FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Police

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 3:52 pm    Temat postu: Police Odpowiedz z cytatem

Zdaje sie ze nie ma tematu...
No wiec panowie sie reformuja. Nic na razie o plycie, ale trasa jest!!! Jest plotka,z e an festiwalu Hyde Park Calling mieliby zagrac wlasnie Police a do tego Genesis i Aerosmith...
Zycie moze byc piekne...!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy ten festiwal? Twisted Evil

o ile stinga solo jakos tak srednio, tak police mi lepiej podchodzi... moze nie jakos bardzo lubie, ale kilka kawalkow naprawde mi sie podoba.. wiele nie znam, ale moj nauczyciel od angielskiego czesto wykorzystywal ich kawalki na zajeciach jak mielismy texty tlumaczyc wiec pare poznalem... moj wybor ulubionego kawalka jest banalny moze , ale nic nie poradze, ze uwielbiam roxanne... zwlaszcza refren... jest taki hmmm... no nie potrafie powiedziec jaki Very Happy ale ma w sobie duzo emocji...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No gdzies zdaje sie w lipcu- nie do konca wiadomo, bo Police i Genesis jeszcze nie potwierdzone... Jak bede wiedzial, to dam znac...!
Z Police najbardziej zawsze chyba lubilem I CAN'T STAND LOSING. Fajna melodia, cholernie nosna.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że temat The Police już istnieje
http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?t=3060
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos nie jestem wielkim fanem, znam i nawet lubie większe hity. Jeżeli w czerwcu zagrają koncert w Chorzowie/Katowicach chętnie się wybiorę Laughing
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet lubię-najbardziej zdecydowanie Wrapped around your finger,ale też Don't stand so close to me czy niemiłosiernie ograne Every breath you take.
Przy słuchaniu pierwszych płyt Lady Pank słychać,pod jak dużym ich wpływem był Borysewicz.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i The Police rozpoczeli juz trase Smile

Z tego co mi wiadomo bilety rozchodzily sie i rozchodza sie jak cieple buleczki.

Niestety do Polski nie zawitaja, ale scenariusz powtarza sie jak w przypadku Q+PR. Najblizej beda w Pradze (Sazka) i w Wiedniu (Stadthalle).
Bilety w przedsprzedazy byly w kosmicznych cenach, nie wiem czy jeszcze sa dostepne, a jak tak to za ile.

Bardzo ciesze sie z tego powrotu. Od lat lubie posluchac sobie plytek policjantow i chetnie tez wybralbym sie na jeden z koncertow, no ale finanse odmawiaja Razz

Plotki glosza, ze moze nagraja nowa plyte. Byloby fajnie, bo wtedy bedzie kolejne tournee, a bilety juz powinny byc tansze Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie i The Police i solowe nagrania Stinga.Jesli chodzi o The Police,najbardziej lubie "Dont Stand So Close To Me'86","Wrapped Around Your Finger","Roxanne","Walking On The Moon"',"So Lonely","Every Breath You Take","Spirits In The Material World","Message In A Bottle".
Powrót do góry
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 9:27 am    Temat postu: The Police Odpowiedz z cytatem

Message in a Bottle - 4ever.
A poza tym to Walking on the Moon, Every Breath You Take, Roxanne. A ze Stinga solo Englishman in New York, Desert Rose, Little Wing
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuję, gdyż Police uwielbiam słuchać, a poza tym mam pytanie: wybiera sie ktoś na koncert do Chorzowa??
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chetnie wybrałbym się, choćby żeby Roxanne posłuchać, ale troche za dużo kasy, niestety, licze na dużo koncertów w tym roku, bardziej wartościowych dla mnie wykonawców, więc nie można mieć wszystkiego Sad
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łomatko... kolejny mój idol będzie miał koncert i to w dodatku w tym samym roku! niiiiiiiiii Ja protestuję!
Toż to jakiś szantaż emocjonalny! ;(
Z jednej strony pieniędzy brak, a z drugiej wiem dobrze że bardzo bym żałowała gdybym przegapiła taką okazję
Impreza ma się odbyć w czerwcu, mam nadzieję że do tej pory nie sprzedadzą wszystkich biletów (najbardziej zależy mi na płycie)

czyli raczej będę ;f


powiedziawszy
Powrót do góry
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To odświeżam temat, wybiera się jeszcze poza mną ktoś na The Police? Smile
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak nie pojade.
Brak czasu.Poza tym inne obowiazki oraz pozniejsze koncerty.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda kasy
Powrót do góry
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam gdzieś w domu kasetkę TP (nie słuchałam, ale mnie trochę nachodzi Wink ).
Do tych panów nic nie mam. Poza delikatną sympatią do ich muzyki.

Koncert?? Pojechałabym jakbym mogła ale nic z tego (poza tym bilety w tym momencie to tylko od koników)
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sunmie to patrzenie na facetów którzy zebrali się po latach dla kasy nie jest raczej niczym przyjemnym ;/
Powrót do góry
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale muzycznie są w niezłej formie, poza tym przecież nie będą grać za darmo...
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kapujesz ziąą o co mi chodzi. Przecież gdyby nie byli w dobrej formie to by nie startowali bo to ich by już totalnie zniszczyło

Ciekawe czemu przez tyle lat od czasu rozwiązania zespołu nie zagrali jak dotąd razem? Tylko tak nagle w 2008 postanowili zagrać....
Gwiazda Stinga powoli gaśnie, pozostałym zaś panom zapewne zbyt dobrze się nie wiedzie,
więc postanawiają wyciągnąć korzyści z dawnej popularności i się łączą pomimo że nie przepadają za sobą. bo fani i tak się na nich rzucą, zwłaszcza ci z Polski-łasi na stare przeboje
Powrót do góry
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parę postów wyżej kot napisał:
Łomatko... kolejny mój idol będzie miał koncert i to w dodatku w tym samym roku! niiiiiiiiii Ja protestuję!
Toż to jakiś szantaż emocjonalny! ;(
Z jednej strony pieniędzy brak, a z drugiej wiem dobrze że bardzo bym żałowała gdybym przegapiła taką okazję
Impreza ma się odbyć w czerwcu, mam nadzieję że do tej pory nie sprzedadzą wszystkich biletów (najbardziej zależy mi na płycie)

czyli raczej będę ;f


nie rozumiem, czemu tak nagle zmieniłaś zdanie.
Ja będę na 100%, nieważne czy robią to dla kasy czy nie, ja takiej okazji nie przegapię ;d
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_queen napisał:
parę postów wyżej kot napisał:
Łomatko... kolejny mój idol będzie miał koncert i to w dodatku w tym samym roku! niiiiiiiiii Ja protestuję!
Toż to jakiś szantaż emocjonalny! ;(
Z jednej strony pieniędzy brak, a z drugiej wiem dobrze że bardzo bym żałowała gdybym przegapiła taką okazję
Impreza ma się odbyć w czerwcu, mam nadzieję że do tej pory nie sprzedadzą wszystkich biletów (najbardziej zależy mi na płycie)

czyli raczej będę ;f


nie rozumiem, czemu tak nagle zmieniłaś zdanie.
Ja będę na 100%, nieważne czy robią to dla kasy czy nie, ja takiej okazji nie przegapię ;d


Troch sobie nieco pomyślałam(zdarza się nawet najlepszym) i wyciągnęłam odpowiednie wnioski
Zresztą....także te ceny biletów....powalają...
Powrót do góry
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło się im wystąpić w 2003 roku na rock and roll hall of fame, wprawdzie to niewiele, ale nie sądze żeby się aż tak nienawidzili, chyba są juz na to za starzy. Myślę że po prostu chca jeszcze raz po raz ostatni zagrac te kawałki jako The Police, a i że chcą na tym zarobić to nie widzę w tym nic złego.

Jakbym był na ich miejscu i miał pojechać na trasę grając kawałki które lubię i zarobić na tym kupę kasy to bym się długo nie zastanawiał
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gang9



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the police? uwielbiam, ale momentami po prostu dziwi mnie, że prztrwali AŻ TYLE czasu razem. no bo porównują solowego Stinga z twórczością zepołu...skoro to on był autorem przważającej częsci materiału, a był, to nie mam pojecia czy tak bardzo zmieniła się jego twórczosc, czy może to kokledzy z zespolu wywierali na niego taki wpływ... Wink
Jak by nie patrzeć są świetni Laughing Szczególnie kiedy próbowali z reggae-mniam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vimes



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skąd: królewskie krakowy

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam był (znaczy w Policji;)) jeden z najlepszych perkusistów wszechczasów; to sie zmieniło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Police ogólnie bardzo lubię, jak i solową twórczość Stinga (chociaż do pewnych granic). Ogólnie z albumów posiadam "Outlandos d' Amour", "Regatta de Blanc" i "Synchornicity". Mam również ze 3 sładanki Laughing Składanek, to wydali nieco więcej, niż albumów studyjnych. Mają też jedną dość udaną koncertówkę wydaną już po rozpadzie zespołu. Z albumów najlepiej znam oczywiście najklasyczniejszą pozycję, czyli "Synchronicity". Świetny album, każdy utwór fajny. Druga część, to właściwie są same hiciory (i to dosłownie). Np. "King of pain" to też jest utwór godny wyróżnienia, a szkoda, że nie było już miejsca na liście. Właściwie każdy z tych utworów po dłuższym zastanowieniu mógł trafić na moje TOP10 z albumu "Synchronicity". Z pozostałe albumy znam zdecydowanie słabiej. "Outlandos..." znam w połowie licząc przeboje. Właściwie wszystkie z tych piosenek lubię i żadna mi się przejadła, aczkolwiek nie było miejsce. Za to z "Regatta de Blanc" oprócz dwóch przebojów i "The Bed's Too Big Without You" nie znam jeszcze właściwie nic. Ale album obiecujący Smile "Walking on the moon" też jest świetne, po prostu nie dałem na listę, bo wolałem wyróżnić inne utwory. Chyba najsłabszym utworem z zakresu "Greatest Hits" jest "De Do Do Do, De Da Da Da", ale to nie z powodu tytułu Laughing Oczywiście dobry, ale jakiś taki za prosty, zbyt oczywisty na tle pozostałych.
Z twórczości Stinga ma jednak lekką przewagę jego solowa z powodu ilości i aranżacji.
Na razie to tyle.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policjantów mam jedynie składankę (dwupłytowa "The Police" chyba z 2008 roku), płytę "Regatta de Blanc" i to mi wystarczy Smile Zapewne kupię sobie kiedyś "Synchronicity", a może i resztę dyskografii. Generalnie szkoda, że Sting męczy teraz smuty zamiast odgrzewać, przepyszne jednakowoż, muzyczne kotlety w stylu "Message in a Bottle" czy "Roxanne" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek