FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez se zawsze na Woodstockach odpuszczam makijaż. A co!

A sprytnej dziewczynie wystarczy kawalek przenosnego lusterka:)
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna


Ostatnio zmieniony przez q_michal dnia Wto Sie 04, 2009 11:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuidado Llama! napisał:
Życie ratuja chusteczki odświeżające i rzyć ratują odświeżająco-myjące chusteczki intymne. Wówczas umyć się moszna w namiocie.

Buahaha!

Btw, znajomy który był mówił, że jakiś amerykaniec był i bełkotał, że myślą o zorganizowaniu za rok powtórki oryginalnego festiwalu Woodstock Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenosne lustro musi byc a jak!
Amerykaniec to chyba Michael Lang? O niego chosi?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
dominik89 - to że nie znasz zespołów grających na woodstock świadczy tylko o mizerii Twojej znajomości muzyki rockowej.


MIZERIA ZNAJOMOŚCI MUZYKI ROCKOWEJ HAHAHAHAHA xD

KAJAM SIĘ PRZED TOBĄ O BOGU ROCKA !

Słuchaj człowieku dla mnie to są zespoliki w 90 %
Rozumiem że znajomość muzyki rockowej opiera się wyłącznie tylko na tym co teraz jest grane.

Qnrad napisał:
Mam podobne podejście co Dominik - zupełnie nieznane zespoły (OPRÓCZ Dżemu Wink ) nie widzę sensu jechać, już open'er ciekawszy się wydaje no i nad morzem zawsze. Nie widzę siebie na woodstock [...] właśnie nieciekawych wykonawców, przynajmniej dla mnie.


I co jakoś jemu nie pojechałeś że nie zna ich co ?
Najłatwiej powiedzieć to temu co się odezwie pierwszy, prawda ? Laughing

I jeszcze jedno NIE SPODZIEWAM SIĘ PF, LZ, Doorsów czy czegokolwiek tak dobrego. Ogólny klimat mi nie odpowiada a muzyka która również mi nie pasuje tylko dopełnia tego klimatu.

krs napisał:
ale mają odwagę się przynajmniej przyznać, że nie znają klasyki rocka - brak znajomości VooVoo to już w ogóle dramat. dla mnie to wstyd, ale widzę niektórzy nieznajomością takich kapel się chwalą...


Jeśli byś poczytał moje posty to byś wiedział że nie cierpię polskiej muzyki. Nie dlatego że nie jest COOL tylko dlatego że od dziecka słuchałem Queen a później tylko muzyki anglojęzycznej, prawie codziennie słyszę więcej słów po angielsku niż po Polsku.

Przecież ja NIKOMU nie zabraniam jechać na Woodstock LUDZIE !
Jeśli wy się fajnie bawicie to fajnie, jedźcie też za rok.
Oceniam po tym co widzę i co przesłuchałem na YT
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozumiem że znajomość muzyki rockowej opiera się wyłącznie tylko na tym co teraz jest grane.


Specjalnie sprawdziłem Razz
Nie no stary, jak nie kojarzysz takich zespołów jak Killing Joke, The Stranglers, Acid Drinkers, Vader, Sweet Noise, Hey, T.Love, Kult, Lao Che, Huntera, KSU, Type O Negative czy chociażby Dżem (a to tylko wierzchołek góry lodowej) i jeżeli to są zespoły które grają "tylko teraz" no to mimo ogromnego szacunku do Ciebie - pieprzysz banialuki jak nic Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawiam sie po stronie krs'a (uwierzy pan?), BeBe i reszty. Kwestia jest typu czy sie te zespoły LUBI czy nie, a nie czy sie je zna, czy one są wartościowe. Może też mam jakiś wypaczony gust (okazuje się, że nie tylko gust, ale co mi udowodnił krs-wszystko), ale niezwykłe ciężko jest na takim spendzie wszystkich zadowolić, stąd tak różne zespoly, tak różne klimaty i dwie sceny (plus ASP). YT i reszta nie przekażą tego co się tam tak naprawde dzieje, Woodstock jest jak gówno-tego się nie rozumie i nie ogląda na ekranie, to sie czuje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodaj jeszcze chocby: Ankh,Kapele,Die Toten Hosen,Guane Apes,Blenders,Jelonka,The Futherheads,Subways,Tenorow z Mazowieckiego Teatru Operetka...
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o akcję WOŚP to zawsze co roku coś tam wolontariuszom wpłacam, choć w tym roku niestety miałem pecha i na żadnego z puszką nie natrafiłem. Sam nawet kiedyś myślałem czy nie zostać wolontariuszem WOŚP, ale z jakiegoś powodu się na to jednak nie zdecydowałem. Choć z wolontariatem ogólnie miałem już niemałe doświadczenia.
No a dla Owsiaka to szacun za to wszystko co zrobił dla chorych dzieci, czego dokonał i wogóle. Na próżno nam szukać drugiego takiego człowieka w kraju. Trochę mnie jednak smuci ta cała krytyka pod jego adresem ze strony niektórych środowisk kościelnych.

Co zaś do Woodstocku - nigdy jeszcze na czymś takim nie byłem, choć już parę lat temu rozważałem czy się nie wybrać... Czułem się jednak ciutkę za młody a i też nie miałem nigdy pewności co do bezpieczeństwa na takich masowych imprezach. Bałem się co by było, gdyby mnie ktoś okradł, albo gdybym przypadkowo natknął się na kogoś kto ostro przesadził z alkoholem no i... no wiecie. Wink
W późniejszych latach porzuciłem myśli o Woodstocku, ale od tego roku tak coś czuję, że pokusa aby w końcu się wybrać mocno się we mnie nasiliła! Smile Ochotę mam się wybrać nie ze względu na jakieś konkretne zespoły tam grające, a raczej ze względu na sam klimat tej imprezy. Smile Oraz żeby po prostu przynajmniej raz w życiu zaliczyć imprezę tego typu. Smile Woodstock '69 to na pewno nie będzie, no ale wiadomo lepszy rydz niż nic. Wink
Kilka dni bez mycia, w hałasie i w tłumie bynajmniej wcale mnie nie przeraża. Wink Braku higieny na kilka dni już parę razy w życiu miałem "przyjemność" doświadczyć, więc wiem jak to jest, wobec czego myślę, że pod tym względem aż tak strasznie to nie będzie. Wink Da się wytrzymać.
Problem odnośnie moich woodstockowych planów mam tylko z zebraniem ekipy. Liczyć tutaj mogę chyba tylko na tutejszych forumowiczów, bo poza nimi to nikogo takiego chętnego u siebie raczej nie widzę. :]
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju254 napisał:
Trochę mnie jednak smuci ta cała krytyka pod jego adresem ze strony niektórych środowisk kościelnych.

Wiesz to musi nieźle w oczy koleć... koleś z piekła rodem (skoro metalu i rocka słucha i koncerty organizuje na którym tylko orgie i pijaństwo, to moze być tylko potomkiem Belzebuba), który jeszcze na dodatek śmie zamiast tylko mówić o czynieniu dobra- on śmie je czynić...! To przecież już w ogóle jest poza wszelkimi normami...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że mówimy o niektórych środowiskach kościelnych, które są zresztą w mniejszości. katolicka fundacja Caritas również robi wiele dobrego, a ludzie w niej pracujący z wielkim szacunkiem odnoszą się do działalności WOŚP. mądrzy ludzie się wspierają, na głupich nie zwracając uwagi. to, że Rydzyk z jego świtą mają jakiś problem natury głębszej wiemy nie od dziś, szczęściem to tylko peryferia Kościoła w Polsce. w Poznaniu odbyło się niedawno największe w świecie spotkanie młodych chrześcijan z całego świata - dziesiątki tysięcy otwartych i radosnych młodych ludzi na ulicach tylko utwierdza w przekonaniu, że postawa radiomaryjna to coś peryferyjnego. to jest mniej więcej tak, jak z kibicami - na mecz przychodzi 20 tys. ludzi. radośnie śpiewają i kibicują... a tu nagle 200 osób zaczyna awanturę i rozbiórkę płotu, palenie szalików i darcie ryja w ogólnej nienawiści do wszystkiego co żyje. potem te 200 osób wpływa na opinię o całych 20 tys. nie muszę chyba tłumaczyć tej metafory...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum Frondy, które czytuję tamtejsze zjeby pobiły ostatnio rekord, gdy jeden z nich napisał, że sprzęt, który WOŚP kupuje dla szpitali można porównać z darmowymi obiadami, które Wehrmacht rozdawał w Warszawie po kapitulacji.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tu wierzyć w kreacjonizm? Coś takiego niby absolut miałby stworzyć?

Ewolucja ładnie to tłumaczy- po prostu w przypadku niektórych przebiega wolniej...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym tylko prosił... o jedno. proszę nie ujednolicać wiary chrześcijańskiej, wierzących, z ludźmi, którzy pod jej sztandarami robią coś zupełnie odwrotnego od jej założeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
ja bym tylko prosił... o jedno. proszę nie ujednolicać wiary chrześcijańskiej, wierzących, z ludźmi, którzy pod jej sztandarami robią coś zupełnie odwrotnego od jej założeń.

A powiedz mi kto to robi?
Ja jadę tylko po tych twierdzących, ze Owsiak to coś okropnego itd. Ilu ich jest- to już inna sprawa. Mefju napisał o niektórych środowiskach i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś to negował... Mnie te właśnie środowiska napawają obrzydzeniem. Ludzi którzy zrobieniem czegokolwiek dobrego się nigdy nie skalali, ale do oceniania innych, potępiania ich czy mówienia im co i jak mają robić są pierwsi. Ludzi, którzy są chodzącą definicją słowa "hipokryzja". Nikt w żadnym momencie nie powiedział, że takimi są wszyscy chrześcijanie...
Więc... nie wiem gdzie Ty widzisz ujednolicanie w ostatnich postach i kogo (a zwłaszcza przed kim!) tutaj próbujesz bronić... Bo skoro prosisz by tego nie robić, to chyba jednak widzisz...?

A każda osoba, twierdząca "że sprzęt, który WOŚP kupuje dla szpitali można porównać z darmowymi obiadami, które Wehrmacht rozdawał w Warszawie po kapitulacji" jest przykładem oszołomstwa totalnego i... guzik mnie obchodzi do jakiej grupy taka osoba należy. To już jest debilizm absolutny i tyle. Brakujące ogniwo, po prostu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego wyłuszczyłem słowo "niektórych", z zadowoleniem stwierdzając że ono padło. chciałem zaznaczyć, że jestem jak najbardziej za owym słowem, wierząc że nie ujednolicamy. fenderek, do jasnej cholery, nie wszystkie słowa odnoszą się do Twoich postów!Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mówię, że tylko do moich- ale już raz je wyłuszczyłeś, spoko. Później, kiedy pisaliśmy dalej (w tym też i ja) prosisz żeby nie ujednoclicać. To ja sie tylko pytam kto ujednolica... Jeśli nikt- to nie bardzo rozumiem prośbę...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
To ja sie tylko pytam kto ujednolica... Jeśli nikt- to nie bardzo rozumiem prośbę...


Może napisał to po prostu tak na wszelki wypadek aby ktoś nowy w tym wątku nie zaczął anuż ujednolicać. Wink
A jeśli o mnie chodzi to oczywiście też nie ujednolicałem i właśnie dlatego użyłem pojęcia "niektóre środowiska".
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie o to chodzi, dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenia ograniczają się do tego, że dam co rok parę złotych i otrzymuję serduszko.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek