FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Knebworth Park 1986
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 2:05 am    Temat postu: Re: koncerty Odpowiedz z cytatem

mati napisał:
a teraz jakiż Paul Rodgers


oł je...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mati



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:49 pm    Temat postu: Queen Odpowiedz z cytatem

Właśnie być może i to fakt w ten sposób chcą by ich pamiętano obojętnie kto śpiewa byłe Queen istniało to jest myśl pozdro
_________________
http://wielo.mojeforum.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mati



Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 32
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:53 pm    Temat postu: Queen Odpowiedz z cytatem

Jeszcze,żebym nikomu nic sugerował,ale ktoś kiedyś polecił mi link na youtube zobaczyłem i nie uwierzyłem Garego Mullena głos naprawdę łudząco podobny do Freddiego mi się podoba,ale obecnie z gwiazd zamiast Paula wolałbym by śpiewał Georg Michael tęż ma ładny głos widziałem jak zaśpiewał na tribute Somebody To Love i muszę przyznać głos ładny,ale jego własne wykonania nie podobają mi się.
_________________
http://wielo.mojeforum.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ktoś powinien pomyśleć nad wydaniem tego koncertu na DVD. To było by historyczne wydarzenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Q*źwa! Laughing Weź przeczytaj temat, w którym się wypowiadasz! Laughing Chyba zostało wyraźnie napisane, że nie mają zapisu video z tego koncertu w całości... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
Q*źwa! Laughing Weź przeczytaj temat, w którym się wypowiadasz! Laughing Chyba zostało wyraźnie napisane, że nie mają zapisu video z tego koncertu w całości... Rolling Eyes


No i tego właśnie należy żałować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak nie mają zapisu wideo, to na cholerę mają myśleć o wydaniu tego na dvd? Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hot rychu



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 170

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież kazdy " doświadczony" i " latami wprawiony" fan queen doskonale wie że niemają tego koncertu zarejestrowanego -jedynie jakieś tam fragmenty ... - to fakt..ale co do dvd to mogliby na przykład wydać takie składankowe z trasy magic , bo wiadomo że istnieją jakieś tam materiały filmowe z różnych koncertów tej trasy - a tytuł tego wydawnictwa to np. THE COLLECTION OF MAGIC TOUR SHOWS 1986 - KNEBWORTH,LONDON,BUDAPEST,MANCHEIM,NEWCASTLE,LEIDEN,WIEN,BARCELONA...AND MORE ... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko hmm po co? jest wembley, jest budapeszt na vhs. po co wydawac kolejny koncert z tym samym setem.

jednakowóż (trudne slowo), i tak pewnie predzej wyjdzie cos z trasy magic niz z lat 70tych...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budapesztu możemy się spodziewać na bank- ja tylko mam cichą nadzieję (taaa...), że najpierw mimo wszystko zobaczymy coś z lat 70-tych... COKOLWIEK.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no. hyde park Twisted Evil albo jazz final dvd cudownie odnaleziony w archiwach Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
No ale jak nie mają zapisu wideo, to na cholerę mają myśleć o wydaniu tego na dvd? Razz


Co ja napisałem w poprzednim poście?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz
A_kind_of_magic napisał:
Moim zdaniem ktoś powinien pomyśleć nad wydaniem tego koncertu na DVD. To było by historyczne wydarzenie.

po czym, gdy ktoś Ci uświadamia, że nie am zapisu video, to mówisz, że należy tego żałować. Spoko, pożałować można, ale na cholerę mają myśleć o wydaniu dvd z koncertu z którego NIE MA (Fenderek mode Razz) zapisu video, skoro i tak myślenie idzie im ciężko? Wink Nie widzisz niekonsekwencji...?
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak, ale koniec końców żal...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tom-pl



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 39
Skąd: Puławy

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie żal... moim zdaniem jeden z najważniejszych koncertów w historii zespołu, fakt że symbol bo zagrali razem ostatni raz. Przekaz na screenie Star Vision podczas koncertu był normalnie rzucany z kamer a wóz jakis obsługowy musiał być bo inaczej by tego nieskontrolowali, ale faktycznie całego zapisu niezrobili, rzecz smutna że spartolili to w skrucie.... Niewiem jak inni ale ja ubolewam bardzo ze niebyło mi dane i chyba napewno niebędzie obejrzeć tego koncertu profesjonalnie zajerestrowanego w formie wydawniczej jakiejkolwiek. Knebworth Park jest dla mnie magicznym i bardzo sentymentalnym koncertem. Krąży o nim od dłuższego czasu dziwna legenda pisano juz róźne rzeczy o nim na QueenConcerts. Mogliby chociaz jakies wywiady + relacje z przed koncertu plus fragmenty bo kilka utworów jest w archiwum na bank!! to mogliby wydac jako dodatek do jakiegos DVD. Szczęscie ze chociaz jest ten bootleg zarejestrowany prywatnie, takie były czasy i kamery... wersja oczyszczona lekko przerobiona jest całkiem nienajgorsza, bo pamietam tą starą z deka rozmazaną.... która pojawiła sie na hubie 8,7 lat temu. Odgrzałem stary kotlet jak widać, ale gorycz i ubolewanie mimo to pozostają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo a ten se po 6-ściu latach o forum przypomniał Laughing Wink

PS. no koncert w pytke Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek