FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
NASZA KLASA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
le_mmor napisał:
To na NK dwunastki świecą cyckami i ja nic o tym nie wiem? Gdzie?!


A to dwunastki maja cycki? Swiecace w dodatku? Twisted Evil

Niektóre mają.
Zresztą, kto szuka, ten znajduje, a przy okazji możecie spełnić się "charytatywnie".
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nasza-klasa.pl/profile/32023628 - właśnie się tam dzisiaj zarejestrowałem, więc pisać do mnie ludzie!!! Twisted Evil

A teraz tak trochę bardziej serio - nigdy mnie do tego portalu nie ciągnęło jako, że nie wspominałem zbyt mile swoich szkolnych lat(a zwłaszcza liceum... Confused ), ale tak jakoś mnie dzisiaj coś naszło, gdy wszedłem na profil userki "sonko" aby obejrzyć jej zdjęcia z przedwczorajszego spotkania z Łodzi no i musiałem się zarejestrować by je obejrzeć. No i wtedy się zaczęło - nigdy tego nie planowałem, ale teraz po prostu czułem że muszę odnaleźć swoje szkoły i starych znajomych. Smile Z kilkoma osobami(trzema z gimnazjum i jedną z podstawówki) udało mi się dzisiaj nawiązać kontakt i... jasna cholera! Jestem tam zaledwie od kilku godzin a tu nagle się dowiaduję, że z połowa mojej klasy z gimnazjum ma już dzieci! Shocked A to przecież zaledwie 7 lat minęło... Przez chwilę sądziłem czytając o tym, że chyba wciąż mam omamy po tym łódzkim spotkaniu i że jeszcze po prostu nie doszedłem do siebie. Laughing
Z tych co mają dzieci to są to głównie osoby po których w ogóle bym się tego nie spodziewał, tj. niegrzeczne dziewczynki i taki jeden chłopak co to zawsze w stosunku do dziewczyn był raczej z boku.
U ludzi z podstawówki w sumie jest podobnie - tzn. nie wiem ile osób ma dzieci, ale sporo już się pohajtało, a jedna z koleżanek to nawet w moje strony się ostatnio przeniosła. Podobno też ci ludzie z rok temu jakieś spotkanie klasowe sobie zorganizowali... że też się nie załapałem. :/
Przy okazji utwierdziłem się też w przekonaniu, że jednak jestem łatwo rozpoznawalną osobą, bo mi kumpel z podstawówki powiedział, że dość często mnie widuje w metrze na Imielinie. Noż normalnie po 12 latach dalej mnie rozpoznaje Laughing Aż wierzyć mi się nie chce, bo przecież tyle razy już mój image się zmieniał. :]

Coś widzę, że sporo tutaj w ciągu ostatniego roku było narzekania na te wszystkie nowe dodatki na NK i wogóle... Cóż, ja jestem tu dopiero od dzisiaj i jeszcze ich wszystkich nie poznałem, więc wypowiadać się jakby nie mogę, no ale przecież ja nie muszę z nich korzystać i raczej nie będę - będę użytkował na portalu tylko w tych celach do których pierwotnie został przeznaczony.

Heh, dopiero co udało mi się uniezależnić od jednego forum na necie, a coś widzę, że chyba znalazłem sobie już kolejną wirtualną używkę. Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 2:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz, ludzie rodziny zakladają, a ty czas w internecie marnujesz i sie po polsce szlajasz Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonko



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i ja na nk jestem ... Wink wchodźcie na stronkę do mnie i oglądajcie galeryjkę Wink Pozdrowionka i zapraszam Wink

http://nasza-klasa.pl/#profile/2457710
_________________
No need to wonder if I ever think of you ... Sonko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, skorzystam z okazji Wink

http://nasza-klasa.pl/profile/8446717

Zapraszam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktos mi odpowiedziec na pytanie po co dzieciakom z podstawowek i gimnazjow (jakkolwiek sie to pisze) konto na nk?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee... Nie wiem, dla jakiegoś szpanu? Bo serwis jest popularny? Bo każdy ma? Bo taka moda?
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiałbym na to, że w tych celach, które wskazała Irminella, ma je 90% użytkowników, niezależnie od wieku Wink
Poza tym dzieci z podstawówki to pikuś, tam mają konta nawet 'nasciturusy' Rolling Eyes Zwolennicy aborcji tak podkreślają, że nienarodzone dziecko nie ma żadnej przynależności społecznej, a tu proszę: czyż przynależność do społeczności n-k nie zobowiązuje? Laughing Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że to stare i nie modne , ale co tam Razz

http://nasza-klasa.pl/#profile/31866488
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek