FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Lenny Kravitz

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Lenny Kravitz ... ??
Obsesyjnie ciacho z niego i dobrze gra und śpiewa...
15%
 15%  [ 2 ]
Może być, całkiem buja ...
46%
 46%  [ 6 ]
Nie słucham go, w ogóle są lepsi...
23%
 23%  [ 3 ]
To ten obcokrajowiec co go Benhakker zgłosił do kadry ??
15%
 15%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
Bongo



Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 97
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 10:44 pm    Temat postu: Lenny Kravitz Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem takiego tematu na forum, a ostatnio wzięło mnie na słuchanie .. ciekaw jestem co wy sądzicie i jak wam się podoba jego twórczość. Nie jestem obsesyjnym fanem ale generalnie bardzo go lubię za oryginalny przynajmniej według mnie styl, fajny funkowo jazzowo w ogóle straszne pomieszanie gatunków to jego brzmienie, więc każdy powinien znaleźć w jego piosenkach coś dla siebie. Od fajnych spokojnych balladek do typowo rockowego kopa, w końcu kto nie zna "Are you gonna go my way" ... albo "I belong to you". Ostatnia płyta "It's time for a love revolution" bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła zwłaszcza po albumie, o którym nie za bardzo wiedziałem co sądzić czyli "Baptism". (Chociaż o jedną lub dwie pościelówy na nim zbyt dużo Very Happy). Plus facet na żywo brzmi identycznie jak na płytach i daje pierwsza klasa koncerty a do tego ma całkiem dobrze wyglądająca i uaktualnianą stronę pl a to dla mnie też w miarę się liczy. Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu miałem w łapach trzy pierwsze albumy Lenny'ego. I z tego co tam usłyszałem, to to raczej nie moja bajka. Teraz nawet poszczególnych tytułów nie pamiętam, więc nie zachwycił mnie swoją twórczością, ale kiedyś zapewne z ciekawości do niej powrócę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem się powstrzymać przed zaznaczeniem ostatniej opcji... Wink

Lubię- ale bez rewelacji. Gdyby CZĘŚCIEJ nagrywał takie riffowe genialne kawałki jak ARE YOU GONNA GO MY WAY- pewnie wielkim byłbym fanem... a tak to po prostu lubię... nie wydaje mi się, zebym mógł podać jakikolwiek jego utwór który mnie drażni- z drugiej strony wymieniłbym może z pięć które mnie zachwycają...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bongo



Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 97
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i ciut mało tak "genialno riffowych" utworów ale kawałek ze Slashem "Always on the run" całkiem też jeżeli chodzi o stronę gitarową zwłaszcza solo pana z Gunsów. wersja studyjna miodzio ale Live w ogóle kosmos Smile

http://www.youtube.com/watch?v=g-rDWd2cGqU polecam Smile

http://www.youtube.com/watch?v=ykGe-rjuZLQ&feature=related Oraz "Bring it on" z najnowszej płyty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare kawalkow z pierwszych plyt bardzo lubie. pozniejsze juz do mnie jakos nie przemawiaja Wink do 'circus' ok, pozniej juz jakby nie moja bajka. ulubione kawalki to always on the run napisane ze slashem, are you gonna go my way, it ain't over 'till it's over (taki lepszy cool cat hehe), mr cab driver i let love rule.

z ciekawostek, mr kravitz mial w zyciu szczescie (?) do bycia z paroma slawnymi i czasem tez pieknymi paniami. wystarczy wymienic lise bonet (najbardziej znana chyba z bill cosby show i high fidelity) - jego pierwszą zone, ktora napisala z nim pare kawalkow na pierwszą plyte, potem romansik z pewną starszą panią o pseudonimie madonna Wink no i kolejny romansik z panną vanessą paradise, ktora obecnie prowadza sie od kilku lat z niejakim johnnym deppem. echh ten swiat slawnych, jak w modzie na sukces, kazdy z kazdym... Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja mogę napisać... Po prostu Leny Krawiec Very Happy Parę niezłych numerów, reszta jakoś odbija się od moich uszu i nie chce wracać. Chyba zbyt dużo czasu spędza przed lustrem a za mało w studio Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Larry Lurex



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 86

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię. Szczególnie po ostatniej płycie wzrósł poziom mojego uwielbienia do tego pana. Właściwie postawiłbym tezę, że to najlepsza płyta w karierze. "Back in Vietnam", "Love, Love, Love", "Love Revolution", "Bring it On" czy singlowy "I'll be waiting" są najwyższej klasy. Szczególnie "Back in Vietnam" budzi we mnie duże emocje - świetny kawałek stylizowany na rocka końca lat 60'tych, a linia basu kojarzy mi się z jednozancznie dźwiękiem wirnika Huey'a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby świat rocka,ale zupełnie nie moja bajka i z reguły napotkanego Lennego w radio/TV przełączam bez żalu lub słucham bez entuzjazmu.

Natomiast dla pani, z którą miał romans popełnił swego czasu utwór, który bardzo lubię-mianowicie Justify my love.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczesne płyty są naprawdę świetne. Problem w tym, że LK lubi robić wszystko sam i ostatnio w studio gra na wszystkich instrumentach.
Perkusista jest miernym, bas poprawnie ale bez szału. Gdyby te płyty lepiej wyprodukować i zagrać, mogłoby być naprawde dobrze.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:
Niby świat rocka,ale zupełnie nie moja bajka i z reguły napotkanego Lennego w radio/TV przełączam bez żalu lub słucham bez entuzjazmu.


Mam identyczne odczucie co do tego artysty.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jego najnowszą płytę "Love Revolution" i muszę stwierdzić, że jest niezła. Ma naprawdę fajne utwory z rockowym pazurem. A w "Are you gonna go my way" to się zakochałam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ojciec miał fazę na jego muzykę w okresie "5", później nawet sobie Grejtest Hitsy kupił, bardzo też mu się podobał nagrany z Kravitzem solowy kawałek Jaggera "God Gave Me Everything". Ja natomiast nigdy w Krawcu niczego nie widziałem, niby rockowe i enrergiczne, ale bez wyrazu, mało ciekawe jak dla mnie. Chyba ani jeden jego utwór nie zrobił na mnie wrażenia.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam duży sentyment do Kravitza bo to kawał mojego muzycznego życia. Oczywiście gdy mówie o Kravitzu to mam na myśli dokonania do albumu Circus, resztę traktuję wywiórczo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś napisał onegdaj, iż Lenny jest najlepszym podrabiaczem muzycznym naszych czasów. Tutaj zrzynka z Hendrixa (w sumie niejedna, a tej najbardziej oczywistej wymieniać nie muszę...), tam kserówka ze Stevie'ego Wondera czy George'a Michaela, pewnie co nieco podsłuchał też u Madonny... Ale co jak co, wychodzi mu to zaj***ście! Bardzo lubię jego numery. Polecam składankę "Greatest Hits", tam jest sama esencja, czyli naprawdę najlepsze single.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek