio przed wpadnięciem w objęcia Morfeusza słyszę w myślach czyjeś głosy. Taką zupełnie chaotyczną rozmowę. Kiedyś dużym wysiłkiem woli spróbowałem powstrzymać usypianie i zapamiętać, to co słyszałem - kilka razy udało się. Ale to były zdania wyrwane z kontekstu, które nie tworzyły całości. Na przykład: "Ale dziś słonecznie. Oj przestań, tak nie można. Jutro będzie futro." Laughing Kiedy nie mogłem czasem usnąć, próbowałem zacząć w myślach gadać jakieś bezsensowne teksty. Po pewnym czasie one same zaczynały płynąć, nie musiałem się nad nimi zastanawiać - i faktycznie wtedy właśnie zasypiałem. Zastanawiałem się, czy to, co słyszę, to nie są jakieś niepoukładane wspomnienia tego, co kiedyś słyszałem, przywołane przez podświadomość - ale tego nie da się sprawdzić. Ale w sumie to możliwe. Przecież mniej więcej tak powstają sny.

Tak, mam dokładnie tak samo. Pewnie wszyscy mają zresztą. Pamiętam, że moja śp. babcia zawsze w takich chwilach mówiła "już przysypiałam. już mi coś gadało".

Misiu napisał:
Nie wiem, czy też tak macie, ale ja na przykład, gdy staram się zasnąć i po pewnym czasie przychodzi mi coś na myśl, to za chwilkę momentalnie zapominam tę myśl. To wtedy, gdy czuję, że usypiam.

Mnie to się zdarza bez przerwy. Nie ważne czy jawa czy sen. Dobrze, że Cię zacytowałem, bo już zdążyłem zapomnieć na co odpowiadam.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie też tak, że tuż przed zaśnięciem, jak gdyby na granicy jawy i snu nagle macie taką projekcję, że nagle spadacie, przewracacie się albo dzieje się coś gwałtownego i wtedy jest taki szybki, lekki wstrząs ciała i wybudzenie? Ja tak mam dość często.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to też pospolite. Smile
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zjawisko podobno jakoś się nazywa w terminologii medycznej. Kiedyś dr House coś chyba o tym wspominał Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nazywa za małe łóżko.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie to. Ale podobne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

"Ponoć", możemy sobie interpretować. Dusza (nie tylko, czym jest, ale też czy w ogóle istnieje) stanowi spór filozoficzny od tysięcy lat, a dziś także psychologiczny i biologiczny, więc dowód, iż istnieje jakiś element naszego


Dlatego pisze, żeby czytać ksiązki Newtona ( choć skoro on prezentuje tam niezbite dowody to dziwne, że jeszcze nie wypłynął jako pierwszy na swiecie naukowiec, ktory udowodnił istnienie duszy.. Poza tym 21 gram.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRAMÓW
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja gram w 21.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
A macie też tak, że tuż przed zaśnięciem, jak gdyby na granicy jawy i snu nagle macie taką projekcję, że nagle spadacie, przewracacie się albo dzieje się coś gwałtownego i wtedy jest taki szybki, lekki wstrząs ciała i wybudzenie? Ja tak mam dość często.

najbardziej jest wkurzające jak ci się śni, że gdzieś idziesz i nagle masz wrażenie że nie trafiasz w stopień czy coś i w tym momencie budzisz się ciągle mając to wrażenie "zapadania" się i z jedną nogą machając w powietrzu starając się złapać podłoże Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
A macie też tak, że tuż przed zaśnięciem, jak gdyby na granicy jawy i snu nagle macie taką projekcję, że nagle spadacie, przewracacie się albo dzieje się coś gwałtownego i wtedy jest taki szybki, lekki wstrząs ciała i wybudzenie? Ja tak mam dość często.

Jeśli masz na myśli takie jakby "podskoczenie/lekki wstrząs" własnie jak już zasypiasz albo nawet zasniesz
to kiedyś się pytałem pewnego lekarza to u osób z bardzo reaktywnym system nerwowym tzn :podatnym bardzo na różne bodźce takie coś występuje ale nie jest to groźne ,a że ludzi z wrażliwym systemem nerwowoym jest sporo to sporo osób tak ma Wink


A co sądzicie o snach proroczych macie takie w ogóle??
ja czasem mam... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę erotyczne. Cool

Ale paru moich znajomych twierdzi, że w dzień widzą dokładnie to samo, co we śnie. Na tym forum ma tak Bizon, pamiętam. Razz Ciekawa rzecz.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem. Śnić dokładnie to samo co ma się na jawie, to chyba straszna nuda. Nawet jeśli nie jest się mną. Ani Bizonem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi gadają głównie jak jestem strasznie zmęczony i niewyspany, i przeszkadza mi to zasnąć tylko.

I syndrom za małego łóżka też znam. Raz miałem tak cały czas, że mi się świadomość nagle włączała od nowa i to było strasznie wkurwiające.

Generalnie nic co pojebane mi obce nie jest Cool
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raaany, miałam dzisiaj koszmarek. Śniło mi się, że byłam z mamą w muzeum. Zamówiłyśmy sobie przewodnika, bardzo elegancko, wszystko super, mama kupiła jakąś drogą pamiątkę - nie wiem co to było. Kończy się zwiedzanie - chciałam mamie zasponsorować - przewodnik prosi o 10 tys. zł Shocked Laughing Po chwili stwierdza, że da rabat, dzięki tej drogiej pamiątce, w wyniku czego mamy zapłacić już tylko 6 tys. Laughing Laughing Laughing

Nie pamiętam, czy czułam, że to sen, ale robiłam w nim to, co chciałam zrobić (o czym pomyślałam), czyli chęć zapłacenia, wejście do jakiejś sali, nawet fragment rozmowy. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był sen sprzed denominacji. Co to jest 10 000 starych polskich. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj to już była przesada - zastrzeliłam moją promotorkę a ciało wrzuciłam do rzeki. Nie jest fajnie tak zacząć dzień. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moge Ci polecić mojego psychiatre. Co prawda jest konowałem ale na lepszego mnei nie stac. Laughing Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek