FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Karmakanic

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 9:48 pm    Temat postu: Karmakanic Odpowiedz z cytatem

Miałem nie zakładać nowego tematu, ale czy coś mi to szkodzi? Razz

No więc tak.... Do tej pory poznałem 3 płyty i tyle też ich chyba jest. Całkowity odlot. Chyba skondensowane to czego w muzyce szukam. Z jednej strony nie są to łez wyciskacze ale z drugiej to nie jest totalna napierd***ka. Kolejna grupa z Skandynawii bo Szwecja się chyba do tego zalicza Wink która ostatnimi czasy mną zawładnęła.
Cytując za angielską wikipedią... bo na polskiej raczej o Karmakanic nic nie ma...
Cytat:
Karmakanic are similar sounding and often compared to classical progressive and symphonic rock bands including Yes, Genesis, and Emerson, Lake and Palmer, but also combine this sound (Although more gently) with the synthesizers and distortion more common of modern progressive rock and metal bands such as Ayreon, Dream Theater, Symphony X, and The Flower Kings.


Całkowity odlot jednym słowem.
Powoli wchodzi do czołówki moich zespołów.... naprawdę fajne granie, które polecam... a myślę, że Fenderek czy Bizon się nie zawiodą.... jak tak to trudno Razz

Dawałem swego czasu link w bodajże w polecaczu ale obszedł się bez echa.... Znów ten link powtórzę choć zaznaczam, że nie jest to to czym Karmakanic jest non stop. To jest ich łagodniejsza odsłona. Bardziej reprezentatywny będzie link 2. Ach... i mym zdaniem link 1 to jest .... mój... moje.... no wspaniały, fantastyczny, fenomenalny jest... ale co kto lubi...
http://www.youtube.com/watch?v=fMgoFrSDAN4
http://www.youtube.com/watch?v=rsDpgsk_3-c - jeśli dobrze rozumiem skrócona wersja 13 minutowego utworu...
http://www.youtube.com/watch?v=b3LjcH3jCMc

O dużo za mało linków na youtube...

I tu pytanie. Ktoś to w ogóle zna?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 10:47 pm    Temat postu: Re: Karmakanic Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
I tu pytanie. Ktoś to w ogóle zna?

Zna. Z powodów personalnych można to zaliczyć do projektów okołoflałerkingsowych, ale, moim zdaniem, to raczej The Flower Kings po słabiutkich 3 ostatnich albumach powinni się cieszyć, kiedy są stawiani w jednym rzędzie z Karmakanic.
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam- ale tylko jedną płytę. Ostatnią- WHO'S THE BOSS IN THE FACTORY.
Świetna. Na tyle, że po wcześniejsze w końcu też na pewno sięgnę.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazł se jakieś niewiadomoco, a Genesis nie lubi Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Znalazł se jakieś niewiadomoco, a Genesis nie lubi Razz

Zwłaszcza że z nich Marillion zerżnęło ile wlezie... Wink
No ale w sumie jeśli nie lubi tego z lat 80-tych, to mu nawet na plus się liczy... Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, arcydzieła proga to to nie były, ale pop - najlepszy jaki znam Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako, że zostałem olany przez Fenderka na laście (Confused) i wasdfg7 na pw ( Crying or Very sad) to pytam tutaj, może ktoś wyrazi choć odrobinę zainteresowania Wink
znaczy no, co po Who's the boss? Jaka płyta? Mieli ich dwie więc wybór niby zbyt wielki to nie jest, ale zawsze lepiej się upewnić Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie trochę jednak obie rozczarowały. Na zasadzie "Who's The Boss" zrobiło mi smaka na jednak dużo więcej.
Sorry NAR, daaaaawno mnie na laście nie było.
Wokal koleś ma fajny- lekko... Rodgersowy... Wink Ba- nawet nie tak lekko.
WHEEL OF LIFE na razie powiem szczerze mam trudności ze strawieniem... Aczkolwiek kawałek "Is This the End" jest cudny, jeden z IMO lepszych w ich dyskografii... OK- inaczej. Mam wrażenie, że na WHEEL jest kilka naprawdę niezłych rzeczy, ale płyta jako całość jest mniej równa od SPECTRy... przy czym nie jestem pewien czy SPECTRA nie jest jednak z kolei równaniem w dół... Po prostu na razie BOSS mnie wziął najbardziej. Ale jakoś na kolanach generalnie przed nimi nie jestem. Dobre- ale.. jakby tyle. ALE- jeśli wydadzą jeszcze jedną taka płytę jak BOSS, to może nawe na kolanka padnę Wink Bo jednak taki utwór tytułowy na przykład... miodzio...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek