FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
HAPPINESS? na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na ile oceniasz album Happiness? ?
1
2%
 2%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
11%
 11%  [ 5 ]
5
34%
 34%  [ 15 ]
6
51%
 51%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorwałem w końcu pare dni temu i musze obiektywnie stwierdzić, ze moim zdaniem nie jest on lepszy od Electric Fire. Bardzo podobny stylistycznie, pierwsza połowa albumu znacznie lepsza od drugiej(może to dlatego, że druga szóstka utworów jest znacznie krótsza...). Za to zdecydowanie najlepsze dzieło Rogera, jeśli chodzi o teksty! Niektóre są wprost rewelacyjne!!! Wyróżniłbym takie piosenki, jak Nazis 1994, Happiness, Revelations, Touch The Sky, Foreign Sand, Old Friends, You Had To Be There i Everybody Hurts Sometime. Daję...5(ale z minusem).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepiękne piosenki, bardzo poważne w treści. Nie będę wyjątkowa, ale wprost zakochałam się w "Foreign sand". "Nazist 1994" cenię za odwagę Rogera. Ja chyba nie zdobyłabym się aby śpiewać o takich rzeczach, specyficzny jest też teledysk. Co do "FS" to jedynym zaskoczeniem było dla mnie to, że Yoshiki (jak pomyliłam imię to przepraszam) jest mężczyzną. Płytę oceniłam na 6.
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie odświeżyć ponieważ dziś po wielu latach odsłuchałem ten album w całości. Miałem go kiedyś na kasecie ale przepadł. W dobie internetu nie trudno było go zdobyć ponownie. Kontrowersyjnie to może zabrzmi ale wśród solowych dokonań członków zespołu na dzień dzisiejszy uważam że ta płyta po "Barcelonie" Mercury'ego (fakt że z Caballe) jest najbardziej udaną. Bardzo ciekawe teksty i sama aranżacja przekonują mnie na plus do tej płyty. Pierwsze pięć utworów wyśmienite, gdzie pierwszy z nich "Nazis 1994" wręcz hipnotyzuje. Jako całość bardzo spójna i nie ma na niej wyjątkowo słabych punktów. Oceniam na 5...
Fajnie że można ją bezproblemowo nabyć dziś tutaj po atrakcyjnej cenie, co niniejszym uczyniłem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irminella napisał:
Co do "FS" to jedynym zaskoczeniem było dla mnie to, że Yoshiki (jak pomyliłam imię to przepraszam) jest mężczyzną.


a na dodatek jest to klawiszowiec mega kultowej japońskiej kapeli X-Japan, która od lat z pwoodzeniem wykonuje mieszankę glamu ze speed/power metalem Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy albym Rogera, szczególnie pod względem tekstów - czyli to co chyba wszyscy wcześniej... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek